طلسم عشق


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم عشق | توجه شما ممکن است به سمت بالا و پایین رفتن شکم در حین نفس کشیدن یا احساس نفس در هنگام ورود و خروج از سوراخ بینی جلب شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مراقب این احساسات برای چهار یا پنج چرخه تنفس باشید و از سادگی و بی واسطه بودن تجربه لذت ببرید. وقتی با آگاهی نفس می کشید، آگاهانه بیدار و در لحظه حال زنده هستید.

طلسم عشق

طلسم عشق | سپس فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید و همچنان مراقب نفس خود باشید. (اگر این آگاهی چند بعدی را خیلی گیج کننده یا پیچیده می دانید.

استاد | به سادگی به یاد داشته باشید که هر از چند گاهی به نفس خود بازگردید.) گوش دادن به زنگ هوشیاری صومعه ها به طور سنتی از زنگ ها و گونگ ها برای یادآوری راهبان و راهبه ها برای توقف هر کاری که هستند استفاده می کنند.

طلسم عشق | می توانید با توقف هر کاری که انجام می دهید برای یک یا دو لحظه شروع کنید و با آمدن و رفتن نفس خود هماهنگ شوید.

در حال انجام، افکار و رویاهای خود را رها کنید و به آرامی توجه آنها را به لحظه حال برگردانید. از آنجا که احتمالاً با زنگ‌ها زندگی نمی‌کنید.

طلسم عشق | پیشنهاد می‌کند که از صداهای مکرر محیط خود استفاده کنید تا به آرامی به شما یادآوری کند که بیدار شوید و مراقب باشید.

به عنوان مثال، می توانید بیپر ساعت زنگ دار یا تلفن همراه خود را طوری تنظیم کنید که هر یک ساعت به صدا درآید، و زمانی که صدا کرد، می توانید توقف کنید.

READ  طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه

طلسم عشق | برای یک یا دو دقیقه از تنفس خود لذت ببرید و سپس فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید (البته با آگاهی بیشتر). ). یا می‌توانید زنگ هوشیاری را در زنگ تلفنتان بشنوید یا صدای بوت شدن رایانه‌تان در صبح یا زنگ هشداری را که قبل از بستن کمربند ایمنی در ماشینتان به صدا در می‌آید بشنوید.

فقط به یاد داشته باشید که متوقف شوید، از تنفس خود لذت ببرید و با آگاهی و سرزندگی بیشتر به راه خود ادامه دهید. حتی بی صداها یادآورهای بزرگی هستند.

طلسم عشق | به عنوان مثال، هر زمان که در ترافیک با چراغ قرمز روبرو می شوید، به جای اینکه از ناراحتی یا اضطراب خود لذت ببرید، می توانید به یاد داشته باشید که تنظیم کنید.

آگاهانه نفس بکشید و تنش و سرعت خود را رها کنید. یا می توانید اجازه دهید لحظات زیبایی به شما کمک کند بیدار شوید.

طلسم عشق | یک گل زیبا، لبخند روی صورت کودک، نور خورشید از پنجره، یک فنجان چای گرم. سپس، همیشه می توانید یک زنگ مدیتیشن سنتی بخرید و هر از چند گاهی به عنوان یک یادآوری خاص آن را بزنید.

لذت بردن از وعده غذایی خود با غذا خوردن آگاهانه آیا تا به حال یک وعده غذایی را تمام کرده اید و فکر کرده اید که چه اتفاقی برای غذا افتاده است؟

طلسم عشق | اول به یاد می آورید که از آن لذت می بردید و بعد ناگهان متوجه می شوید که بشقاب شما خالی است و نمی توانید یک لقمه را در این بین به خاطر بیاورید.

شاید شما این زمان را صرف ارسال پیامک به یک دوست یا خواندن ایمیل خود کرده اید یا نگران حساب بانکی یا رابطه خود هستید.

READ  دعانویس یهودی در بوشهر

طلسم عشق | در اینجا یک مدیتیشن وجود دارد که به شما کمک می کند مراقب آنچه در دهان خود قرار می دهید باشید.

خوردن آگاهانه نه تنها به شما این امکان را می دهد که از غذای خود مانند قبل لذت ببرید، بلکه با کاهش تنش یا استرسی که روی میز وارد می کنید.

طلسم عشق | هضم غذا را تسهیل می کند. (با توجه به نیازهای کار و خانواده، احتمالاً نمی توانید همیشه به این اندازه مراقبه غذا بخورید، اما همچنان می توانید در هر وعده غذایی، صرف نظر از اینکه چقدر غیررسمی باشد، کمی توجه داشته باشید.)

این مراحل عبارتند از: 1 با جدا کردن همه دستگاه های الکترونیکی خود شروع کنید. تلفن همراه خود را خاموش کنید، رایانه خود را در حالت خواب قرار دهید.

طلسم عشق | تبلت خود را خاموش کنید و پخش کننده موسیقی یا PDA خود را کنار بگذارید. نگران نباش 10 یا 20 دقیقه آفلاین زنده خواهید ماند.

قبل از شروع غذا خوردن، چند لحظه از غذای خود قدردانی کنید. ممکن است بخواهید سبک ذن را بر روی زمین و نور خورشیدی که به این غذا و مردم و تلاشی که آن را به سفره شما آورده است، زندگی کنید.

طلسم عشق | یا می توانید از خدا یا روح تشکر کنید، یا به سادگی بنشینید و به خاطر داشته هایتان احساس سپاسگزاری کنید.

اگر با دیگران غذا می خورید، می توانید دستان خود را بگیرید، به یکدیگر لبخند بزنید یا به روش دیگری ارتباط برقرار کنید.

طلسم عشق | همان طور که اولین لقمه غذا را روی لب های خود می برید، هوشیاری خود را به دست خود بیاورید. می‌توانید آهسته‌تر از حد معمول غذا خوردن را در برخی از سنت‌های رهبانی آزمایش کنید.

READ  دعانویس تضمینی در بوشهر

یا فقط با سرعت معمول خود غذا بخورید، اما تا می توانید مراقب باشید. 4. کاملاً آگاه باشید زیرا اولین لقمه غذا وارد دهان شما می شود و جوانه های چشایی شما را پر از احساسات می کند.

طلسم عشق | به تمایل ذهن برای قضاوت در مورد طعم توجه کنید: “خیلی تند یا شور است” یا “آن چیزی که انتظار داشتم نیست.” به هر احساسی که ممکن است تحریک شود توجه کنید: ناامیدی، تسکین، تحریک، شادی. مراقب هرگونه موج لذت یا گرما یا سایر احساسات فیزیکی باشید.

نوش جون! 5. اگر در حین غذا خوردن صحبت می کنید، توجه کنید که چگونه صحبت کردن بر شما تأثیر می گذارد. آیا موضوعات خاصی باعث ایجاد تنش یا سوء هاضمه در شما می شود؟

طلسم عشق | آیا صحبت شما را از لذت خوردن غذا دور می کند یا می توانید هر دو را بخورید؟ 6. در حین خوردن تدریجی وعده غذایی خود، مراقب هر لقمه باشید.

این مرحله احتمالاً سخت‌ترین مرحله است، زیرا بیشتر افراد وقتی می‌دانند طعم غذایشان چگونه است، تمایل به فاصله گرفتن دارند. اما می‌توانید به تازگی، لقمه پس از لقمه، از طعم آن لذت ببرید.

طلسم عشق | اگر حواس‌تان پرت شد، قبل از شروع دوباره غذا خوردن، یک یا دو لحظه توقف کنید و نفس بکشید. 7. برای تسهیل تمرکز حواس خود، ممکن است بخواهید هر از چند گاهی در سکوت غذا بخورید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شانزده =

نوشته های مشابه