طلسم

طلسم ستاره

طلسم ستاره | هر آشوبی که در زندگی شما رخ می دهد ممکن است شما را به یاد مرگ ناگزیر شما بیاندازد. با این حال، هنگامی که در واکنش به بیماری احساس نگرانی یا حتی وحشت می کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | احساس زندگی را نیز تحریک می کند. این نیروی زندگی شما را بیدار می کند و به شما انگیزه می دهد که عقب رانده شوید. شما سعی می کنید احساس رفاه یا تعادل خود را دوباره برقرار کنید.

طلسم ستاره

طلسم ستاره | به خصوص در تمرین مدیتیشن، ناراحتی می تواند درک زنده بودن را افزایش دهد. در واقع، ترس از مرگ را فقط در رابطه با قدردانی از زندگی می توان تجربه کرد.

استاد | احساس ناخوشایندی که شما را به یاد مرگ می اندازد، ارزش زندگی را نیز یادآوری می کند. در تمرین مدیتیشن نشسته، زمانی که در بدن خود احساس درد می‌کنید.

طلسم ستاره | دوست شما ممکن است به شما بگوید: “بیچاره!” یک نفر عجله می کند تا ترکش را با موچین بیرون بیاورد، انگار که دارد شما را از مرگ نجات می دهد.

که باعث می‌شود احساس بدی داشته باشید، ممکن است به شما الهام بخشد یا تمرین شما را تقویت کند. بنابراین در اینجا یک تبادل همدلانه بین درد و لذت وجود دارد.

طلسم ستاره | وقتی درد دارید، چیزی در شما تسلط پیدا می کند و شما را به زنده ماندن سوق می دهد. این نیروی زندگی است. در واقع، شما آنقدرها هم ظریف نیستید.

شما تا حدودی سرسخت هستید، نیروی زندگی را در درون خود دارید. موانع ممکن است نیروی مرگ را برانگیزند و مبارزه دائمی بین این دو وجود دارد.

READ  نوشتن دعا توسط خود شخص

طلسم ستاره | اما قدرت زیادی در این تعامل وجود دارد. هنگامی که احساس می کنید تحت تأثیر درد قرار می گیرید، برای مثال هنگامی که در حال مدیتیشن پاهای شما درد می کند.

نشاط خاصی از تلاش برای جبران درد ناشی می شود. کار با این فعل و انفعال در تمرین مدیتیشن کار با نیروی زندگی است که از آن به عنوان ذهن آگاهی زندگی نیز یاد می شود.

طلسم ستاره | گاهی اوقات، ناراحتی فیزیکی در مدیتیشن از یک نقطه کانونی فراتر می رود و عمومیت می یابد. شما ممکن است احساس کنید.

که گویی یک بیماری شدید 78 فامیلی از طریق بدن شما از زمین منتقل می شود. تمام بدنت درد میکنه شما درد را در پایه بدن، صندلی خود احساس می کنید.

طلسم ستاره | و سپس این سوزش دردناک به ستون فقرات، بازوها و پاهای شما می رسد، تا زمانی که به سر و حتی پلک های شما می رسد.

این فقط یکی از طبیعی ها است – و تا حدودی ناخوشایند – روش هایی که در آنها درد و ناراحتی را تجربه می کنیم.

طلسم ستاره | در عین حال، این تجربه حس قدرتمندی از زندگی را برمی انگیزد. مانند این است که یک فنجان چای داغ را در دست بگیرید و احساس کنید گرما از فنجان چای از طریق دست شما منتقل می شود.

گویی می توانید جادوی واقعیت را که گرما را منتقل می کند احساس کنید. بسیار واقعی و شخصی است. وقتی گرما را احساس می کنید، ممکن است از سوختن بترسید.

طلسم ستاره | ممکن است نگران باشید که چای را روی سینه یا روی پاهایتان بریزید. باید نگه دارید یا باید رها کنید؟ اگر وحشت کنید و رها کنید.

READ  نوشتن دعا برای ترس کودکان

چای را می‌ریزید، اما اگر محکم‌تر آن را نگه دارید، ممکن است فنجان آنقدر داغ شود که آن را هم بیاندازید و چای را روی سر خود بریزید. وضعیت نامشخصی است


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 7 =