طلسم شکستن ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم شکستن ازدواج | یا روی تخت، یا ایوان یا کاناپه خود به زمین بیفتید. می تواند شلخته باشد. باید شلخته باشد. این تمرین را می‌توان با کسی نیز انجام داد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به‌ویژه کودک، حیوان خانگی یا هم اتاقی تنبلی که بیش از حد تلویزیون تماشا می‌کند و با خرده‌های چیپس پوشیده شده است.

طلسم شکستن ازدواج

طلسم شکستن ازدواج | اگر احساس خوبی به شما می دهد، کنار آنها حلقه بزنید. ایده این است که هر موقعیت طبیعی زندگی را که در آن قرار می گیرید هک کنید و آن را به یک مدیتیشن کامل تبدیل کنید.

استاد | چشمان خود را ببندید و چند نفس عمیق بکشید. تنفس را به حالتی خوب، آهسته و لذت بخش تبدیل کنید. صورت را نرم کنید.

طلسم شکستن ازدواج | اولین کاری که باید انجام دهید این است که خود را در موقعیت قرار دهید. منظور من از “موقعیت” تصادف به پشت در کف اتاق نشیمن با تلویزیون روشن در پس زمینه است.

به آرامی توجه خود را به احساس خوابیدن بدن به پشت یا به پهلو جلب کنید. احساس آرامش. آیا می توانید تصور کنید که حتی عمیق تر در زمین فرو بروید؟

طلسم شکستن ازدواج | اگر دوست دارید، می توانید هر دست و پا را بلند کنید و یکی یکی اجازه دهید پایین بیفتد. واقعاً ولش کن، سبک عروسک پارچه ای. هر بار که به آن فکر می کنید.

تصور کنید می توانید لایه دیگری از تنش را رها کنید. اگر افکاری وجود دارد، فقط اجازه دهید در پس‌زمینه باشند، مانند زمزمه دور رادیو یا تلویزیون، یا ترافیک در دوردست.

READ  شکستن طلسم همزاد

طلسم شکستن ازدواج | چیز بزرگی نیست. توجه خود را به هرگونه احساس استراحت در بدن خود جلب کنید. احساس ساده دراز کشیدن آنجا، آرام.

اگر کسی در کنار شماست، توجه خود را به بیرون بفرستید و متوجه ارتباط فیزیکی با آن بدن دیگر شوید. بدن خودت با نفس بالا و پایین می‌شود.

طلسم شکستن ازدواج | بدن دیگر با نفسش بالا و پایین می‌شود. ایده این است که این حلقه کامل از احساسات، شما و دیگری را در مدیتیشن بگنجانید.

از این ارتباط لذت می برید و از احساس حیوانی خود لذت می برید. نگرش در اینجا این است “بله، خوب، کاری برای انجام دادن نیست.” کاری جز استراحت در بدن خود و آگاهی آرام خود ندارید.

طلسم شکستن ازدواج | این دستور اصلی مدیتیشن است. اگر خوابت برد، پس بخواب. حدس میزنم بهش نیاز داشتی این همه در مورد لذت خواب آلود دراز کشیدن به پشت روی زمین بدون هیچ برنامه ای است.

مثل وقتی که بچه بودی معصومیت و سادگی این. استراحت کنید، این زمان را به خودتان بدهید، بدون نیاز به چیز دیگری.

طلسم شکستن ازدواج | در این مدیتیشن ما بر آرامش و رها کردن تأکید می کنیم و سعی نمی کنیم دائماً موقعیت خود را کنترل کنیم. فرقی نمی‌کند که ذهن شما سرگردان باشد.

شما نیازی به اجرای تکنیک مراقبه خاصی ندارید، اگرچه اگر بخواهید می توانید. شما حتی نیازی به “ذهن” ندارید. ذهن آگاهی را فراموش کنید.

طلسم شکستن ازدواج | شما فقط باید یک تنبل زرق و برق دار باشید. در واقع، بیایید تنبلی عمدی‌تری را در اینجا انجام دهیم: اگر دوست دارید، آه بکشید و چند بار دیگر پایین بیایید و حتی بیشتر در زمین بنشینید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 5 =

نوشته های مشابه