طلسم طلاق


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم طلاق | پس از امتناع از درخواست پدرسالار برای آرام کردن ذهن آشفته خود برای او. پس از اینکه چند روز از صحبت با هویکو امتناع کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بودیدارما در نهایت به او گفت که ذهن خود را پیدا کند و آن را به بودیدارما بیاورد تا آرام شود. راهب ماه ها در مراقبه به دنبال ذهن خود می گشت.

طلسم طلاق

طلسم طلاق | سرانجام او به بودیدارما بازگشت و گزارش داد که نمی تواند ذهن خود را جایی پیدا کند. بودیدارما پاسخ داد: «آه، پس، من آن را برای شما آرام کردم» – و هوی-کو بلافاصله روشن شد.

استاد | می دانید این داستان های ذن چگونه پیش می روند!) همانطور که این حکایت نشان می دهد، بودایی ها تکنیک های قدرتمندی برای کاوش در ذهن و درک ماهیت اساسی آن ابداع کرده اند (که اتفاقاً واقعیت بزرگتری است که قبلاً در این فصل به آن اشاره کردم).

طلسم طلاق | به هر حال، یک راهب جدی به نام هوی-کو به بودیدارما آمد و با فروتنی از پدرسالار خواست که به آرامش ذهن آشفته اش کمک کند.

و شما مجبور نیستید با یک استاد ذن مطالعه کنید تا طعم این طبیعت ضروری را برای خود بچشید. در اینجا تمرینی است که من از سنت تبتی اقتباس کرده ام: 1. با آرام نشستن شروع کنید.

طلسم طلاق | چشمان خود را ببندید؛ و چند نفس آهسته و عمیق بکشید و با هر بازدم کمی آرام شوید. 2. چند دقیقه به روش معمول خود مدیتیشن کنید تا آرامش و تمرکز ذهن خود داشته باشید.

READ  نوشتن دعا مهره مار

سپس به قول تبتی ها بدون انجام کار خاصی اجازه دهید در “حالت طبیعی” خود استراحت کند. اگر بتوانید این تمرین را با چشمان باز دنبال کنید و مستقیماً به فضای روبروی خود خیره شوید، عالی است – تبتی ها این کار را انجام می دهند.

طلسم طلاق | اما اگر حواس‌تان پرت شد، می‌توانید چشمانتان را ببندید. 3. با توجه به یک فکر خاص که در ذهن شما ایجاد می شود و ماندگار می شود، شروع کنید.

به عنوان مثال، می توانید یک خاطره، یک طرح یا یک فانتزی بگیرید. سپس سوالات زیر را از خود بپرسید: آیا این فکر شکل یا شکل خاصی دارد؟

طلسم طلاق | چقدر بزرگ است؟ رنگ یا رنگ خاصی داره؟ آیا شروع، میانه و پایانی دارد؟ فکر در کجا قرار دارد؟ داخل بدنت هست یا بیرون؟ این فکر از کجا نشات گرفت؟

وقتی دیگر به آن فکر نمی کنید کجا می رود؟ وقتی به آن فکر می کنید چقدر طول می کشد؟ آیا فکر دارای محتوایی است یا فقط خالی، باز و پر از فضا است؟

طلسم طلاق | آیا در ذهن شما اثری باقی می گذارد، مانند رد پا در ساحل، یا مانند نوشتن روی آب، هیچ اثری از خود باقی نمی گذارد؟

توجه خود را به ذهن خود معطوف کنید و سوالات زیر را بپرسید. به ذهن خود فکر نکنید یا آن را تجزیه و تحلیل نکنید یا با محتوای آن، مانند افکار یا احساسات، مشغول نشوید.

طلسم طلاق | در عوض، فقط به ذهن خود نگاه کنید، همانطور که به یک پرنده یا یک درخت نگاه می کنید. (به یاد داشته باشید، من در اینجا در مورد ذهن صحبت می کنم، نه مغز.) برای پاسخ دادن به هر سوال چند لحظه وقت بگذارید: آیا خود ذهن شما شکل یا فرمی دارد؟ چقدر بزرگ است؟

READ  طلسم یهودی ازدواج سریع

رنگ یا رنگ داره؟ آیا ذهن شما با افکارتان یکسان است یا به عنوان زمین یا فضایی که افکار شما در آن به وجود می آیند و می گذرند باقی می ماند؟ ذهن شما در کجا قرار دارد؟

طلسم طلاق | داخل بدنت هست یا بیرون؟ آیا آغازی دارد یا پایانی؟ آیا ذهن شما جوهری مانند زمین دارد یا مانند آسمان خالی و وسیع است؟ آیا خالی و تاریک است یا روشن و شفاف است؟ 5. اجازه دهید ذهن خود برای چند دقیقه در “حالت طبیعی” خود استراحت کند.

توجه داشته باشید که پرس و جو چگونه بر شما تأثیر گذاشته است. آیا رابطه شما با افکار تغییر کرده است؟ آیا حس هویت شما به نوعی تغییر کرده است؟

طلسم طلاق | آیا احساس آرامش می کنید یا فضای بیشتری دارید؟ به تغییرات توجه داشته باشید؛ سپس به تدریج بلند شوید و به روز خود بپردازید.

پرسیدن “من کیستم؟” تا زمانی که انسان ها ظرفیت انعکاس تجربیات خود را داشته اند، می پرسند: “من کی هستم؟” استادان ذن، شیوخ صوفی، حکیمان هندی، خاخام های یهودی، و معلمان تقریباً هر اقناع معنوی دیگری از این سؤال برای کمک به شاگردان خود استفاده کرده اند تا فراتر از هویت های معمولی خود را ببینند و به درک عمیق تری از ماهیت اساسی خود بپردازند.

طلسم طلاق | وقتی برای اولین بار این سوال را می پرسید، ممکن است به پاسخ های معمولی برسید: «من یک زن هستم»، «من یک پدر هستم»، «من وکیل هستم»، «من یک دونده هستم». همانطور که بیشتر جستجو می کنید، ممکن است پاسخ های معنوی بیشتری دریافت کنید.

READ  طلسم ابطال السحر والعین

مانند «من عشق مجسم شده هستم» یا «من فرزند خدا هستم». اما اگر فقط اینها را کنار بگذارید و به پرس و جو ادامه دهید، در نهایت یک شهود مستقیم از یک هویت بنیادی تر خواهید داشت که ربطی به فردی که فکر می کنید نیست.

طلسم طلاق | در صورت امکان تمرین زیر را با شریک زندگی خود انجام دهید. (یکی با سؤال شروع می کند و دیگری با پاسخ دادن.) اگر شریکی ندارید، می توانید به تنهایی و رو به آینه این کار را انجام دهید: 1. به راحتی روبه روی شریک زندگی خود بنشینید و به صورت آرام و طبیعی به یکدیگر خیره شوید.

طلسم طلاق | به سؤال کننده اجازه دهید با پرسیدن «تو کیستی؟» شروع کند. سپس طرف مقابل با گفتن هر چیزی که به ذهنش می رسد پاسخ می دهد.

پس از مکث، سوال کننده دوباره می پرسد: “تو کی هستی؟” و شخص دیگر دوباره پاسخ می دهد. البته، اگر به تنهایی این کار را انجام دهید، می توانید هر دو نقش را بازی کنید.

طلسم طلاق | به همین ترتیب 15 دقیقه ادامه دهید. سپس مکان را برای مدت زمان مساوی تغییر دهید. اگر سوال کننده هستید، به هیچ وجه پاسخ ها را نقد یا قضاوت نکنید. فقط گوش کنید، مکث کنید و دوباره بپرسید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هشت =

نوشته های مشابه