طلسم سوسن غساله


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم سوسن غساله | ممکن است ترجیح دهیم آنها را نادیده بگیریم، اما اگر واقعیت درد و لذت را به عنوان بخشی از زندگی نادیده بگیریم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | سپس وقتی با مشکلات یا موقعیت‌های شدیدتر مواجه می‌شویم، بیشتر وحشت می‌کنیم. آن وقت است که فنجان چای خود را می‌ریزیم.

طلسم سوسن غساله

طلسم سوسن غساله | بنابراین از ابتدا، رویکرد ما برای کار با احساسات باید مستقیم، ساده و تحت اللفظی باشد.

استاد | در تمرین مدیتیشن، ما سعی نمی کنیم با نادیده گرفتن درد، حالت لذت بخشی از شادی به دست آوریم، و همچنین عمداً به دنبال درد نیستیم یا سعی در تنبیه خود داریم.

طلسم سوسن غساله | احساسات زنده بودن ممکن است تهدیدآمیز و کمی گیج کننده باشد و ممکن است واکنش قدرتمندی یا غریزه بقا در رابطه با آنها ایجاد کنیم.

ما فقط حواسمان به هر چیزی است که پیش می آید. اگرچه در تمرین ما همه چیز باید روی زمین باشد، اما این بدان معنا نیست که هیچ الهامی در آنجا وجود ندارد.

طلسم سوسن غساله | ما می‌توانیم از بودن با زمین، با بدن، با درختان، صخره‌ها، علف‌ها و آب الهام بگیریم. الهام گرفتن همچنین از بودن در کنار بزرگراه، چراغ راهنمایی، بودن با نیروی زندگی 79 پدر، مادر، پلیس، پزشک یا حتی وکیلتان می آید.

آن تجربیات روزمره معمولاً تا حدودی پیش پا افتاده و بی اهمیت در نظر گرفته می شوند. اگر به دنبال یک تجربه متعالی در مدیتیشن هستید.

طلسم سوسن غساله | ممکن است زندگی روزمره برای ارتباط با آن خیلی عادی به نظر برسد. ممکن است با خود فکر کنید، “من بالاتر از همه اینها هستم.” با این کار، خود را از جادوی واقعیت و چیزی که من عقل اولیه می نامم، یعنی تجربه اولیه چیزها آنگونه که هستند، قطع می کنید.

READ  ادرس دعانویس در ایلام

در عوض، شما در حال توسعه یک دنیای رویایی شخصی هستید. پادزهر این است که با درک و پرورش نیروی حیات، قدرت زنده بودن، تماس و ارتباط بیشتری با زمین داشته باشید.

طلسم سوسن غساله | شما یک جفت چشم، یک بینی، گوش، دهان، دست و پا دارید: شما این چیز را دارید. بدن نامیده می شود. مردم از شما با نامی یاد می کنند.

جک یا جیل، مایکل، جودی یا جو. این شما هستید، چه بخواهید چه نخواهید. دارند. شاید احساس می کنیم که گیج شده ایم.

طلسم سوسن غساله | بنابراین، سعی می کنیم از سردرگمی خود دور شویم. سپس ما بیشتر گیج می شویم و سعی می کنیم از سردرگمی ناشی از سردرگمی دور شویم.

بی پایان است رها شدن از سردرگمی یکی پس از دیگری یک واکنش زنجیره ای، پژواک های بی پایان ایجاد می کند.

طلسم سوسن غساله | در نهایت، شما خود را هیچ جا نمی یابید، به طرز دردناکی هیچ جا. این می تواند کاملاً کلاستروفوبیک باشد، مانند گیر افتادن در لانه یک عنکبوت بیوه سیاه.

یک روز صبح در حالی که برای تدریس سمیناری در مورد ذهن آگاهی آماده می شدم، از یک تریلر کوچک در کوهستانی که در آن اقامت داشتم بیرون آمدم تا در ایوان بنشینم و به اطراف نگاه کنم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + پنج =

نوشته های مشابه