طلسم

طلسم عشق از راه دور

طلسم عشق از راه دور | به نقل از دوست من، دیوید آبرام، فیلسوف بوم‌شناس، سعی کنید از بافت‌های زیرتان، چمن خمیده یا کف صاف، برجستگی‌ها و فرورفتگی‌ها نمونه برداری کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هر پا مانند یک «دست روبه پایین» دراز است. اگر عواطف و افکار نفوذ کنند – همانطور که می شود – فقط به احساسات فیزیکی تغییر مسیر دهید و بدن را با هوشیاری خود بیرون بیاورید.

طلسم عشق از راه دور

طلسم عشق از راه دور | اگر بیرون هستید، هر از گاهی به بالا نگاه کنید و اندازه زندگی را بررسی کنید – درختان، ساختمان ها، آسمان آسمان. به پرنده های پرنده گوش کن. نسیم را احساس کنید.

استاد | یک قارچ جنگلی تصادفی را لیس بزنید (نه، این کار را نکنید). زندگی در اطراف است و تو آگاه و زنده و در آرامش قدم می‌زنی.

طلسم عشق از راه دور | در اینجا برای عمل آن، هر قدم در اینجا و اکنون فرود می آید. بلند کنید، حرکت کنید، قدم بردارید. اگر پاهایتان برهنه هستند.

گزینه 2: 30 ثانیه غیررسمی تا طول ماراتن ماراتن دنیای درونی افکار و احساسات ما می تواند گرانش قدرتمندی اعمال کند.

طلسم عشق از راه دور | این تمرین راهی برای متعادل کردن این امر، با معطوف کردن توجه به بدن و کشش گرانشی واقعی جهان است. با توجه به احساس حرکت پاها و کار عضلات در حین راه رفتن شروع کنید.

به بازوهای در حال چرخش خود توجه کنید، بلکه به هسته مرکزی خود نیز توجه کنید، این خط مرکزی که با شما حرکت می کند.

READ  دعانویس استاد موسوی

طلسم عشق از راه دور | جهان خود را در دید پیرامونی شما سازماندهی می کند، فضا از جلو جدا می شود و از پشت بسته می شود. به هوای پوستتان، آب و هوای روی صورتتان، استحکام زمین در برابر کف پایتان توجه کنید.

انتخاب کنید که می‌خواهید تمرکزتان چقدر گسترده باشد یا باریک، و آیا می‌خواهید در یک نوع حس باقی بمانید یا توجه خود را به اطراف حرکت دهید. هر دو گزینه خوب هستند.

طلسم عشق از راه دور | ببینید چقدر می توانید کاملاً متعهد شوید که بدن خود را به این سمت حرکت دهید. برخی افراد دوست دارند آهسته راه بروند.

من دوست دارم تند راه برم من دوست دارم با گام‌های بلند به جلو بروم، زمین به سمت بالا می‌آید تا هر پا را بگیرم، مثل غول‌پیکری هستم.

طلسم عشق از راه دور | که روی زنجیره آتشفشان جزیره‌ای که پیوسته شکل می‌گیرد، قدم می‌گذارم. آزمایش کنید. راه رفتن را با شوخی و شادی تمرین کنید.

این را به عنوان هدف آزمایشی خود قرار دهید. شادی راه رفتن چگونه است؟ خوب، من باور نمی کنم که می دانم. اجازه دهید این تمرین غیرمعمول را امتحان کنم.

طلسم عشق از راه دور | و همینطور، در این لحظه تازه پیدا شده، در پوست جدید خود به دنیا آمده اید. چگونه احساس، عمل را تغییر می دهد؟

آیا می‌توانید به عنوان پیشکشی به زئوس، دوربین‌های نظارتی شهر، و فاتحان فرازمینی‌مان قدم بردارید؟ به واقعیت نشان دهید که انسان شادی که با گام های سنجیده خود سیاره را می چرخاند چگونه است.

READ  طلسم صبی روی پوست آهو

طلسم عشق از راه دور | یا سرعت آن را کم کنید و آن را ساده نگه دارید. همانطور که از محل کار به خانه می روید، همانطور که از پارک عبور می کنید.

تمرین رسمی خود را به یاد می آورد: بلند کردن، حرکت کردن، قدم زدن، بلند کردن، حرکت کردن، قدم زدن. فقط همین لحظه، جدا از لیست ها و برنامه ها. بلند کن، حرکت کن، قدم بزن، بلند کن، حرکت کن. ممنون که اینجا هستم


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =