طلسم فراری دادن دشمن


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم فراری دادن دشمن | آن‌ها در شهری زندگی می‌کردند که مملو از رستوران‌های وگان، استودیوهای پیلاتس، و مردان و زنان بالغی بود که میلیون‌ها دلار دستمزد می‌گیرند تا در فیلم‌ها وانمود کنند که ابرقهرمان هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در مقایسه، مدیتیشن چندان عجیب به نظر نمی رسید. در اینجا، یک نگرانی متفاوت ظاهر شد: چگونه می توان این تمرین را ادامه داد.

طلسم فراری دادن دشمن

طلسم فراری دادن دشمن | زنی در پشت دستش را بلند کرد و گفت که او چندین بار مدیتیشن روزانه انجام داده است اما نتوانسته یک عادت منظم را ایجاد کند. “چگونه می توانم به چیزی ثابت لنگر بزنم که بعد از هفت روز تمام نمی شود؟” او پرسید.

استاد | از آنجایی که می خواهیم شما را به عنوان یک مراقبه نوپا در طبیعت رها کنیم، بیایید با 9 نکته حرفه ای دیگر به حالت هک زندگی برگردیم که ممکن است به شما کمک کند تا به یک تمرین منظم متعهد شوید.

طلسم فراری دادن دشمن | بر خلاف برخی از افرادی که در طول سفرمان با آنها آشنا شده بودیم، جمعیت در لس آنجلس ابهام زیادی در مورد ذهن آگاهی نداشتند.

نکته حرفه‌ای: کمی خود را شل کنید اولین چیزی که به زن پشت سالن گفتم این بود که مسئله سازگاری فوق‌العاده رایج است و مهم‌ترین قدم این است که «به خودتان استراحت بدهید».

طلسم فراری دادن دشمن | جف این احساس را تکرار کرد و اشاره کرد که به ناچار مواقعی وجود خواهد داشت که «از واگن می‌افتی» و نکته کلیدی این است که بدانیم این «الگویی است که افراد زیادی در آن هستند».

READ  طلسم خشت سفید

وقتی افراد در مدیتیشن – یا در هر عادت جدیدی دچار تزلزل می‌شوند – تمایل دارند که فقدان اراده خود را سرزنش کنند.

طلسم فراری دادن دشمن | آنها برای خود داستانی می گویند که چقدر ناامیدکننده بی انضباط هستند، که تنها باعث می شود کمتر احتمال دارد دوباره تلاش کنند.

همانطور که بحث کردیم، منبع درونی دیوانه کننده زودگذر نیروی اراده ممکن است یکی از موذیانه ترین اشتباهات در تغییر رفتار باشد.

طلسم فراری دادن دشمن | در مواجهه با یک شکست، به جای درگیر شدن در خود پارگی، گزینه بسیار برتر دوست قدیمی ما، شفقت به خود است. مطالعات نشان می دهد.

که به جای اینکه شما را از خود راضی کند، شفقت به خود می تواند به شما کمک کند تا در برابر اهانت های روزانه مانند شکست، طرد شدن، و خجالت مقاومت کنید.

طلسم فراری دادن دشمن | افرادی که دارای این ویژگی هستند تمایل بیشتری به یادگیری و اصلاح نقاط ضعف یا اشتباهات درک شده خود دارند، که انعطاف پذیری را افزایش می دهد و باعث می شود که آنها بهتر بتوانند به مبارزه برگردند.

نکته حرفه ای: فقط دوباره شروع کنید مهم نیست از آخرین مدیتیشن شما چقدر زمان می گذرد، مهم نیست که در این مدت چقدر بی فکرانه رفتار کرده اید، چیزی از دست نرفته است.

طلسم فراری دادن دشمن | همیشه می توانید از نو شروع کنید درست مثل زمانی است که در حین مدیتیشن حواس‌تان پرت می‌شود—بازی باید به‌خوبی دوباره شروع شود.

بی‌نهایت. بهترین راه برای نزدیک شدن به ایجاد یک عادت مدیتیشن – یا دوباره، هر عادتی – با روحیه آزمایش است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

نوشته های مشابه