طلسم

طلسم فروش متاع

طلسم فروش متاع | راه پله باید وزن افرادی را که از آن بالا می روند تحمل کند. ممکن است بپرسیم: راه پله به چه چیزی؟ در این مرحله، مقصد واقعاً مهم نیست. فقط ساختن راه پله خوب است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بدون قول و سرزنش. بگذارید شرایط را ساده کنیم. بگذارید این راه پله را خیلی ساده و مستقیم بسازیم. این جوهر ذهن آگاهی است. مدیتیشن می‌تواند فرآیند نسبتاً سختی باشد.

طلسم فروش متاع

طلسم فروش متاع | اما موقعیت بسیار لذت‌بخشی است، زیرا ما این باور را داریم که با تکیه بر تلاش و توانایی‌های خود به خودمان کمک می‌کنیم. به این ترتیب، جشن قلب تمرین مراقبه است.

استاد | آیا من اشتباه می کنم؟» همانطور که به تمرین ادامه می دهیم، آرام می گیریم و با آن به طور کامل تری همراه می شویم. بسیاری از این نگرانی ها کمتر مرتبط به نظر می رسند.

طلسم فروش متاع | تمرین برای خودش صحبت می کند. با گذشت زمان، اما ممکن است سطح جدیدی از پرسشگری را کشف کنیم.

هنگامی که تمرین مدیتیشن را شروع می کنید، ممکن است سوالات زیادی از خود بپرسید. ممکن است از خود بپرسید “آیا این کار می کند؟” “آیا تکنیک را به درستی انجام می دهم؟

طلسم فروش متاع | ممکن است در حین مدیتیشن متوجه شویم که مشغول ایجاد مشغله های فکری، روانی، عاطفی یا جامعه شناختی مفصلی برای خود هستیم.

ما خودمان را می بینیم که به دنبال آن هستیم، سوال می کنیم، دراز می کشیم، تجزیه و تحلیل می کنیم و سعی می کنیم مطمئن شویم.

READ  نوشتن دعا برای گرفتن طلب

طلسم فروش متاع | ما به بسیاری از این پاسخ‌ها و اینکه چگونه می‌توان با آن‌ها کار کرد، نگاه خواهیم کرد. با این حال، ممکن است تشویق شوید که این سؤالات را به حالت تعلیق در آورید.

به خصوص زمانی که برای اولین بار تمرین مراقبه را یاد می گیرید. وقتی چنین نگرانی هایی را به حالت تعلیق در می آورید.

طلسم فروش متاع | عمل شما می تواند بیانیه ساده ای باشد که مستقیم و عمدی باشد. نکته اساسی تمرکز حواس همین عمدی است.

شما در واقع دارید کاری را انجام می دهید. شما در حال وارد شدن به این فرآیند هستید، بدون اینکه لازم باشد مطمئن شوید کاری که انجام می دهید درست است.

طلسم فروش متاع | بعداً می توانیم جنبه های فلسفی و متافیزیکی را مورد بحث قرار دهیم. در حال حاضر، اجازه دهید به سادگی با خودمان دوست شویم.

قبل از ارائه جزئیات تکنیک تمرین مدیتیشن و توضیح اینکه چگونه به ذهن آگاهی منجر می شود – قبل از اینکه حتی شروع به مراقبه کنیم – Fd دوست دارد به ذهنیت خود نگاه کند.

طلسم فروش متاع | ما اغلب به گونه ای به زندگی برخورد می کنیم که انگار از خود در برابر حمله دفاع می کنیم. بسیاری از ما، زمانی که بزرگ می‌شدیم.

اغلب به گونه‌ای مورد سرزنش قرار می‌گرفتیم که باعث می‌شد نسبت به خود احساس بدی داشته باشیم. خواه انتقاد از طرف والدینمان باشد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + پانزده =