شکستن طلسم

طلسم شکستن غرور

طلسم شکستن غرور | چه رسد به اینکه کوچکترین تصوری داشته باشند که ولع معمول برای رابطه جنسی اولیه در واقع یک اعتیاد بیوشیمیایی داخلی است که عمدتاً شامل هورمون های عصبی دوپامین (هورمون های حسی) است. انتقال دهنده عصبی تحریک) و پرولاکتین (هورمون سیری جنسی).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من فکر می کنم که میل طبیعی به ارگاسم معمولی یکی دیگر از اعتیادهای بی شماری است که می توان بر آن غلبه کرد و قطعاً ارزش آن را دارد که به سطحی بسیار عاقلانه تر و رضایت بخش تر از زنده بودن تبدیل شود و حتی به عنوان کلیدی برای کمک به فرد برای غلبه بر سایر اعتیادها و اعتیادها.

طلسم شکستن غرور

طلسم شکستن غرور | دلبستگی های عاطفی وقتی کسی به تجرد فکر می‌کند، معمولاً یک راهب زاهد پیر عاقل و آرام را تجسم می‌کند که تنها در یک سلول آرام در حال تفکر در مورد خدا یا در یک کر زیبای لاتین با صدها راهب دیگر است.

استاد | تعداد بسیار کمی به طور کامل کل فرآیند را درک می کنند و غلبه بر اعتیاد به ارگاسم معمولی چقدر می تواند مفید باشد.

طلسم شکستن غرور | اما من همچنین می‌خواهم دیدگاه دیگری از «تجرد» را ارائه دهم که بسیار اروتیک‌تر است، مانند عاشقان تنتریک که پرانا را در آغوش یکدیگر رد و بدل می‌کنند و با وجد و عشق عمیق یکدیگر را به هیجان می‌آورند.

در هر دو موقعیت فوق و هر آنچه در این بین وجود دارد، امیدواریم که حفظ مایع حیاتی و تبدیل انرژی حیاتی وجود داشته باشد.

READ  نوشتن دعا برای خودمان

طلسم شکستن غرور | با این حال، “تجرد” عاشقان تنتریک پیچیده تر و پیچیده تر از شکل تجرد یک راهب است و بنابراین نیاز به مراقبت و تجربه ظریف تری از قبل دارد.

فرد باید بدن خود و بدن معشوق خود را به خوبی بشناسد قبل از اینکه چنین حالتی از سعادت و هیجان بدون انزال، اما فوق العاده کامل کننده بتواند در طول آمیزش حفظ شود.

طلسم شکستن غرور | تجربه زیادی لازم است، مانند انجام بسیاری از اشکال تحریک بدون انزال قبل از اینکه فرد بتواند خود را کنترل کند، حتی زمانی که از رابطه جنسی لذت می برد.

اما به محض اینکه یک (یا دو نفر در واقع!) بتوانند این کار را انجام دهند، از طریق یک تجربه طولانی که می تواند به طور نامحدود ادامه یابد، یک تحقق عالی ممکن است.

طلسم شکستن غرور | مجرد ماندن حتی در طول یک رابطه صمیمانه مستلزم خودکنترلی فوق العاده، انضباط نفس، درک خود و سال ها تجربه در تجرد است.

چرا حتی زحمت؟ زیرا فواید و قدرت محض انرژی حیاتی حفظ شده، به ویژه در رابطه با جنس مخالف، زمانی که به طور کامل تسلط یافتند، عشق عمیق، صمیمیت و شادی در سطحی کاملاً جدید است، و منظور من واقعاً شدید، ابدی، عشق، لذت است.

طلسم شکستن غرور | و احساس تمامیت و آزادی و رهایی جنسی واقعی مانند هیچ چیز دیگری نیست. با این حال، ضروری نیست که برای ایجاد این نوع تجربه، به دنبال یک شریک باشید.

حتی بدون رابطه، تا زمانی که فرد بتواند مایعات و انرژی جنسی خود را صرف نظر از میزان تحریک جنسی خود حفظ کند.

READ  طلسم چشم

طلسم شکستن غرور | همچنان می‌تواند به طور نامحدود در سعادت زندگی کند و همیشه از یک شکل تقویت‌یافته یا تقویت‌شده مدیتیشن لذت ببرد.

با یادگیری و تسلط بر “ورزش آهو” در ترکیب با یک رژیم غذایی فوق العاده خاص، روزه آب و پرانا از طبیعت، که در مورد آنها با جزئیات صحبت خواهم کرد.

طلسم شکستن غرور | طبیعتا حفظ و لذت بردن از این شکل از تجرد بسیار آسان تر می شود. برخی از یوگی‌ها سال‌ها و سال‌ها تجرد را امتحان کرده‌اند.

اما اگر من مطمئن هستم به فواید بسیار کمی دست یافته‌اند. دلیل: به دلیل اینکه داشتن تجرد کاملاً دگرگون شده جنبه‌های حیله‌آمیزی دارد و موارد بسیار زیادی برای درک و توضیح از جمله اهمیت اساسی تغذیه صحیح، روزه‌داری و گیاهان دارویی وجود دارد.

طلسم شکستن غرور | مهمتر از همه، اندام های حسی و بقیه سیستم غدد درون ریز و به طور کلی سلامتی باید کامل باشد.

از نوع تجرد که در نتیجه بیماری، ناتوانی جنسی، سردی، عدم تعادل هورمونی، مشکلات غدد، اسکلروز شریانی، پیری شدید یا هر نوع برداشتن با جراحی است.

طلسم شکستن غرور | هیچ فایده چندان معناداری نمی تواند حاصل شود. اگر انرژی حیاتی برای تبدیل وجود ندارد، پس مجرد بودن چه فایده ای دارد؟ از این نظر فقط نشانه یک بیماری است.

کلید تغییر شکل (این مهم است) گسترش میل جنسی قوی و سالم به سعادت با گیاهان سازگار (که اغلب به آنها “افرودیزیاک” گفته می شود)، آنتی اکسیدان های گیاهی، آنتی اکسیدان های ویتامین، غذاهای فوق العاده، ناشتا بودن منظم آب بین هر وعده غذایی، ورزش هوازی روزانه است.

READ  دعانویس تهران ابوادریس

طلسم شکستن غرور | بیرون در باغ یا پارک، تمرینات تنفسی و هر چیز دیگری که باعث افزایش سطح پرانا (نشاط) در بدن و ارتباط با طبیعت شود.

هر جنبه ای از دگرگونی کاری است که فرد به هر حال برای دستیابی به سلامتی یا تمامیت سطح بالا انجام می دهد.

طلسم شکستن غرور | یک رژیم غذایی سالم و سرشار از گیاهان آداپتوژن و مکمل‌ها همراه با وعده‌های غذایی کامل که با روزه‌های کوتاه مدت با مقدار زیادی آب جدا می‌شوند، مهم‌ترین عامل کلیدی است.

هر عاملی برای یکپارچگی باید با هم جمع شود و حفظ طولانی مدت (ماه به سال) مایعات حیاتی تنها یک عامل اساسی است که دستیابی به آن بسیار دشوار است و حتی بدون همه موارد ضروری دیگر این سبک زندگی کامل، بسیار منطقی خواهد بود.

طلسم شکستن غرور | من می خواهم شکل ایده آل خود از “تجرد” را به عنوان نوعی “تجرد کل نگر” یا “تمامیت جنسی واقعی” توصیف کنم. هنگامی که یکی، با ارائه موارد ذکر شده در بالا


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + شانزده =