طلسم

طلسم عزیز شدن نزد مردم

طلسم عزیز شدن نزد مردم | صرف نظر از ماهیت بسته بندی اعتقادات وجودی خود. من شخصاً فکر می‌کنم که می‌تواند ویژگی‌های زیبای ایمان را که قبلاً توضیح دادم تقویت کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | فروتنی، شادی، عشق – و ممکن است برخی از جنبه‌های مبهم‌تر را که می‌توانند پیرامون سخت‌گیری و عدم تحمل اعتقادی ظاهر شوند، تعدیل کند.

طلسم عزیز شدن نزد مردم

طلسم عزیز شدن نزد مردم | در واقع، این یک دوفره است. من به شما نشان می دهم که چگونه هر پیاده روی را به مدیتیشن تبدیل کنید، و همچنین چگونه یک نسخه رسمی تر را انجام دهید.

استاد | مدیتیشن رسمی پیاده روی یک جایگزین عالی برای تمرین نشسته و بخش بزرگی از زندگی مدیتیشن من و دن است. گاهی اوقات این تنها تمرینی است که می‌خواهید انجام دهید.

طلسم عزیز شدن نزد مردم | من مطمئن نیستم که چگونه می شود، به ویژه رویکردهای سکولار به ذهن آگاهی، که همه اینها را بسیار به عنوان مهارت های ذهنی و عاطفی نشان می دهد که هر کسی می تواند از آن بهره مند شود.

اگرچه اینها چالش های انسانی است که بسیار فراتر از ادیان مبتنی بر ایمان است. – اکنون دنده‌ها را عوض می‌کنم و به چیزی نگاه می‌کنم که بسیاری از مردم آن را «مراقبه‌ای» می‌دانند – پیاده‌روی – و به شما نشان می‌دهم که چگونه دوز زیادی از تمرکز حواس را به فعالیت تزریق کنید.

طلسم عزیز شدن نزد مردم | نشستن بیش از حد تحریک‌کننده است، یا اینکه نمی‌خواهید مراقب احساسات خود باشید. تمرین پیاده روی در این مواقع می تواند تسکین بزرگی باشد.

READ  شکستن طلسم عاشقی

هم زمین و هم طراوت. مدیتیشن پیاده‌روی گزینه 1 – 5 دقیقه یا بیشتر، حوزه کاری خود را انتخاب کنید – فضای داخلی کوچکی که از موانع پاک شده است یا یک منطقه بیرونی محدود.

طلسم عزیز شدن نزد مردم | تصمیم بگیرید: کفش روشن یا خاموش؟ کنجکاو شوید که تا چه حد می توانید کاملاً با احساس فیزیکی حرکت کنار بیایید و چقدر می توانید بدون عجله و عمدی هر قدم را بردارید.

نقاط تمرکز مدیتیشن کلاسیک دو پا هستند. اولین قدم آهسته خود را بردارید و توجه داشته باشید: همانطور که پا بلند می شود، با آگاهی از رها شدن، بلند شوید.

طلسم عزیز شدن نزد مردم | در حالی که به جلو می لغزد، حرکت کنید، با آگاهی از نوسان کمی ناپایدار در فضا. در حالی که فرود می آید، قدم بردارید.

با آگاهی از تنظیم مجدد مینیاتوری تعادل و فشار. و سپس همین کار را با پای بعدی انجام دهید. و به همین ترتیب، یک پا پس از دیگری، یک منظره عجیب و غریب و ناخوشایند دوپا که شما تمام تلاش خود را برای خنثی کردن خودکار بودن آن می‌کنید.

طلسم عزیز شدن نزد مردم | راه رفتن چیست؟ این وضعیت جدید احساس سوزن سوزن شدن راه رفتن چیست؟ خوش بگذره تخیل خود را به خدمت بگیرید. شما مجاز به انجام این کار در مدیتیشن هستید.

طوری روی زمین راه بروید که انگار نیل آرمسترانگ هستید که روی ماه راه می رود، گرانش را آزمایش می کند، وانمود می کنید که نمی دانید چه چیزی در راه است.

طلسم عزیز شدن نزد مردم | آیا می توانید تفاوت های کوچک را در هر مرحله متوجه شوید؟ آیا می توانید آنقدر واضح و متمرکز باشید؟ سرعت آن را کم کنید – عجله نکنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =