طلسم سریع


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم سریع | قبل از اینکه ارزیابی کنید چقدر به شما کمک کرده‌اند. نکته این است که هر مراقبه را به خاطر خودش انجام دهید، نه اینکه مدام بررسی کنید تا ببینید چقدر احساس بهتری دارید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و اهمیت دوست داشتن دوستان و خانواده و مشارکت فعال و معنادار در زندگی را فراموش نکنید. آرام نشستن در مدیتیشن تنها یک راه برای ایجاد شادی است.

طلسم سریع

طلسم سریع | شما همچنین باید بلند شوید و این ویژگی های مثبت را در محل کار، بازی و در روابط خود با دیگران ابراز کنید. لذت بردن از لحظه بیشتر اوقات شما در حال مسابقه دادن در زندگی هستید.

استاد | برای انجام کارها، رسیدن به اهدافتان، مراقبت از عزیزانتان و زنده ماندن یک روز دیگر تلاش می کنید. در این فرآیند، ممکن است نتوانید از شادی‌ها و شادی‌های کوچکی که مرتباً سر راهتان می‌آیند لذت ببرید.

طلسم سریع | اگر می‌خواهید از مزایای این مراقبه‌ها بهره‌مند شوید، آن‌هایی را انتخاب کنید که بیشتر برای شما جذاب هستند و مطمئن شوید که آنها را به‌طور منظم برای مدت زمان طولانی انجام دهید.

آفتاب صبحگاهی که در میان درختان می‌درخشد، لبخند روی صورت نوزاد، طعم یک ساندویچ خوب یا یک فنجان قهوه تازه، شور و شوق صدای جیر جیر پرندگان یا سخنان محبت آمیز یک دوست.

طلسم سریع | هر روز پر از لحظات خاصی مانند این است که پتانسیل افزایش شادی شما را دارند اگر فقط اجازه دهید آنها وارد شوند.

در اینجا یک مراقبه برای چشیدن چیزهای خوب در زندگی وجود دارد: 1. یک فعالیت لذت بخش را انتخاب کنید که معمولاً با عجله انجام می دهید.

READ  بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی

طلسم سریع | مانند قدم زدن در طبیعت، تهیه غذا، صحبت با یک دوست یا گرفتن حمام یا دوش آب گرم. 2. به جای اینکه فعالیت را ناخودآگاه انجام دهید، سعی کنید آن را با آگاهی انجام دهید.

لذت و لذت را ببرید و اجازه دهید فعالیت بر شما تأثیر بگذارد. به احساس خود در حین حرکت در فعالیت توجه کنید. از احساسات مثبتی مانند لذت، لذت، آرامش، عشق و غیره لذت ببرید.

طلسم سریع | بر. 3. اگر دوست دارید، می توانید این کار را یک یا دو بار در روز به مدت یک هفته انجام دهید. در پایان هفته، احساس خود را بررسی کنید. آیا شادتر، خوشبین تر، یا آرام تر از قبل هستید؟

تقویت جریان پس از اینکه یاد گرفتید که به لحظات لذت بخش زندگی توجه کنید (به بخش قبل مراجعه کنید)، آماده هستید که کاملاً خود را در یک فعالیت غوطه ور کنید تا زمانی که انرژی و شتاب آن را همراهی کنید و تماس خود را از دست بدهید.

طلسم سریع | با زمان و خودآگاهی این حالت جریان نامیده می شود. ورزشکاران آن را “منطقه” می نامند. برای ترویج جریان، این مراحل را دنبال کنید.

فعالیتی را انتخاب کنید که واقعا از انجام آن لذت می برید. مطمئن شوید که این چیزی است که اهداف روشن و بازخورد فوری داشته باشد و بدون برانگیختن ناامیدی شما را به چالش بکشد.

طلسم سریع | به عنوان مثال، فعالیت های مناسب شامل کار در باغ، بازی تنیس، پوشیدن لباس، مدل دادن به یک مبلمان، حل یک مشکل پیچیده در محل کار، یا بازی ویدیویی یا بازی کامپیوتری است.

READ  طلسم استاد ابوالفضل

حداقل یک یا دو ساعت را کنار بگذارید و تمام توجه خود را به فعالیت معطوف کنید. خود را کاملاً در کاری که انجام می دهید غرق کنید. به عوامل حواس پرتی توجه کنید، اما به آنها پاسخ ندهید.

طلسم سریع | در طول زمان تعیین شده روی فعالیت متمرکز بمانید. برای توصیف کامل‌تر از نوع توجه آگاهانه که به تقویت جریان کمک می‌کند، به فصل 7 مراجعه کنید.

وقتی فعالیت را تمام کردید، به احساس خود توجه کنید. آیا این فعالیت را هیجان‌انگیزتر یا رضایت‌بخش‌تر از حد معمول یافتید؟

طلسم سریع | آیا حس زمان یا مشغله های معمولی مانند گرسنگی یا تشنگی را از دست داده اید؟ در نهایت، جریان چیزی نیست که شما بتوانید انجام دهید.

بیش از آن که یک ورزشکار بتواند خود را به زور وارد منطقه کند. جریان فقط اتفاق می افتد. با این حال می‌توانید با انتخاب فعالیت‌ها و کیفیت توجه‌تان، جریان را بیشتر کنید.

طلسم سریع | توسعه قدردانی توسعه قدردانی وقتی به دیگران فکر می‌کنید، آیا به روش‌هایی فکر می‌کنید که آنها شما را ناامید، آزار داده یا نادیده گرفته‌اند؟

وقتی به زندگی فکر می کنید، آیا بر این تمرکز می کنید که چگونه انتظارات شما را برآورده نمی کند؟ یا آیا در عوض به همه راه‌های متعدد، اغلب نامرئی، توجه می‌کنید که دیگران محبت و حمایت می‌کنند و اینکه چگونه شرایط زندگی به رفاه کلی شما کمک می‌کند؟

طلسم سریع | باور کنید یا نه، شما در واقع قدرت انتخاب دیدگاه خود را دارید. در اینجا تمرینی طراحی شده است که برای برانگیختن قدردانی حتی در ناسپاس ترین افراد طراحی شده است: 1. با قرار گرفتن راحت و چند نفس عمیق شروع کنید.

READ  دعانویس خوب در ایلام

طلسم سریع | چند دقیقه را به مرور تمام اتفاقات خوبی که در 24 ساعت گذشته برای شما افتاده است اختصاص دهید.

ممکن است لحظه ای را به یاد بیاورید که شخصی – دوست، عضو خانواده یا شخصی در خیابان – با شما با محبت یا مهربانی رفتار کرد.

طلسم سریع | یا ممکن است به یاد لذت های ساده ای مانند خوردن یک وعده غذایی خوب یا تماشای یک فیلم الهام بخش یا قدم زدن در طبیعت بیفتید.

به خودتان اجازه دهید این لحظات را احساس کنید و به خاطر بسپارید. 3. تمام روش هایی را که در طول یک دوره 24 ساعته به طور مثبت به زندگی دیگران کمک کرده اید، با همان جزئیات فکر کنید.

طلسم سریع | اجازه دهید قدردانی و سپاسگزاری برای این لحظات خاص در قلب شما ایجاد شود. اگر در تجربه قدردانی مشکل دارید.

توجه خود را در قلب خود قرار دهید و با مکانی لطیف در داخل که در آن احساساتی مانند عشق و مراقبت را احساس می کنید ارتباط برقرار کنید.

طلسم سریع | سپس دوباره به چیزهای خوب فکر کنید. 5. هفته قبل را به همین ترتیب منعکس کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =

نوشته های مشابه