طلسم

طلسم قوی برای بازگشت معشوق

طلسم قوی برای بازگشت معشوق | ویژگی های خاص جف، مانند تمایل او به مفاهیم بلند، استدلال های پیچیده و تفکر بیش از حد مشتاقانه، می تواند بی پایان جذاب باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، همانطور که در رشته های آهنگسازی کار می کردم، دچار استرس و خستگی می شدم، کم کم حس شوخ طبعی خود را از دست می دادم.

طلسم قوی برای بازگشت معشوق

طلسم قوی برای بازگشت معشوق | وقتی او یک یادداشت هفده صفحه ای را برای من فرستاد که در آن توضیح می داد که چگونه جریان دستورالعمل های مراقبه را از طریق کتاب تصور می کرد.

استاد | اغلب با عباراتی مبهم، همه چیز به اوج خود رسید. اگر من آن را در شرایط عادی می خواندم، سند، که به خوبی ساخته شده بود و عمیقاً متفکرانه بود، جذاب بود.

طلسم قوی برای بازگشت معشوق | داشتم پژمرده میشدم جف کمک نمی کرد. تحت بسیاری از شرایط – مثلاً نشستن در اتوبوسی که در سراسر کشور رانندگی می کند.

اما در حالت کاهش یافته من، در عوض به شدت اضطراب آور بود. در حالی که چشمانم از پرگویی های به ظاهر بی پایان شسته می شد.

طلسم قوی برای بازگشت معشوق | بین سیم خاردار پسانکا و گسستگی تدافعی جابجا می شدم. جف: «ویژگی‌ها یا جنبه‌های مختلف «مطلق»—یعنی چیزهایی که به نوعی اساسی‌تر به نظر می‌رسند (معنا، صلح، صفا، صمیمیت…)» جف می‌خواهد این کتاب را به تفسیری مبهم و مبهم در مورد عرفان تبدیل کند.

فکر کنید آسانسور او به طبقه بالا نمی رود ← Jazzercise Jeff: «…بینش به لایه ظریف «دوست ندارم/دوست ندارم» (vedana)، که بخشی از اعتدال گروکینگ است…» Clowder of cats. مستعمره خفاش ها رافت بوقلمون. غنای زاغ ها… جف: “بصیرت چشم انداز است!” … پارلمان جغدها.

READ  دعانویس برای مهر و محبت

طلسم قوی برای بازگشت معشوق | دست و پا زدن اردک ها. مژده زاغی ها. قتل کلاغ ها ما به یک چت اسکایپ دیگر رفتیم.

و من به جف انتقاد کردم که چگونه، با توجه به پهنای باند محدود و کاهش منابع درونی، من واقعاً، واقعاً، واقعاً به او نیاز داشتم تا کارها را ساده کند.

طلسم قوی برای بازگشت معشوق | من از او التماس کردم که نسخه جف را که در میدان جکسون در نیواورلئان ظاهر شده بود و می‌توانست با آماتورهای رتبه‌بندی درباره مراقبه اولیه صحبت کند، کانالیزی کند.

من جف آبجو و هوسباز را می‌خواستم، نه آن مردی را که به نظر می‌رسید می‌خواست سرت را با روغن بمالد. او با همدلی و عدم تدافعی مشخص – اما نه کمتر تأثیرگذار – واکنش نشان داد و قول داد که معضل من را درک کرده و می‌خواهد کمک کند.

طلسم قوی برای بازگشت معشوق | با این حال، تنها چند روز بعد، او ایمیلی را با برنامه‌های آموزشی و تحریریه بزرگتر ارسال کرد که شامل «زمینه‌سازی و مهار»، «آگاهی طبیعی» و «طبیعت بودا» بود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 10 =