طلسم طرطبه


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم طرطبه | و سپس دوره‌های خنثی وجود دارد که در آن هیچ اتفاقی نمی‌افتد و همه چیز تا حدودی در حال فروپاشی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آن نشانه‌های پیشرفت یا پسرفت فقط تجربیات مراقبه‌ای موقتی هستند که هم در تمرین مراقبه و هم در تمرین آگاهی روزانه ما رخ می‌دهند.

طلسم طرطبه

طلسم طرطبه | گاهی اوقات مردم نگران هستند که عمل آنها در واقع پسرفت است، اما این هرگز اتفاق نمی افتد. گاهی اوقات، اگر بیش از حد به خود فشار بیاورید.

استاد | جاه طلبی شما شروع به کاهش سرعت سفر شما می کند. اما تا زمانی که مدیتیشن چیزی تخیلی را تداعی نکند، هیچ مشکلی با پسرفت وجود ندارد.

طلسم طرطبه | شما احساس می کنید که در واقع در حال پیشرفت هستید، هر چه که باشد! گاهی اوقات احساس می کنید که در حال پسرفت هستید و همه چیز به اشتباه پیش می رود.

شما نمی توانید در تمرین مدیتیشن شکست بخورید. شما باید ذهن خود را رها کنید و نمی توانید این کار را انجام دهید. تمرین مدیتیشن یک تجربه غم انگیز است.

طلسم طرطبه | هنگامی که شروع کنید، نمی توانید تسلیم شوید. هر چه سعی کنید تسلیم شوید، باز بودن خود به خود بیشتر به سراغ شما می آید. این یک چیز بسیار قدرتمند است.

اغلب، پس از مدتی تمرین ذهن‌آگاهی، افراد خاطره 101 تجربیات مراقبه‌ای موقتی از لذت یا شادی، پوچی و وضوح را توصیف می‌کنند که گاهی اوقات درخشندگی نامیده می‌شود.

طلسم طرطبه | انگار بالاخره نوری به زندگی شما می‌تابد. این سه تجربه – پوچی، شفافیت و شادی – به عنوان نشانه‌های فوق‌العاده پیشرفت در نظر گرفته نمی‌شوند.

READ  دعانویس استاد بجستانی

آنها صرفاً تجربیات یا مراحلی در تمرین شما هستند. هنگامی که این تجربیات به وجود می آیند، شما فقط به تمرین و پرورش تمرین مستمر آگاهی ادامه می دهید.

طلسم طرطبه | چیزی که روی آن کار می کنید بررسی آگاهی اولیه خود، پرورش آن تند و سریع آگاهی است. می‌توانیم از عبارت «لمس و گُو» برای توصیف پرورش ذهن‌آگاهی و آگاهی استفاده کنیم.

ذهن آگاهی در این مورد، توجه به حس بودن است. بخش لمس این است که شما در تماس هستید، تجربه حضور در آنجا، در واقع بودن را لمس می کنید، و سپس رها می کنید.

طلسم طرطبه | این رویکرد برای آگاهی از نفس شما در تمرین مدیتیشن اعمال می شود، و همچنین برای آگاهی اعمال می شود.

در وضعیت زندگی روزمره شما در تمرین مدیتیشن، لمس کردن و رفتن با احساسی که ما به طور مستقیم تجربه خود را داریم، کار می کند.

طلسم طرطبه | ایده لمس این است که شما کیفیت وجود را احساس می کنید. شما احساس می کنید که همانی هستید که هستید.

وقتی روی صندلی یا روی یک بالشتک برای مدیتیشن می نشینید، احساس می کنید که روی صندلی خود نشسته اید و در واقع وجود دارید.

طلسم طرطبه | شما آنجا هستید، می نشینید، شما آنجا هستید، شما نشسته اید T hat بخش لمسی است. بخش رفتن این است که شما آنجا هستید و سپس به آن وابسته نیستید.

شما حس بودن خود را حفظ نمی کنید، اما آن را رها می کنید. با لمس کردن و رفتن، احساس فردی بودن، احساس خود به عنوان یک شخص وجود دارد.

READ  شکستن طلسم برای خرید خانه

طلسم طرطبه | ما اینجا هستیم؛ ما وجود داریم ما مستقیماً و به سادگی این را احساس می کنیم. سپس، احساس بی توجهی را رها می کنیم.

کار با احساسات پس از آن، لمس دیگری لازم است، که نه تنها برای آگاهی از حس بودن، بلکه در مورد ذهن آگاهی حالات عاطفی ذهن نیز کاربرد دارد.

طلسم طرطبه | یعنی وضعیت روانی فرد از پرخاشگری، شهوت یا هر چیزی که احساس می کنید باید تصدیق شود. این حالت ها نباید فقط به رسمیت شناخته شوند و سپس کنار گذاشته شوند.

شما باید در واقع به آنها نگاه کنید. هیچ سرکوب یا خجالتی نباید وجود داشته باشد. شما این تجربه را دارید که کاملاً پرخاشگر و عصبانی باشید.

طلسم طرطبه | یا کاملاً شهوتران، حسادت، حسادت یا هر چیزی که احساس می کنید. شما فقط نمی گویید: «اوه، اشکالی ندارد. این چیزی است که اتفاق می افتد.» یا، بسیار مودبانه، «سلام. از دیدن دوباره شما خوشحالمنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 9 =

نوشته های مشابه