طلسم سیاه


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم سیاه | اما تا حد امکان آنها را سبک و سرگرم‌کننده نگه دارید – و اجازه دهید بچه‌ها تمرین‌ها را همانطور که احساس می‌کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | انجام دهند، نه مطابق با آن‌ها. ساختار یا مهلت از پیش تعیین شده مدیتیشن در واقع بیشترین تأثیر خود را بر روی فرزندان شما خواهد داشت و باعث می شود شما آرام تر، شادتر، محبت آمیزتر و کمتر واکنش نشان دهید.

طلسم سیاه

طلسم سیاه | همانطور که آنها شاهد تغییر شما برای بهتر شدن هستند، ممکن است فرزندان شما به طور طبیعی به مدیتیشن کشیده شوند زیرا می خواهند از همان فواید برای خودشان بهره ببرند.

استاد | در آغوش گرفتن از صمیم قلب علاوه بر تمرین مدیتیشن رسمی با فرزندانتان، می توانید عمل ساده و روزمره در آغوش گرفتن را به فرصتی برای نفس کشیدن و حضور تبدیل کنید.

طلسم سیاه | اگر بچه‌های بزرگ‌تر به مدیتیشن شما علاقه نشان می‌دهند، با خیال راحت تمرین‌های رسمی مانند دنبال کردن نفس یا خواندن یک مانترا را معرفی کنید.

دفعه بعد که بچه هایتان را در آغوش می گیرید، به نحوه در آغوش گرفتن آنها توجه کنید. آیا آنها را متشنج می کنید یا از آنها فاصله می گیرید؟

طلسم سیاه | آیا به دلیل عصبانیت یا ناراحتی نفس خود را حبس می‌کنید، فاصله می‌گیرید یا عشق خود را دریغ می‌کنید؟ آیا در آغوش گرفتن عجله می کنید تا بتوانید با چیزهای «مهم تر» دیگر ادامه دهید؟

ممکن است از آنچه کشف می کنید شگفت زده شوید. (البته، ممکن است از نحوه در آغوش گرفتن خود کاملاً راضی باشید، در این صورت خیالتان راحت باشد که بقیه این نوار کناری را نادیده بگیرید!)

طلسم سیاه | به جای اینکه خودتان را قضاوت کنید، ممکن است بخواهید روش دیگری را برای در آغوش گرفتن تمرین کنید. دفعه بعد که بچه های خود را در آغوش می گیرید.

READ  دعا نویسی و طلسم برای ازدواج

یا شریک زندگی یا دوستان یا سایر اعضای خانواده در حالی که آنها را در آغوش می گیرید مکث کنید، بدن خود را آرام کنید و سه یا چهار بار با هوشیاری نفس خود را بیرون و داخل کنید.

طلسم سیاه | اگر اینقدر تمایل دارید، می توانید آگاهی خود را در قلب خود قرار دهید و آگاهانه عشق خود را برای آنها ارسال کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد باز کردن قلب خود و گسترش عشق، به فصل 11 مراجعه کنید. ممکن است متوجه شوید که از در آغوش گرفتن بیشتر لذت می برید و فرزندانتان در این فرآیند احساس دوست داشتن و تربیت بیشتری می کنند.

طلسم سیاه | مراقبه با شرکا و اعضای خانواده مانند دعا، مراقبه می تواند خانواده را نزدیک تر کند. (از نظر خانواده، من به شرکا و همسران نیز اشاره می کنم.

وقتی در سکوت، حتی برای چند دقیقه کنار هم می نشینید، طبیعتاً با سطح عمیق تری از وجود هماهنگ می شوید، جایی که تفاوت ها و درگیری ها چندان مهم به نظر نمی رسد.

طلسم سیاه | همچنین می‌توانید تکنیک‌های خاصی را تمرین کنید که در آنها، برای مثال، باز کردن قلب‌هایتان و ارسال و دریافت عشق به یکدیگر و از یکدیگر را تمرین کنید.

به نوار کناری بعدی در این فصل مراجعه کنید “ارتباط عمیق تر با شریک یا دوست.”) اگر اعضای خانواده شما مایلند، می توانید تمرین های مراقبه را در روال معمول خود بگنجانید.

طلسم سیاه | به عنوان مثال، می توانید قبل از شام چند لحظه آرام کنار هم بنشینید یا قبل از خواب به اتفاقات خوبی که در طول روز افتاده است فکر کنید.

READ  نوشتن دعای محبت فوری

تشریفات خانوادگی فرصتی عالی برای تمرین ذهن آگاهی با هم و ایجاد ارتباط عمیق تر و صمیمانه تر ارائه می دهد.

طلسم سیاه | اگر اعضای خانواده خود را دعوت کنید تا هنگام پختن غذا یا کار در باغ به شما ملحق شوند، ممکن است متوجه کیفیت توجه شما شوند و از شما پیروی کنند.

البته، همیشه می‌توانید آشپزی یا غذا خوردن یا کار کردن را به روشی جدید و متفاوت پیشنهاد کنید ممکن است ترجیح دهید از کلماتی مانند عشق و مراقبت به جای توجه استفاده کنید.

طلسم سیاه | اما مثال شما تأثیر بیشتری نسبت به دستورالعمل‌هایی که می‌دهید خواهد داشت. همچنین می‌توانید مدیتیشن غذا خوردن را گهگاه با خانواده‌تان تمرین کنید (نوار کناری در این فصل «لذت بردن از وعده غذایی خود با غذا خوردن آگاهانه» را ببینید).

اما مطمئن باشید که آن را بازیگوش، دوست داشتنی و آرام نگه دارید. عشق ورزی مراقبه “چرا می خواهم در حالی که عشق می ورزم مدیتیشن کنم؟” ممکن است تعجب کنید “من و شریک زندگی من در حال حاضر اوقات خوبی داریم. چه چیزی می‌توانیم به این تجربه اضافه کنیم؟»

طلسم سیاه | خوب، من یک پاسخ جذاب برای شما دارم: شما می توانید عشق ورزی خود را با توجه بی وقفه و صمیمانه خود به آن بسیار افزایش دهید.

بسیاری از مردم با ذهن خود عشق می ورزند. آنها نه تنها زمانی که تنها هستند، بلکه زمانی که با شریک زندگی خود رابطه جنسی دارند نیز در مورد رابطه جنسی خیال پردازی می کنند.

طلسم سیاه | اما عشق ورزی واقعی در اینجا و اکنون اتفاق می افتد، لمس پس از لمس، احساس پس از احساس. وقتی فاصله می گیرید یا خیال پردازی می کنید.

READ  طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی

بهترین قسمت را از دست می دهید و لذت و رضایت خود را در این فرآیند کاهش می دهید. افرادی که به صورت مدیتیشن عشق می ورزند، واکنش پذیری بیشتر و ارگاسم های رضایت بخش تر را در کل بدن گزارش می دهند.

طلسم سیاه | مردان می گویند که می توانند بیشتر دوام بیاورند و زنان می گویند که می توانند بیشتر به ارگاسم برسند.

شاید حتی مهمتر این واقعیت باشد که آگاهی از صمیم قلب و آگاهانه به شما کمک می کند عشق بیشتری را در عشق ورزی خود القا کنید.

طلسم سیاه | به شما امکان می دهد عمیق تر با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید و در واقع می تواند رابطه جنسی را به یک تجربه معنوی تبدیل کند.

در اینجا چند دستورالعمل برای عشق ورزیدن به روش مراقبه آورده شده است. به هر حال، اگر شریکتان علاقه مند است، آن ها را با او در میان بگذارید.

طلسم سیاه | اما به یاد داشته باشید که به سادگی استفاده از آن ها تا حد امکان خودتان می تواند کیفیت رابطه جنسی شما را بهبود بخشد و حتی ممکن است.

شریک زندگی تان را وسوسه کند که از شما پیروی کند. به یاد داشته باشید: این در مورد خودآگاه شدن نیست، بلکه در مورد تنظیم و اتصال است.

طلسم سیاه | با عشق بین خود ارتباط برقرار کنید. قبل از اینکه عاشق شوید، چند دقیقه یا بیشتر را صرف کنید تا به روشی صمیمانه و عاشقانه با هم ارتباط برقرار کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

نوشته های مشابه