طلسم

طلسم قورباغه

طلسم قورباغه | ما قدردان هر سنگریزه در بستر رودخانه، هر سیب روی درخت هستیم. فعالیت های معمولی به خودی خود قدرتمند و ارزش قدردانی دارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از این منظر، چیزی به نام وضعیت آلوده یا آلوده وجود ندارد. هنگامی که ما شروع به نگاه کردن به جهان به این شکل می کنیم، و هر موقعیتی را بخشی از یک فرآیند طبیعی می بینیم.

طلسم قورباغه

طلسم قورباغه | این نگرش را به خود می آوریم. تمرین مراقبه ما مراقبه را به‌عنوان یک فرآیند تکامل طبیعی می‌بینیم تا آن را به‌عنوان یک نقطه برجسته یا چیزی خارق‌العاده ببینیم.

استاد | ممکن است بگوییم که تمرین مراقبه فرآیندی است برای توسعه ایمان – نه ایمان به چیزی بزرگتر یا فراتر، بلکه ایمان به موقعیت فوری. ما به خود فعالیت مدیتیشن ایمان و اعتماد داریم.

طلسم قورباغه | اساس تمرین مراقبه قدردانی است. هر نفسی که می کشیم یک هدیه است، طبیعتاً پاک و خوب است.

رویکرد شما اصلا بیهوده نیست. ما اینجا هستیم تا مدیتیشن را تمرین کنیم، نه اینکه خودمان را اصرار کنیم. نشستن روی صندلی خود با این نگرش شما به روشی معمولی اما عمدی در مدیتیشن نشسته اید.

طلسم قورباغه | همانطور که به صندلی خود نزدیک می شوید، باید احساس کنید که خوب است، قابل اعتماد است. باید صندلی یا بالشتک مراقبه خود را با دقت بچینید.

اگر فضا از قبل برای شما چیده شده است، مطمئن شوید که صندلی یا کوسن شما در جای مناسبی قرار دارد و آنچه را که نیاز دارید، از جمله کوسن های اضافی یا چیزهایی با آن طبیعت را دارید.

READ  دعانویس برای فروش زمین

طلسم قورباغه | سپس بنشینید و نشستن در آنجا را تجربه کنید. هر بار که به تمرین می نشینید، باید به همان شیوه و با نگرش قدردانی شروع شود.

اینکه چگونه می نشینید و تمرین خود را شروع می کنید بسیار گویا است. گاهی اوقات وقتی به رستوران می روید از در هجوم می آورید.

طلسم قورباغه | تابلویی وجود دارد که می گوید: «خودت بنشین». شما می توانید هر جا که دوست دارید بنشینید. با تند تند به سمت میز خود می روید و با یک تپش بزرگ می نشینید.

امیدواریم که صندلی یا غرفه زیر شما فرو نریزد. روی صندلی خود فرو می نشینید و همانطور که به منو نگاه می کنید، دنیا را کاملاً محو می کنید.

طلسم قورباغه | نشستن در مدیتیشن کاملاً متفاوت است. شما محل خود را با احترام انتخاب می کنید. به آرامی خم می شوید تا روی کوسن یا صندلی خود بنشینید و این حس احترام را حفظ می کنید.

به محض اینکه وزن خود را روی صندلی می‌گذارید، احساس می‌کنید که وضعیت خوب ممکن است و تقریباً به طور خودکار به شما الهام می‌شود که صاف بنشینید.

طلسم قورباغه | وقتی در حال مدیتیشن هستید، چه تنها باشید و چه فضایی را با دیگران به اشتراک بگذارید، همیشه صندلی خود را به درستی نگه می دارید.

سپس احساس می کنید که این تمرین را با وقار انجام می دهید. وقتی برای مدیتیشن می نشینید، شما می نشینید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =