طلسم عشق


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم عشق | توجه شما ممکن است به سمت بالا و پایین رفتن شکم در حین نفس کشیدن یا احساس نفس در هنگام ورود و خروج از سوراخ بینی جلب شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مراقب این احساسات برای چهار یا پنج چرخه تنفس باشید و از سادگی و بی واسطه بودن تجربه لذت ببرید. وقتی با آگاهی نفس می کشید، آگاهانه بیدار و در لحظه حال زنده هستید.

طلسم عشق

طلسم عشق | سپس فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید و همچنان مراقب نفس خود باشید. (اگر این آگاهی چند بعدی را خیلی گیج کننده یا پیچیده می دانید.

استاد | به سادگی به یاد داشته باشید که هر از چند گاهی به نفس خود بازگردید.) گوش دادن به زنگ هوشیاری صومعه ها به طور سنتی از زنگ ها و گونگ ها برای یادآوری راهبان و راهبه ها برای توقف هر کاری که هستند استفاده می کنند.

طلسم عشق | می توانید با توقف هر کاری که انجام می دهید برای یک یا دو لحظه شروع کنید و با آمدن و رفتن نفس خود هماهنگ شوید.

در حال انجام، افکار و رویاهای خود را رها کنید و به آرامی توجه آنها را به لحظه حال برگردانید. از آنجا که احتمالاً با زنگ‌ها زندگی نمی‌کنید.

طلسم عشق | پیشنهاد می‌کند که از صداهای مکرر محیط خود استفاده کنید تا به آرامی به شما یادآوری کند که بیدار شوید و مراقب باشید.

به عنوان مثال، می توانید بیپر ساعت زنگ دار یا تلفن همراه خود را طوری تنظیم کنید که هر یک ساعت به صدا درآید، و زمانی که صدا کرد، می توانید توقف کنید.

READ  طلسم افسون برای ازدواج سریع

طلسم عشق | برای یک یا دو دقیقه از تنفس خود لذت ببرید و سپس فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید (البته با آگاهی بیشتر). ). یا می‌توانید زنگ هوشیاری را در زنگ تلفنتان بشنوید یا صدای بوت شدن رایانه‌تان در صبح یا زنگ هشداری را که قبل از بستن کمربند ایمنی در ماشینتان به صدا در می‌آید بشنوید.

فقط به یاد داشته باشید که متوقف شوید، از تنفس خود لذت ببرید و با آگاهی و سرزندگی بیشتر به راه خود ادامه دهید. حتی بی صداها یادآورهای بزرگی هستند.

طلسم عشق | به عنوان مثال، هر زمان که در ترافیک با چراغ قرمز روبرو می شوید، به جای اینکه از ناراحتی یا اضطراب خود لذت ببرید، می توانید به یاد داشته باشید که تنظیم کنید.

آگاهانه نفس بکشید و تنش و سرعت خود را رها کنید. یا می توانید اجازه دهید لحظات زیبایی به شما کمک کند بیدار شوید.

طلسم عشق | یک گل زیبا، لبخند روی صورت کودک، نور خورشید از پنجره، یک فنجان چای گرم. سپس، همیشه می توانید یک زنگ مدیتیشن سنتی بخرید و هر از چند گاهی به عنوان یک یادآوری خاص آن را بزنید.

لذت بردن از وعده غذایی خود با غذا خوردن آگاهانه آیا تا به حال یک وعده غذایی را تمام کرده اید و فکر کرده اید که چه اتفاقی برای غذا افتاده است؟

طلسم عشق | اول به یاد می آورید که از آن لذت می بردید و بعد ناگهان متوجه می شوید که بشقاب شما خالی است و نمی توانید یک لقمه را در این بین به خاطر بیاورید.

شاید شما این زمان را صرف ارسال پیامک به یک دوست یا خواندن ایمیل خود کرده اید یا نگران حساب بانکی یا رابطه خود هستید.

READ  باطل شدن طلسم با سرکه

طلسم عشق | در اینجا یک مدیتیشن وجود دارد که به شما کمک می کند مراقب آنچه در دهان خود قرار می دهید باشید.

خوردن آگاهانه نه تنها به شما این امکان را می دهد که از غذای خود مانند قبل لذت ببرید، بلکه با کاهش تنش یا استرسی که روی میز وارد می کنید.

طلسم عشق | هضم غذا را تسهیل می کند. (با توجه به نیازهای کار و خانواده، احتمالاً نمی توانید همیشه به این اندازه مراقبه غذا بخورید، اما همچنان می توانید در هر وعده غذایی، صرف نظر از اینکه چقدر غیررسمی باشد، کمی توجه داشته باشید.)

این مراحل عبارتند از: 1 با جدا کردن همه دستگاه های الکترونیکی خود شروع کنید. تلفن همراه خود را خاموش کنید، رایانه خود را در حالت خواب قرار دهید.

طلسم عشق | تبلت خود را خاموش کنید و پخش کننده موسیقی یا PDA خود را کنار بگذارید. نگران نباش 10 یا 20 دقیقه آفلاین زنده خواهید ماند.

قبل از شروع غذا خوردن، چند لحظه از غذای خود قدردانی کنید. ممکن است بخواهید سبک ذن را بر روی زمین و نور خورشیدی که به این غذا و مردم و تلاشی که آن را به سفره شما آورده است، زندگی کنید.

طلسم عشق | یا می توانید از خدا یا روح تشکر کنید، یا به سادگی بنشینید و به خاطر داشته هایتان احساس سپاسگزاری کنید.

اگر با دیگران غذا می خورید، می توانید دستان خود را بگیرید، به یکدیگر لبخند بزنید یا به روش دیگری ارتباط برقرار کنید.

طلسم عشق | همان طور که اولین لقمه غذا را روی لب های خود می برید، هوشیاری خود را به دست خود بیاورید. می‌توانید آهسته‌تر از حد معمول غذا خوردن را در برخی از سنت‌های رهبانی آزمایش کنید.

READ  ابطال طلسم سحر

یا فقط با سرعت معمول خود غذا بخورید، اما تا می توانید مراقب باشید. 4. کاملاً آگاه باشید زیرا اولین لقمه غذا وارد دهان شما می شود و جوانه های چشایی شما را پر از احساسات می کند.

طلسم عشق | به تمایل ذهن برای قضاوت در مورد طعم توجه کنید: “خیلی تند یا شور است” یا “آن چیزی که انتظار داشتم نیست.” به هر احساسی که ممکن است تحریک شود توجه کنید: ناامیدی، تسکین، تحریک، شادی. مراقب هرگونه موج لذت یا گرما یا سایر احساسات فیزیکی باشید.

نوش جون! 5. اگر در حین غذا خوردن صحبت می کنید، توجه کنید که چگونه صحبت کردن بر شما تأثیر می گذارد. آیا موضوعات خاصی باعث ایجاد تنش یا سوء هاضمه در شما می شود؟

طلسم عشق | آیا صحبت شما را از لذت خوردن غذا دور می کند یا می توانید هر دو را بخورید؟ 6. در حین خوردن تدریجی وعده غذایی خود، مراقب هر لقمه باشید.

این مرحله احتمالاً سخت‌ترین مرحله است، زیرا بیشتر افراد وقتی می‌دانند طعم غذایشان چگونه است، تمایل به فاصله گرفتن دارند. اما می‌توانید به تازگی، لقمه پس از لقمه، از طعم آن لذت ببرید.

طلسم عشق | اگر حواس‌تان پرت شد، قبل از شروع دوباره غذا خوردن، یک یا دو لحظه توقف کنید و نفس بکشید. 7. برای تسهیل تمرکز حواس خود، ممکن است بخواهید هر از چند گاهی در سکوت غذا بخورید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هشت =

نوشته های مشابه