طلسم شکستن غرور


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

طلسم شکستن غرور | چه رسد به اینکه کوچکترین تصوری داشته باشند که ولع معمول برای رابطه جنسی اولیه در واقع یک اعتیاد بیوشیمیایی داخلی است که عمدتاً شامل هورمون های عصبی دوپامین (هورمون های حسی) است. انتقال دهنده عصبی تحریک) و پرولاکتین (هورمون سیری جنسی).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من فکر می کنم که میل طبیعی به ارگاسم معمولی یکی دیگر از اعتیادهای بی شماری است که می توان بر آن غلبه کرد و قطعاً ارزش آن را دارد که به سطحی بسیار عاقلانه تر و رضایت بخش تر از زنده بودن تبدیل شود و حتی به عنوان کلیدی برای کمک به فرد برای غلبه بر سایر اعتیادها و اعتیادها.

طلسم شکستن غرور

طلسم شکستن غرور | دلبستگی های عاطفی وقتی کسی به تجرد فکر می‌کند، معمولاً یک راهب زاهد پیر عاقل و آرام را تجسم می‌کند که تنها در یک سلول آرام در حال تفکر در مورد خدا یا در یک کر زیبای لاتین با صدها راهب دیگر است.

استاد | تعداد بسیار کمی به طور کامل کل فرآیند را درک می کنند و غلبه بر اعتیاد به ارگاسم معمولی چقدر می تواند مفید باشد.

طلسم شکستن غرور | اما من همچنین می‌خواهم دیدگاه دیگری از «تجرد» را ارائه دهم که بسیار اروتیک‌تر است، مانند عاشقان تنتریک که پرانا را در آغوش یکدیگر رد و بدل می‌کنند و با وجد و عشق عمیق یکدیگر را به هیجان می‌آورند.

در هر دو موقعیت فوق و هر آنچه در این بین وجود دارد، امیدواریم که حفظ مایع حیاتی و تبدیل انرژی حیاتی وجود داشته باشد.

READ  شکستن طلسم ازدواج نکردن

طلسم شکستن غرور | با این حال، “تجرد” عاشقان تنتریک پیچیده تر و پیچیده تر از شکل تجرد یک راهب است و بنابراین نیاز به مراقبت و تجربه ظریف تری از قبل دارد.

فرد باید بدن خود و بدن معشوق خود را به خوبی بشناسد قبل از اینکه چنین حالتی از سعادت و هیجان بدون انزال، اما فوق العاده کامل کننده بتواند در طول آمیزش حفظ شود.

طلسم شکستن غرور | تجربه زیادی لازم است، مانند انجام بسیاری از اشکال تحریک بدون انزال قبل از اینکه فرد بتواند خود را کنترل کند، حتی زمانی که از رابطه جنسی لذت می برد.

اما به محض اینکه یک (یا دو نفر در واقع!) بتوانند این کار را انجام دهند، از طریق یک تجربه طولانی که می تواند به طور نامحدود ادامه یابد، یک تحقق عالی ممکن است.

طلسم شکستن غرور | مجرد ماندن حتی در طول یک رابطه صمیمانه مستلزم خودکنترلی فوق العاده، انضباط نفس، درک خود و سال ها تجربه در تجرد است.

چرا حتی زحمت؟ زیرا فواید و قدرت محض انرژی حیاتی حفظ شده، به ویژه در رابطه با جنس مخالف، زمانی که به طور کامل تسلط یافتند، عشق عمیق، صمیمیت و شادی در سطحی کاملاً جدید است، و منظور من واقعاً شدید، ابدی، عشق، لذت است.

طلسم شکستن غرور | و احساس تمامیت و آزادی و رهایی جنسی واقعی مانند هیچ چیز دیگری نیست. با این حال، ضروری نیست که برای ایجاد این نوع تجربه، به دنبال یک شریک باشید.

حتی بدون رابطه، تا زمانی که فرد بتواند مایعات و انرژی جنسی خود را صرف نظر از میزان تحریک جنسی خود حفظ کند.

READ  دعانویس در عنبران اردبیل

طلسم شکستن غرور | همچنان می‌تواند به طور نامحدود در سعادت زندگی کند و همیشه از یک شکل تقویت‌یافته یا تقویت‌شده مدیتیشن لذت ببرد.

با یادگیری و تسلط بر “ورزش آهو” در ترکیب با یک رژیم غذایی فوق العاده خاص، روزه آب و پرانا از طبیعت، که در مورد آنها با جزئیات صحبت خواهم کرد.

طلسم شکستن غرور | طبیعتا حفظ و لذت بردن از این شکل از تجرد بسیار آسان تر می شود. برخی از یوگی‌ها سال‌ها و سال‌ها تجرد را امتحان کرده‌اند.

اما اگر من مطمئن هستم به فواید بسیار کمی دست یافته‌اند. دلیل: به دلیل اینکه داشتن تجرد کاملاً دگرگون شده جنبه‌های حیله‌آمیزی دارد و موارد بسیار زیادی برای درک و توضیح از جمله اهمیت اساسی تغذیه صحیح، روزه‌داری و گیاهان دارویی وجود دارد.

طلسم شکستن غرور | مهمتر از همه، اندام های حسی و بقیه سیستم غدد درون ریز و به طور کلی سلامتی باید کامل باشد.

از نوع تجرد که در نتیجه بیماری، ناتوانی جنسی، سردی، عدم تعادل هورمونی، مشکلات غدد، اسکلروز شریانی، پیری شدید یا هر نوع برداشتن با جراحی است.

طلسم شکستن غرور | هیچ فایده چندان معناداری نمی تواند حاصل شود. اگر انرژی حیاتی برای تبدیل وجود ندارد، پس مجرد بودن چه فایده ای دارد؟ از این نظر فقط نشانه یک بیماری است.

کلید تغییر شکل (این مهم است) گسترش میل جنسی قوی و سالم به سعادت با گیاهان سازگار (که اغلب به آنها “افرودیزیاک” گفته می شود)، آنتی اکسیدان های گیاهی، آنتی اکسیدان های ویتامین، غذاهای فوق العاده، ناشتا بودن منظم آب بین هر وعده غذایی، ورزش هوازی روزانه است.

READ  دعا نویسی خانم

طلسم شکستن غرور | بیرون در باغ یا پارک، تمرینات تنفسی و هر چیز دیگری که باعث افزایش سطح پرانا (نشاط) در بدن و ارتباط با طبیعت شود.

هر جنبه ای از دگرگونی کاری است که فرد به هر حال برای دستیابی به سلامتی یا تمامیت سطح بالا انجام می دهد.

طلسم شکستن غرور | یک رژیم غذایی سالم و سرشار از گیاهان آداپتوژن و مکمل‌ها همراه با وعده‌های غذایی کامل که با روزه‌های کوتاه مدت با مقدار زیادی آب جدا می‌شوند، مهم‌ترین عامل کلیدی است.

هر عاملی برای یکپارچگی باید با هم جمع شود و حفظ طولانی مدت (ماه به سال) مایعات حیاتی تنها یک عامل اساسی است که دستیابی به آن بسیار دشوار است و حتی بدون همه موارد ضروری دیگر این سبک زندگی کامل، بسیار منطقی خواهد بود.

طلسم شکستن غرور | من می خواهم شکل ایده آل خود از “تجرد” را به عنوان نوعی “تجرد کل نگر” یا “تمامیت جنسی واقعی” توصیف کنم. هنگامی که یکی، با ارائه موارد ذکر شده در بالا


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نوزده =

نوشته های مشابه