طلسم

طلسم عشق شدید

طلسم عشق شدید | ذهن آگاهی در عمل: ایجاد دوستی با خود از طریق مدیتیشن و آگاهی روزمره به این مجلدات به عنوان پیشنهادی پرشور می پیوندد تا به ما کمک کند تا مسیری واقعی و شاد را از طریق سرعت، دل شکستگی و سردرگمی زندگی پیدا کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | امیدوارم خوانندگان چیز خاصی در این صفحات پیدا کنند و این کتاب هم مفید و هم الهام بخش باشد.

طلسم عشق شدید

طلسم عشق شدید | من می دانم که نویسنده آرزو می کند که ارائه یک رویکرد کامل و کامل به ذهن آگاهی به مردم کمک کند و الهام بخش باشد، اکنون هم مثل همیشه.

استاد | نوامبر 2013 نکته ای در مورد زبان: تمرین مراقبه در اینجا به عنوان تمرین نشسته مراقبه، مراقبه (بدون شرایط)، تمرین نشسته، تمرین و نشستن نامیده می شود.

طلسم عشق شدید | امروزه صدها کتاب در مورد ذهن آگاهی و مدیتیشن پیشگفتار سردبیر وجود دارد. بذرهای اولیه ای که توسط و دیگر پیشگامان کاشته شدند واقعاً در این دوران شکوفا شده اند.

همه به همین رویه اشاره دارند که در کتاب به تفصیل توضیح داده شده است. بخش اول ایجاد دوستی با خود 1 مدیتیشن: یک رابطه صمیمانه با خود مراقبه یکی از ابزارهای اصلی است که ما برای توسعه و تمرین ذهن آگاهی داریم.

طلسم عشق شدید | این راهی است که از نظر علمی به خود نگاه کنیم تا بتوانیم وضعیت روانی خود را دقیقاً ببینیم. تمرین مدیتیشن یک رویکرد عجیب و غریب یا دور از دسترس نیست.

این فوری و شخصی است و شامل یک رابطه صمیمی با خودمان است. شناخت خودمان از طریق بررسی فرآیند روانشناختی واقعی خود بدون اینکه از آن خجالت بکشیم.

READ  ایا دعا نوشتن اثر دارد

طلسم عشق شدید | ما اغلب از خود انتقاد می کنیم تا جایی که ممکن است دشمن خودمان شویم. مدیتیشن راهی برای پایان دادن به این مشاجره با دوست شدن با خودمان است.

سپس ممکن است متوجه شویم که آنقدرها که فکر می کردیم یا به ما گفته شده بود بد نیستیم. قبل از اینکه به جنبه‌های دیگر تمرکز حواس نگاه کنیم.

طلسم عشق شدید | می‌خواهم برخی از مزایای مدیتیشن را به شما ارائه دهم، زیرا آنها به رابطه ما با خود و زندگی روزمره ما مربوط می‌شوند.

اگر به خودمان به عنوان موارد ناامیدکننده برچسب بزنیم یا خود را شرور ببینیم، راهی برای استفاده از تجربه خود به عنوان سنگ پله وجود ندارد.

طلسم عشق شدید | اگر این نگرش را داشته باشیم که مشکلی وجود دارد با خودمان داریم، باید دائماً به دنبال چیزی بهتر از آنچه هستیم از بیرون خود بگردیم.

در مقابل آن رویکرد، مدیتیشن تماس با موقعیت واقعی ما، وضعیت خام و ناهموار ذهن و وجود ما است. مهم نیست چه چیزی وجود دارد، ما باید به آن نگاه کنیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =