طلسم

طلسم قدرت

طلسم قدرت | ما نباید این پتانسیل، آن بذر قدرتمند ملایمت را نادیده بگیریم. حتی شرورترین حیوانات نیز دارای محبت و مهربانی طبیعی نسبت به بچه های خود هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این عنصر ملایمت در هر موجودی وجود دارد. ما نباید در مورد آن خجالت بکشیم یا سعی کنیم آن را پنهان کنیم. نیازی نیست خودمان را پسر بدی جلوه دهیم.

طلسم قدرت

طلسم قدرت | و دختران یا به عنوان قهرمانان یا پسران سرسخت. ما می توانیم ملایمت را بپذیریم و آن را پرورش دهیم و اول از همه، بهتر با خود رفتار کنیم.

استاد | اگر قدر خود را ندانیم، زمینه ای برای کار با خود نداریم. جایگزین، گسترش پرخاشگری، تکبر و کینه است – به والدین، معلمان، بستگان ما، همکاران، کارمندان، دوستان و معشوق ما.

طلسم قدرت | چیز دیگری وجود دارد، چیزی فراتر از همه اینها. ما هستیم: مایل به صبر، مایل به لبخند زدن، مایل به شایسته بودن.

تمام دنیا پر از خارهایی است که زمین اطراف ما را پوشانده و سمی است. دود همه جا هست پرخاشگری کور است. هرگاه نقطه کوری در اثر پرخاشگری شما ایجاد شود، شما چیزی را نمی بینید.

طلسم قدرت | پس هیچ قدردانی یا دوستی امکان پذیر نیست. وقتی خودتان را قبول ندارید، اغلب احساس می کنید که 12 باید برای دفاع از خود دروغ بگویید و نقشه بکشید.

وقتی شروع به دروغ گفتن کردی، باید به یاد بیاوری که کدام دروغ را به کدام شخص گفته ای. اما اگر صدها دروغ گفته باشید، برای ثابت نگه داشتن آنها انرژی زیادی لازم است.

READ  دعا نویسی تضمینی

طلسم قدرت | که فشار زیادی بر شما وارد می کند. در دراز مدت نه موثر است و نه قابل نگهداری است. در نهایت، شما گرفتار شبکه دروغ های خود می شوید. راه بسیار ساده تری وجود دارد.

اگر تصمیم به خرید یک پیراهن دارید، به یک فروشگاه می روید و بر اساس برش، پارچه، اندازه و الگوی آن یکی را انتخاب می کنید. اگر پیراهن مناسب باشد.

طلسم قدرت | معمولاً در آن احساس خوبی دارید. لباس‌های جدید شما تمیز و شیک هستند. آنها کثیفی روی آنها نیستند. همه چیز در زندگی به همین شکل پیش می‌آید.

بدون نیاز به منطق برای دفاع از آن. ممکن است گاهی اوقات با دیدن این مشکل مشکل داشته باشید، اما خودتان هم خوب هستید.

طلسم قدرت | در واقع عالی. به جای فریب دادن دیگران و مهمتر از آن فریب دادن خود، می توانید همان گونه باشید که هستید، که به اندازه کافی خوب است.

ارزش دارد که قدر خود را بدانیم، به خودمان محبت کنیم و مراقب خود باشیم. اصالت، خوبی و قدردانی موهبت های خارق العاده ای هستند.

طلسم قدرت | در نهایت، این همان جایی است که ما به آن اعتماد می کنیم. این حقیقت آنقدر درست است که ما اصلاً مجبور نیستیم تظاهر کنیم.

واقعی است. هر یک از ما توانایی دوست داشتن خود را داریم. ما همچنین قادر به عاشق شدن هستیم. ما قادر به بوسیدن عزیزانمان هستیم.

طلسم قدرت | ما می توانیم دست خود را برای دست دادن دراز کنیم. ممکن است به شخصی غذا بدهیم و از او سر میز استقبال کنیم.

READ  طلسم ابطال السحر المرشوش

بگوییم: «سلام. چطور هستید؟” ما قادر به انجام این چیزهای ساده هستیم. ما برای مدت طولانی چنین اعمال معمولی مهربانانه را انجام داده ایم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + سیزده =