طلسم قدیمی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم قدیمی | این نوار کناری دو مورد از موارد مورد علاقه من را معرفی می کند. دو مورد مورد علاقه من را معرفی می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در داستان اول، تاجری به دیدن استاد معروفی می‌آید و از او می‌خواهد شخصیت‌های ژاپنی را ترسیم کند که دقیقاً بیانگر روح ذن هستند.

طلسم قدیمی

طلسم قدیمی | استاد فقط یک کلمه را جلب می کند: توجه. تاجر شکایت می کند: “اما ذن باید بیشتر از این باشد.” استاد پاسخ می دهد: “بله، درست می گویید” و او همان شخصیت را در زیر شخصیت اول ترسیم می کند: توجه، توجه. حالا تاجر عصبانی می شود.

استاد | در حالی که صورتش قرمز می شود بخار می کند: «تو فقط مرا می پوشی.» استاد بی صدا شخصیت سومی را اضافه می کند و آن را به مهمان بی ثبات خود نشان می دهد.

طلسم قدیمی | سنت ذن با تأکید بر کار سخت و قدردانی از معمول، داستان های زیادی دارد که مزایای آگاهی ذهنی را در فعالیت های روزمره تمجید می کند.

حالا طومار نوشته شده است: توجه، توجه، توجه. در داستان دوم، راهبی سرگردان به صومعه‌ای معروف می‌رسد و وقتی متوجه می‌شود که برگ کاهو در جریان کوه شناور است، شروع به بالا رفتن از مسیری می‌کند که به بالای کوه می‌رود.

طلسم قدیمی | او با خود فکر می کند: «هوم، هر استادی که به شاگردانش اجازه می دهد غذا را با این بی دقتی آماده کنند.

مستحق وقت و توجه من نیست.» درست در حالی که می چرخد ​​تا برود، می بیند که سر آشپز خودش، ردایی که در نسیم بال می زند و با عجله مسیر را می پیماید تا برگ سرکش را پس بگیرد.

READ  طلسم ثروت و قدرت

طلسم قدیمی | راهب ملاقات کننده در حالی که یک بار دیگر جهت را تغییر می دهد فکر می کند: “آه، شاید بهتر باشد اینجا توقف کنم و مدتی مطالعه کنم.

دفعه بعد که به وسایل ورزشی ضربه زدید یا در کلاس ایروبیک شرکت کردید، تا جایی که می توانید تنفس خود را دنبال کنید.

طلسم قدیمی | حتی اگر روتین کاری چالش برانگیز باشد، همچنان می توانید به نفس خود بازگردید. یا به سادگی حین حرکت مراقب بدن خود باشید.

خم شدن عضلات، تماس با وسایل (یا زمین)، احساس گرما یا لذت یا فشار. همچنین توجه کنید که چه چیزی شما را دور می کند.

طلسم قدیمی | آیا نگران تصویر بدن خود هستید یا در مورد وزن خود وسواس دارید؟ آیا در مورد هیکل جدید خود خیال پردازی می کنید و فراموش می کنید برای آنچه که در حال حاضر اتفاق می افتد حضور داشته باشید؟

فقط به آنچه در حال رخ دادن است توجه کنید و سپس به تجربه خود بازگردید. ممکن است آنقدر شروع به لذت بردن از بدن خود کنید که دیگر اهمیتی به دیدن آن نگیرید.

طلسم قدیمی | خانواده ای که با هم مدیتیشن می کنند: شرکا، فرزندان و سایر عزیزان اگر یک مراقبه نواز هستید، زندگی خانوادگی یک چالش دوگانه را به همراه دارد.

در مورد اگر شما یک مراقبه نوظهور هستید، زندگی خانوادگی یک چالش دوگانه را ایجاد می کند. از یک طرف، ممکن است تمایل داشته باشید که عزیزانتان را دعوت، تشویق یا حتی وادار کنید.

طلسم قدیمی | تا با شما مدیتیشن کنند. از سوی دیگر، ممکن است متوجه شوید که نزدیک‌ترین افراد به شما آرامش شکننده و تازه‌ای را که هیچ کس دیگری نمی‌تواند، بر هم بزنید.

READ  طلسم میخوام

به عنوان مثال، فقط همسر یا شریک زندگی شما ممکن است کلمات دقیقی را بداند که می تواند خشم شما را برانگیزد یا باعث رنجش شما شود.

طلسم قدیمی | و فرزندان شما ممکن است ظرفیت منحصربه‌فردی برای امتحان کردن صبر شما یا به چالش کشیدن وابستگی شما به داشتن موقعیت‌ها داشته باشند.

اگر تا به حال سعی کرده اید آرام شوید و تنفس خود را دنبال کنید در حالی که کودک نوپایتان عصبانی می شود یا نوجوان شما سعی می کند توضیح دهد که چگونه با ماشین شما تصادف کرده است، می دانید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم.

طلسم قدیمی | قطعاً می توانید راه هایی برای ترکیب رسمی پیدا کنید. مراقبه در نزدیکترین روابط خود را تمرین کنید، اما فقط تا زمانی که عزیزانتان پاسخگوی تلاش های شما باشند.

چه آنها علاقه ای به مدیتیشن داشته باشند یا نه، شما همچنان می توانید از پیوندهایی که شما را به آنها متصل می کند به عنوان یک فرصت استثنایی برای توجه آگاهانه به الگوهای معمول واکنش و رفتار خود استفاده کنید.

طلسم قدیمی | برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام این کار، به فصل 12 مراجعه کنید. در نهایت، در واقع، زندگی خانوادگی این ظرفیت را دارد که قلب شما را به اندازه هیچ شرایطی باز کند.

مراقبه با بچه ها وقتی خودتان مشتاق مدیتیشن هستید، ممکن است بخواهید فواید آن را به فرزندانتان (یا نوه ها یا نوادگان یا برادرزاده ها و خواهرزاده ها) منتقل کنید.

طلسم قدیمی | یا ممکن است متوجه شوند که شما هر روز زمانی را به آرامی می گذرانید و ممکن است علاقه مند شوند که به شما بپیوندند.

READ  طلسم مرگ شوهر

بخصوص بچه های کوچکتر دوست دارند تقریباً هر کاری را که والدینشان انجام می دهند تقلید کنند. اگر فرزندان شما کنجکاوی نشان می دهند.

طلسم قدیمی | به هر طریقی به آنها دستورالعمل های مختصری بدهید و از آنها دعوت کنید تا با شما مراقبه کنند، اما از آنها انتظار نداشته باشید که به آن پایبند باشند.

کودکان کوچکتر دامنه توجه محدودی دارند و بزرگترها ممکن است علایق دیگری داشته باشند که به نظرشان جذاب تر باشد.

طلسم قدیمی | همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، کودکان زیر 6 یا 7 سال در حال حاضر بیشتر وقت خود را در حالت تغییر یافته ای از شگفتی و لذت می گذرانند (البته زمانی که در بالای ریه های خود فریاد نمی زنند).

به جای اینکه به آنها یاد بدهید چگونه به روشی رسمی مدیتیشن کنند، تا جایی که می توانید به آنها بپیوندید.

طلسم قدیمی | توجه آنها را به جزئیات کوچک و شگفت انگیز زندگی جلب کنید و آنها را تشویق کنید که بدون تعبیر مشاهده کنند.

به عنوان مثال، یک برگ را بردارید و آن را از نزدیک با آنها بررسی کنید، مورچه ها را روی زمین تماشا کنید، با هم به ستاره های آسمان شب خیره شوید.

طلسم قدیمی | شما همچنین می توانید مدیتیشن را به یک بازی تبدیل کنید یا از تصاویر برای درگیر کردن تخیلات بارور آنها استفاده کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دو =

نوشته های مشابه