طلسم

طلسم عزیز شدن نزد شوهر

طلسم عزیز شدن نزد شوهر | یک چیز وجود دارد که من در نتیجه این همه عصبانیت یاد گرفتم: این یک اتلاف وقت عظیم است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به دوست جدیدم گفتم: “انتظارات مضرترین ماده ای است که می توانید به خورش مدیتیشن اضافه کنید.” مستقیماً به زمان بودا، میل به عنوان یک مانع در نظر گرفته شده است.

طلسم عزیز شدن نزد شوهر

طلسم عزیز شدن نزد شوهر | به طور دیوانه کننده و متناقض، شما را از تمرکز و توجهی که می خواهید به دست آورید، باز می دارد. به همین دلیل است که مدیتیشن برای غربی‌های نوع A بسیار غیرمعمول است.

استاد | جاه طلبی و تلاش – دارایی هایی که اغلب در بقیه زندگی مان بسیار به ما کمک می کنند – می توانند بر ضد ما کار کنند.

طلسم عزیز شدن نزد شوهر | من از خودم ناامید هستم که بعد از یک سال، احساس نمی‌کنم پیشرفت کرده‌ام.» نوع پسر من من زمان زیادی را صرف دندان قروچه کردن در مورد اینکه چه مدیتیشن کننده وحشتناکی هستم، صرف کرده ام.

نقل قول زیر از معلم مدیتیشن جان کابات زین یکی از ارزشمندترین چیزهایی است که شنیده ام کسی در مورد این تمرین گفته است: «مدیتیشن به معنای احساس کردن به شیوه خاصی نیست.

طلسم عزیز شدن نزد شوهر | این مربوط به احساسی است که شما احساس می کنید.” اگر انتظار دارید مدیتیشن یک حمام حبابی یا یک فرار شاد و متمرکز بر لیزر از خزیدن بی امان اخبار درونی شما باشد.

احتمالاً خود را برای ناامیدی آماده کرده اید. هدف این است که نسبت به هر چیزی که پیش می‌آید باز باشیم و با آگاهی، صمیمیت و علاقه به آن‌ها نزدیک شویم.

READ  شکستن طلسم برای خرید خانه

طلسم عزیز شدن نزد شوهر | اگر متوجه شدید که با ردیف کسالت، بی قراری و ناراحتی جسمی یک قاتل مواجه شدید، همینطور باشد. تنها کار شما این است که سعی کنید همه چیز را به وضوح ببینید و سپس، وقتی گرفتار شدید.

دوباره شروع کنید. در واقع، یک نشستن «بد» اغلب می‌تواند جایی باشد که شما بیشترین رشد را دارید – مانند یک تمرین شدید – زیرا در حال یادگیری نحوه برخورد با مشکلات هستید.

طلسم عزیز شدن نزد شوهر | به هر حال، همان‌طور که جف بارها و بارها به ما گفته است، آرامش یکی از عضلات کلیدی ذهنی است که می‌خواهید در اینجا بسازید.

این به شما کمک می کند که ایمان داشته باشید – یا اگر ترجیح می دهید، اطمینان داشته باشید – که حتی زمانی که احساس می کنید کاملاً وقت خود را تلف می کنید، اینطور نیست.

طلسم عزیز شدن نزد شوهر | همانطور که باب راث، معلم برجسته مدیتیشن متعالی، می گوید: “حتی در یک شیرجه کم عمق خیس می شویم.” دو ترفند کوچک وجود دارد که وقتی می‌بینم در حال نواختن و تکرار آنچه معلمم جوزف گلدشتاین «نوارهای ارزیابی تمرین» می‌نامد، مفید بوده‌ام.

طلسم عزیز شدن نزد شوهر | اول، وقتی متوجه می‌شوید که نگران وضعیت مراقبت‌های متفکرانه‌تان هستید


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =