طلسم فلفل سیاه


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم فلفل سیاه | در ابتدا، این تمرین به شما کمک می کند تا با آموزش توجه به نفس، تنفس معمولی خود، ذهن آگاهی را توسعه دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هنگامی که در حال دویدن به اطراف هستید، ممکن است نفستان بند بیاید. سپس، هنگامی که می ایستید و می نشینید.

طلسم فلفل سیاه

طلسم فلفل سیاه | اولین کاری که انجام می دهید این است که سعی کنید نفس خود را دوباره به دست آورید. در آن مرحله، شما به تنفس خود توجه می کنید.

استاد | اگر می خواهید استراحت کنید، روی یک صندلی راحت می نشینید و می گویید “فو”. بنابراین تنفس بخشی از چیزی است که ما به طور طبیعی با تمرین و آرامش مرتبط می‌شویم.

طلسم فلفل سیاه | مدیتیشن همانطور که به من آموزش داده شد چندین مرحله دارد. مرحله اول توسعه ذهن آگاهی اولیه است که می توانید به صورت گروهی یا فردی تمرین کنید.

در فصل 3 به طور خاص در مورد چگونگی کار با نفس خود در تمرین مراقبه صحبت خواهیم کرد. تکنیک مراقبه ذهن آگاهی با ایجاد آرامش همراه است.

طلسم فلفل سیاه | در واقع، ممکن است آن را مدیتیشن صلح‌آمیز بنامیم. صلح در اینجا به معنای دولتی بدون جنگ نیست. ربطی به سیاست نداره در اینجا ما از صلح به عنوان عدم عمل صحبت می کنیم.

فرض کنید که با مدیتیشن 7 در برخی موقعیت‌های زندگی، مانند رابطه‌مان با یک دوست، با والدین‌مان، یا کسب‌وکارمان، زمان زیادی را سپری می‌کنیم.

طلسم فلفل سیاه | وقتی از شدت حرکت عقب می رویم، ممکن است بنشینیم و بگوییم “فو!” صلح آن نوع سقوط است. اما خواهش می کنم منظورم را اشتباه متوجه نشوید.

READ  باطل کردن طلسم و چشم زخم

در تمرین مراقبه، بدون اعمال انضباط و تلاش نمی توانید به این نوع آرامش دست پیدا کنید. ذهن آگاهی یک کاربرد خاص و تقریباً عجیب و غریب از تلاش است.

طلسم فلفل سیاه | مثل ساختن یک راه پله است. ساخت مجموعه ای از پله ها به اندازه گیری دقیق تخته ها نیاز دارد تا پله ها به درستی ساخته شوند.

تمام زوایای آن باید با دقت اندازه گیری و بریده شوند، و میخ های مناسب باید به طور دقیق مورد استفاده قرار گیرند و کوبیده شوند.

طلسم فلفل سیاه | معلم مدرسه یا شخص دیگری، این احساس را تقویت می کند که مشکلی در ما وجود دارد. انتقاد اغلب باعث ایجاد احساس انزوا می شود.

احساس من و شما، که با شکاف بزرگی از هم جدا شده است. ما بسیاری از مکانیسم‌های دفاعی را در سنین پایین یاد گرفتیم و فکر می‌کردیم که یک دفاع خوب بهترین محافظت در برابر سرزنش بیشتر است. ما این رویکرد را در بزرگسالی ادامه داده‌ایم.

طلسم فلفل سیاه | چه رویارویی با غریبه‌ای در خیابان باشد یا مشاجره با شریک زندگی‌مان در اتاق خواب، ما معتقدیم که به بهانه‌های خوب برای توضیح خود و منطق خوب برای دفاع از خود نیاز داریم.

تقریباً به گونه‌ای رفتار می‌کنیم که انگار ما مذاکره کنندگان حرفه ای، وکلای کوچک خودمان بودیم. در روانشناسی غربی، برخی رویکردها بر اهمیت تقویت نفس برای افزایش عزت نفس تأکید می کنند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

نوشته های مشابه