طلسم سیاهی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم سیاهی | اما تا حد امکان آنها را سبک و سرگرم‌کننده نگه دارید – و اجازه دهید بچه‌ها تمرین‌ها را همانطور که احساس می‌کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | انجام دهند، نه مطابق با آن‌ها. ساختار یا مهلت از پیش تعیین شده مدیتیشن در واقع بیشترین تأثیر خود را بر روی فرزندان شما خواهد داشت و باعث می شود شما آرام تر، شادتر، محبت آمیزتر و کمتر واکنش نشان دهید.

طلسم سیاهی

طلسم سیاهی | همانطور که آنها شاهد تغییر شما برای بهتر شدن هستند، ممکن است فرزندان شما به طور طبیعی به مدیتیشن کشیده شوند زیرا می خواهند از همان فواید برای خودشان بهره ببرند.

استاد | در آغوش گرفتن از صمیم قلب علاوه بر تمرین مدیتیشن رسمی با فرزندانتان، می توانید عمل ساده و روزمره در آغوش گرفتن را به فرصتی برای نفس کشیدن و حضور تبدیل کنید.

طلسم سیاهی | اگر بچه‌های بزرگ‌تر به مدیتیشن شما علاقه نشان می‌دهند، با خیال راحت تمرین‌های رسمی مانند دنبال کردن نفس یا خواندن یک مانترا را معرفی کنید.

دفعه بعد که بچه هایتان را در آغوش می گیرید، به نحوه در آغوش گرفتن آنها توجه کنید. آیا آنها را متشنج می کنید یا از آنها فاصله می گیرید؟

طلسم سیاهی | آیا به دلیل عصبانیت یا ناراحتی نفس خود را حبس می‌کنید، فاصله می‌گیرید یا عشق خود را دریغ می‌کنید؟ آیا در آغوش گرفتن عجله می کنید تا بتوانید با چیزهای «مهم تر» دیگر ادامه دهید؟

ممکن است از آنچه کشف می کنید شگفت زده شوید. (البته، ممکن است از نحوه در آغوش گرفتن خود کاملاً راضی باشید، در این صورت خیالتان راحت باشد که بقیه این نوار کناری را نادیده بگیرید!)

طلسم سیاهی | به جای اینکه خودتان را قضاوت کنید، ممکن است بخواهید روش دیگری را برای در آغوش گرفتن تمرین کنید.

READ  نوشتن دعای محبت بین دو نفر

دفعه بعد که بچه های خود را در آغوش می گیرید (یا شریک زندگی یا دوستان یا سایر اعضای خانواده)، در حالی که آنها را در آغوش می گیرید مکث کنید.

طلسم سیاهی | بدن خود را آرام کنید و سه یا چهار بار با هوشیاری نفس خود را بیرون و داخل کنید. اگر اینقدر تمایل دارید.

می توانید آگاهی خود را در قلب خود قرار دهید و آگاهانه عشق خود را برای آنها ارسال کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد باز کردن قلب خود و گسترش عشق، به فصل 11 مراجعه کنید.)

طلسم سیاهی | ممکن است متوجه شوید که از در آغوش گرفتن بیشتر لذت می برید و فرزندانتان در این فرآیند احساس دوست داشتن و تربیت بیشتری می کنند.

مراقبه با شرکا و اعضای خانواده مانند دعا، مراقبه می تواند خانواده را نزدیک تر کند. (از نظر خانواده، من به شرکا و همسران نیز اشاره می کنم.) وقتی در سکوت، حتی برای چند دقیقه کنار هم می نشینید.

طلسم سیاهی | طبیعتاً با سطح عمیق تری از وجود هماهنگ می شوید، جایی که تفاوت ها و درگیری ها چندان مهم به نظر نمی رسد.

همچنین می‌توانید تکنیک‌های خاصی را تمرین کنید که در آنها، برای مثال، باز کردن قلب‌هایتان و ارسال و دریافت عشق به یکدیگر و از یکدیگر را تمرین کنید.

طلسم سیاهی | به نوار کناری بعدی در این فصل مراجعه کنید “ارتباط عمیق تر با شریک یا دوست.” اگر اعضای خانواده شما مایلند، می توانید تمرین های مراقبه را در روال معمول خود بگنجانید.

به عنوان مثال، می توانید قبل از شام چند لحظه آرام کنار هم بنشینید یا قبل از خواب به اتفاقات خوبی که در طول روز افتاده است فکر کنید.

READ  نوشتن دعا برای عاشق شدن

طلسم سیاهی | تشریفات خانوادگی فرصتی عالی برای تمرین ذهن آگاهی با هم و ایجاد ارتباط عمیق تر و صمیمانه تر ارائه می دهد.

اگر اعضای خانواده خود را دعوت کنید تا هنگام پختن غذا یا کار در باغ به شما ملحق شوند، ممکن است متوجه کیفیت توجه شما شوند و از شما پیروی کنند.

طلسم سیاهی | البته، همیشه می‌توانید آشپزی یا غذا خوردن یا کار کردن را به روشی جدید و متفاوت پیشنهاد کنید (ممکن است ترجیح دهید از کلماتی مانند عشق و مراقبت به جای توجه استفاده کنید)، اما مثال شما تأثیر بیشتری نسبت به دستورالعمل‌هایی که می‌دهید خواهد داشت.

طلسم سیاهی | همچنین می‌توانید مدیتیشن غذا خوردن را گهگاه با خانواده‌تان تمرین کنید (نوار کناری در این فصل «لذت بردن از وعده غذایی خود با غذا خوردن آگاهانه» را ببینید). اما مطمئن باشید که آن را بازیگوش، دوست داشتنی و آرام نگه دارید.

طلسم سیاهی | عشق ورزی مراقبه “چرا می خواهم در حالی که عشق می ورزم مدیتیشن کنم؟” ممکن است تعجب کنید “من و شریک زندگی من در حال حاضر اوقات خوبی داریم.

طلسم سیاهی | چه چیزی می‌توانیم به این تجربه اضافه کنیم؟» خوب، من یک پاسخ جذاب برای شما دارم: شما می توانید عشق ورزی خود را با توجه بی وقفه و صمیمانه خود به آن بسیار افزایش دهید. بسیاری از مردم با ذهن خود عشق می ورزند. آنها نه تنها زمانی که تنها هستند.

طلسم سیاهی | بلکه زمانی که با شریک زندگی خود رابطه جنسی دارند نیز در مورد رابطه جنسی خیال پردازی می کنند. اما عشق ورزی واقعی در اینجا و اکنون اتفاق می افتد، لمس پس از لمس، احساس پس از احساس. وقتی فاصله می گیرید یا خیال پردازی می کنید.

READ  نوشتن دعا برای محبت

طلسم سیاهی | بهترین قسمت را از دست می دهید و لذت و رضایت خود را در این فرآیند کاهش می دهید. افرادی که به صورت مدیتیشن عشق می ورزند، واکنش پذیری بیشتر و ارگاسم های رضایت بخش تر را در کل بدن گزارش می دهند.

مردان می گویند که می توانند بیشتر دوام بیاورند و زنان می گویند که می توانند بیشتر به ارگاسم برسند. شاید حتی مهمتر این واقعیت باشد که آگاهی از صمیم قلب و آگاهانه به شما کمک می کند عشق بیشتری را در عشق ورزی خود القا کنید.

طلسم سیاهی | به شما امکان می دهد عمیق تر با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید و در واقع می تواند رابطه جنسی را به یک تجربه معنوی تبدیل کند. در اینجا چند دستورالعمل برای عشق ورزیدن به روش مراقبه آورده شده است.

به هر حال، اگر شریکتان علاقه مند است، آن ها را با او در میان بگذارید، اما به یاد داشته باشید که به سادگی استفاده از آن ها تا حد امکان خودتان می تواند کیفیت رابطه جنسی شما را بهبود بخشد و حتی ممکن است شریک زندگی تان را وسوسه کند که از شما پیروی کند.

طلسم سیاهی | به یاد داشته باشید: این در مورد خودآگاه شدن نیست، بلکه در مورد تنظیم و اتصال است. با عشق بین خود ارتباط برقرار کنید.

قبل از اینکه عاشق شوید، چند دقیقه یا بیشتر را صرف کنید تا به روشی صمیمانه و عاشقانه با هم ارتباط برقرار کنید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =

نوشته های مشابه