طلسم قوی برای ازدواج سریع


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم قوی برای ازدواج سریع | همانطور که او توضیح داد، «مشکل این است که هیچ چیز مهم‌تری در این کشش‌ها وجود ندارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من هر چیزی را که در مورد خودم باید فدا کنم، فدا خواهم کرد.» با این حال، او به صراحت گفت که لزوماً در این دوران رنج نمی برد.

طلسم قوی برای ازدواج سریع

طلسم قوی برای ازدواج سریع | به جای اینکه چند دقیقه در پایان روز مدیتیشن کند. او مدت‌ها اذعان می‌کرد که حرکتی هوشمندانه و شفابخش برای او خواهد بود – او اغلب تماس دیگری برقرار می‌کرد.

استاد | بلکه به‌عنوان کاری که با خشونت خاصی در برابر آن مقاومت می‌کرد، می‌نگرید، زیرا، همانطور که یک بار گفته بود، “من با استاد خوشبختی ازدواج کرده‌ام.” علیرغم این واقعیت که مراقب بودم هرگز درباره مدیتیشن به او سخنرانی نکنم، صرفاً زندگی با من نوعی تکان دادن انگشت بود.

طلسم قوی برای ازدواج سریع | جایی که او به حالتی که برای ما به عنوان «حالت زنده ماندن شدید» توصیف می‌کند، می‌رود و شبانه روز از بیماران مراقبت می‌کند.

رو به من کرد و گفت: «مثل تو که جنگ را پوشش می دهی. آدرنالینم بالاست، سرحال هستم، علاقه مندم، در کارم احساس خوبی دارم و واقعاً مرتبط هستم.» اما پس از آن او به خانه می آمد و باید کودک نوپای ما را می خواباند. (به دلیل برنامه کاری غیرمعمول من – ترکیبی از اواخر شب و صبح زود – کار معمولاً به عهده او می افتد.) اینجاست که سرکشی فوق الذکر شروع می شود.

READ  طلسم روانی ازدواج

طلسم قوی برای ازدواج سریع | او گفت: «ساعت ده که بالاخره بچه خواب است، مسلماً ترجیح می‌دهم ده دقیقه قبل از اینکه به رختخواب بروم خودم را در تلویزیون بد غرق کنم تا هر چیز دیگری.» با صحبت کردن با بیانکا، مشخص شد که او مدیتیشن را نه تنها به‌عنوان یک کار خودسرانه می‌نگرید.

حتی اگر با یک مراقبه نیمه حرفه‌ای زندگی نمی‌کنید، این تمرین یا هر نوع مراقبت از خود واقعاً می‌تواند به شدت باعث ایجاد گناه شود.

طلسم قوی برای ازدواج سریع | همانطور که جف می‌گوید: «این نشان می‌دهد که اگر ناراضی هستید یا استرس دارید.

این تقصیر شماست که کاری در مورد آن انجام نمی‌دهید.» این شکل دیگری از موارد پیکان دوم است که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم.

طلسم قوی برای ازدواج سریع | جف می‌گوید: «شما استرس اصلی را دارید، و حالا چاقویی که به خاطر مدیتیشن نکردن به خودتان می‌کوبید. با مدیتیشن در یک چرخه بیزاری کامل قرار می گیرید.

چیزی را که به شما کمک می کند را کنار می زنید، زیرا صرفا فکر کردن به چیزی که ظاهراً به شما کمک می کند – که البته انجام نمی دهید – باعث می شود احساس بدتری پیدا کنید.

طلسم قوی برای ازدواج سریع | به همین دلیل است که وقتی جف در حال تدریس است، اغلب از تأکید «مراقبه برای شما خوب است» اجتناب می‌کند و در عوض بر سرگرمی اکتشافی انجام آن به خاطر خود تمرکز می‌کند.

او می گوید: «ورزش برای شما خوب است. در مقابل، رقصیدن یا پیاده روی لذت بخش است به گونه ای که انگیزه خود را ایجاد می کند.

READ  نوشتن دعا برای عزیز شدن

طلسم قوی برای ازدواج سریع | وقتی در مورد مدیتیشن ابزاری به دست می‌آوریم، می‌توانیم ارتباط خود را با «فقط به دلیل» خوبی‌های درونی آن از دست بدهیم.

نسخه‌ی پیکان دوم بیانکا این بود که پس از اینکه در پایان روز طولانی‌اش تلویزیون را روشن می‌کرد، اغلب حتی به خود اجازه تجمل نمی‌داد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

نوشته های مشابه