طلسم

طلسم عاشق کردن

طلسم عاشق کردن | همچنین در مورد توسعه بینش و دید واضح در تمرین و زندگی روزمره است. نویسنده از مردم دعوت می کند تا رویکرد او را امتحان کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما بینش های ارائه شده در این کتاب در مورد هر رویکردی که در مورد مراقبه ذهن آگاهی استفاده می کنید، اعمال می شود.

طلسم عاشق کردن

طلسم عاشق کردن | بخش اول کتاب تمرین مراقبه را با جزئیاتی معرفی می‌کند و آن را با حس قلبی و با تجربیات ملایمت، وضوح، تجربه مثبت تنهایی و کشف شفقت پیوند می‌دهد.

استاد | در بخش دوم، پیشگفتار xi نویسنده ویراستار، دیدگاه‌های بیشتری را در مورد پایه‌های ذهن آگاهی به ما ارائه می‌دهد.

طلسم عاشق کردن | این نوعی مراقبه است که بر باز بودن و تعامل با دنیای ما تأکید می کند. این تکنیک برای مراقبه ذهن آگاهی با رویکردهای دیگر سازگار است زیرا بر احساس حضور، سادگی و توسعه صلح تأکید می کند.

که در اینجا به عنوان راهبردهایی برای تعمیق و زنده کردن تمرین مراقبه و همچنین برای پیوند دادن تمرین با تجربه روزمره ارائه شده‌اند.

طلسم عاشق کردن | در بخش سوم دستورالعمل‌های مدیتیشن دیگری وجود دارد که به کار با احساسات و همچنین بحث در مورد مراقبه پیاده روی و کار با آگاهی ما در موقعیت‌های عقب‌نشینی گروهی می‌پردازد.

همچنین کاوشی در این مورد وجود دارد که چگونه مدیتیشن ما را کمتر خود محور می کند و ما را قادر می سازد تا بیشتر باز و در دسترس جهان خود باشیم.

طلسم عاشق کردن | فصل های پایانی کتاب بر روی کار با احساسات در عمل و زندگی روزمره و همچنین لمس کردن تمرکز دارد. در مورد امکان جذاب یک جامعه متفکر. نویسنده، ، یک معلم مراقبه، اصالتاً تبتی بود.

READ  دعانویس خیلی قوی

که در دهه های 1960، 70 و 1980 به طور گسترده به زبان انگلیسی در بریتانیا، ایالات متحده و کانادا تدریس می کرد، در زمانی که این برای معلمان آسیایی نادر بود.

طلسم عاشق کردن | او ده ها هزار نفر را با مدیتیشن آشنا کرد. من جمع‌آوری و ویرایش مطالب این کتاب را از روی الهامی که او با هزاران نفر دیگر و با من به اشتراک گذاشته بود، انجام دادم.

اینکه ذهن آگاهی و مراقبه وسیله‌ای برای دوست‌یابی با خودمان به شکلی اساسی و دگرگون‌کننده است، و آنها می‌توانند آنها می توانند درک ما از خودمان را عمیق تر کنند.

طلسم عاشق کردن | توانایی ما را برای کار با چالش های زندگی مان افزایش دهند، و ما را قادر می سازند با دیگران مهربان باشیم. به شیوه ای عمیقاً صمیمانه تدریس می کرد که هنوز در شرایط امروز ما طنین انداز است.

او به ما اجازه می دهد تا ببینیم که مدیتیشن یک رشته قوی و الهام بخش است، در عین حال ساده، موثر و معمولی است. او به ما نشان می دهد که ذهن آگاهی و مدیتیشن رشته های ارزشمندی هستند و اینکه t


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفده =