طلسم

طلسم سریع الاجابه ازدواج

طلسم سریع الاجابه ازدواج | همانطور که او به جمعیت در نیوتن جنوبی گفت، “می تواند به همین سادگی باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | فقط چند نفر از دوستان خود را دور هم جمع کنید و شروع کنید.” گزینه دیگر این است که به یک گروه نشسته معمولی در مرکز مراقبه محلی خود بپیوندید.

طلسم سریع الاجابه ازدواج

طلسم سریع الاجابه ازدواج | با این فرض که در منطقه خود دارید. جف گفت: «مثل رفتن به یوگا یا باشگاه است. «اکنون شما آنجا هستید؛ شما باید این کار را انجام دهید.» پیوستن به یک جامعه مزایایی را به همراه دارد که فراتر از مسئولیت پذیری است.

استاد | در تجربه من، معاشرت با سایر مراقبه‌گران نوعی اثر HOV-lane ایجاد می‌کند. بودن در کنار افرادی که اصول مراقبه را جدی می گیرند و سعی می کنند این مفاهیم را در زندگی خود به کار ببرند.

طلسم سریع الاجابه ازدواج | یکی از راه‌های ایجاد این نوع مسئولیت‌پذیری، پیوستن به یک جامعه است. جف که به راه‌اندازی یک گروه مدیتیشن در تورنتو کمک کرد، این تاکید زیادی است.

می تواند فشار مثبت همسالان را ایجاد کند. یا، همانطور که جف می‌گوید، «به نوعی همه چیز عجیب و غریب را عادی می‌کند».

طلسم سریع الاجابه ازدواج | شخصاً، در حالی که من همیشه از نشستن در گروه ها لذت می برم، برنامه غیرقابل پیش بینی من ایجاد یک ساختار پاسخگویی قابل اعتماد را دشوار می کند.

علاوه بر این، من هیچ وقت زیاد اهل نجار نبودم. با این حال، متوجه شده ام که داشتن دوستانی که به مدیتیشن علاقه مند هستند بسیار ارزشمند است.

READ  نوشتن دعا برای عزیز شدن

طلسم سریع الاجابه ازدواج | این دوستی‌ها می‌توانند عمیق‌تر شوند، تا حدی به این دلیل که مراقبه‌کنندگان معمولی – افرادی که خارج شدن از روال‌های روزمره خود را تمرین می‌کنند و دیگر از پشت فیلتر غلیظی از افکار خودخواهانه کار نمی‌کنند – فضای بیشتری برای ارتباط با دیگران دارند.

داستان بزرگی در مورد دست راست بودا، آناندا وجود دارد. یک روز آناندا با چند نفر از دوستانش می رفت و در مورد تمرین صحبت می کرد.

طلسم سریع الاجابه ازدواج | او با نشاط نزد بودا بازگشت و اعلام کرد که داشتن چنین دوستانی «نیمی از زندگی مقدس» است.

بودا به سرعت او را اصلاح کرد و گفت: “این کل زندگی مقدس است.” (برای ثبت، فکر نمی‌کنم این بچه‌ها از کلمه مقدس به معنای متافیزیکی استفاده می‌کردند.

طلسم سریع الاجابه ازدواج | احتمالاً می‌توانید آن را با کلمه «خوب» جایگزین کنید.) در نهایت، اگر شما هم مانند من یک وصال نیستید، راه قدرتمند دیگری برای ایجاد مسئولیت پذیری است: ایجاد رابطه با یک معلم مراقبه.

من شخصاً به اندازه کافی خوش شانس هستم که با یک معلم خارق العاده به نام جوزف گلدشتاین، که ذهن من را به خوبی می شناسد و توانسته است مرا در مسیر درست نگه دارد.

طلسم سریع الاجابه ازدواج | رابطه ای طولانی مدت داشته باشم، حتی اگر من یک لذت گرا هستم که به شدت به چالش کشیده شده و در یک جا نشستن مشکل دارم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 20 =