طلسم شدید ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم شدید ازدواج | بسیار رهایی بخش است؛ احساس سبکی می کنی.» صادقانه بگویم، من هنوز برایم مهم است که مردم چه فکری می کنند. من یک مجری اخبار تلویزیون هستم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در روزهای بد، یک توییت بد می تواند ساعت ها مرا مشغول کند. به عنوان مثال، وقتی چیزی شبیه به این روی تراشه می آید: “تو [sic] یک احمق هستی.

طلسم شدید ازدواج

طلسم شدید ازدواج | اینقدر پر از خودشان هستند؟! از صحبت کردن در مورد گروه هایتان دست بردارید، شما آنقدرها هم جالب نیستید.» من معتقدم که مقدار مشخصی هوشیاری در مورد نظرات دیگران می تواند مفید باشد.

استاد | گاهی اوقات این توییت‌های پست حاوی ذره‌ای از حقیقت هستند – و اگر بتوانم از غریزه دفاعی خود عبور کنم، می‌توانم به بخش سازنده انتقاد وارد شوم و از آن برای بهبود استفاده کنم.

طلسم شدید ازدواج | جف اغلب در مورد اینکه چگونه مدیتیشن منجر به خودانگیختگی بیشتر در خود و در دوستان و دانش آموزانی که تمرین می کردند صحبت می کرد. «شما کمتر درگیر قضاوت های خود و نگرانی های بی پایان در مورد آنچه دیگران فکر می کنند، می شوید.

به همین ترتیب، وقتی به فکر می‌کنم همسر یا برادر یا والدینم ممکن است در مورد یک عمل خاص چه فکر کنند، می‌تواند مرا از انجام یک کار احمقانه باز دارد.

طلسم شدید ازدواج | ترفند این است که سیگنال را از نویز جدا کنید. مدیتیشن به من کمک کرد تا این کار را انجام دهم – ببینم آیا دلیل واقعی برای نگرانی وجود دارد یا اینکه آیا در بن بست اضطراب بیهوده گیر کرده ام.

READ  طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه

چیز دیگری که من مشاهده کرده ام: حتی اگر اکثر ما زمان زیادی را صرف نگرانی در مورد ظاهر خود در مقابل دیگران می کنیم، حقیقت سخت این است که آنها واقعاً چندان به شما اهمیت نمی دهند.

طلسم شدید ازدواج | من به یاد دارم که در مورد واکنش عمومی به افشاگری های شخصی شرم آور در اولین کتابم وسواس داشتم.

در حالی که مقداری بازخورد وجود داشت (دیلی میل عنوان زیر را منتشر کرد: “رستگاری یک آدم کچل و بدبخت”)، برای من روشن شد که مردم فقط تا حدودی به چمدان من علاقه مند هستند.

طلسم شدید ازدواج | چیزی که آنها واقعاً می خواستند بدانند این بود: “چه چیزی داری که ممکن است برای من مفید باشد؟” یکی از رئیس‌های قدیمی من – مردی که چند تیتر منفی برای او منتشر شده بود – می‌گفت تحمل خجالت کمی شبیه دریازدگی است. برای شما، این احساس می کند که دنیا در حال پایان است.

طلسم شدید ازدواج | برای بقیه، فقط کمی سرگرم کننده است. – چهار دانشجویی که مدیتیشن آموزش دیده بودند به گفتگو ملحق شدند: سه مرد و یک زن، که ظاهراً همه خارج از بازیگری مرکزی بودند.

آن‌ها لباس‌هایی می‌پوشیدند که دهه‌ها در VMI اجباری بود: پیراهن‌های مشکی شفاف که به‌خوبی داخل شلوارهای پشمی فشرده شده بودند، با کفش‌های مشکی که تا سطح آینه می‌درخشیدند.

طلسم شدید ازدواج | فقط چند روز قبل آنها در راهپیمایی بیست مایلی در رطوبت شدید بودند که طی آن برخی از آنها ناخن های پا را از دست داده بودند، اما هیچ کس بدتر از آن به نظر نمی رسید.

READ  طلسم ازدواج پسر

آنها یک اعتماد آسان و غیرقابل ساخت به سودمندی مدیتیشن تراوش کردند، لعنت بر افکار عمومی. ایلانا، یک کادت با اعتماد به نفس بی سر و صدا، گفت که این تمرین به او کمک کرده تا رکوردهای شخصی را در مسابقات تیراندازی خود ثبت کند.

طلسم شدید ازدواج | جارد، یک نوجوان جوان، گفت که از مدیتیشن برای آرام کردن خود قبل از بازی های بیسبال استفاده کرده است.

به نقل از یوگی برا: «بیس بال 90 درصد ذهنی است. نیمه دیگر بدنی است.» آنتونی، یک ارشد با ابهت که اخیراً در نیروهای ویژه نام نویسی کرده بود و به نظر می رسید.

طلسم شدید ازدواج | که او نیز گهگاه از یک لیمو برای میان وعده لذت می برد، به ویژه تحت تأثیر قرار گرفتم. او گفت که مدیتیشن را از دوست دخترش آموخته است، “که به نوعی یک هیپی نامتعارف است.” بعد از اینکه او به او گفت که چگونه استرس به او کمک می کند، او شروع به ده دقیقه در شب در کتابخانه کرد.

طلسم شدید ازدواج | این قطعاً عصرهای من و احساس تمرکزم را در خودم تغییر داد. صداها و روایتی که مدام در ذهنم مرور می‌کردم به نوعی محو شدند.

بیشتر در خودم حضور داشتم.» نشستن در آنجا و گوش دادن به این بدجنس کهن الگویی با چنان دقتی که فواید مدیتیشن را توصیف می کند باعث شد قلبم آواز بخواند.

طلسم شدید ازدواج | جف گفت: “ما شما را به تور خود می بریم.” در نهایت آل، مدافع تیم فوتبال بود که گفت از یکی از گیرنده هایش خبر تمرین را شنیده است.

READ  طلسم فوری

آل تصمیم گرفته بود پس از فارغ التحصیلی در ارتش نام نویسی نکند. او قصد داشت به وزارت برود. از او پرسیدم که آیا فکر می کند مدیتیشن ممکن است به نوعی با ایمان مسیحی او مغایرت داشته باشد؟

طلسم شدید ازدواج | او گفت: «پیش از این، افکار من در مورد مراقبه این بود: این یک چیز بودایی است، یا یک نوع آسیایی، شرقی. اکنون من واقعاً آن را به عنوان یک تمرین می بینم.

من آن را به عنوان پیوندی با هر نوع ایمان نمی بینم. من فکر نمی‌کنم که عیسی برای یافتن اینکه شما چه کسی هستید، به حقارت نگاه می‌کند، و واقعاً فقط تمرکز و آرامش شما را پیدا می‌کند.

طلسم شدید ازدواج | فکر نمی‌کنم این چیزی باشد که با باورهای من در تضاد باشد.» پس از گپ ما، جف مدیتیشنی را انجام داد که در آن درباره «حرکت نینجا» واقعی ذهن‌آگاهی بحث کرد: به جای انجام بازی اجتنابی معمول خود، به هر خط داستانی و احساساتی که در هنگام مدیتیشن با آن‌ها مواجه می‌شویم.

تکیه کرده و از آن درس می‌گیریم. همانطور که قبلا ذکر شد، یک پیشرفت کلاسیک در مدیتیشن وجود دارد. ابتدا روی افزایش تمرکز کار می کنیم: روی نفس تمرکز کنید، حواس خود را پرت کنید، برگردید.

طلسم شدید ازدواج | سپس، هنگامی که توجه ما کمی پایدارتر و متعادل تر شد، از نفس فاصله می گیریم و در مورد حواس پرتی خود کنجکاو می شویم، که مملو از اطلاعاتی در مورد الگوهای فکری، مشغله های ذهنی ما است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

نوشته های مشابه