طلسم زیرخاکی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زیرخاکی | همانطور که جان کابات زین بیان می کند، “تنها تعهد به تمرین نکردن، کنار گذاشتن تلاش، قضاوت نکردن … باعث می شود که زمان ابدی در شما پرورش یابد.” زندگی خود را ساده کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هنگامی که زندگی خود را با کارهای پیش پا افتاده و عاداتی پر می کنید که زمان را تلف می کنند، جای تعجب نیست که برای چیزهایی که واقعاً برای شما مهم هستند به اندازه کافی ندارید.

طلسم زیرخاکی

طلسم زیرخاکی | کارهایی را که در طول روز انجام می‌دهید بررسی کنید و از چند فعالیتی که قصد عمیق‌تر شما برای کاهش سرعت و ارتباط با خودتان را تغذیه نمی‌کنند، کنار بگذارید.

استاد | به یاد داشته باشید که زندگی شما متعلق به شماست. حتی اگر ممکن است خانواده ای برای مراقبت داشته باشید یا شغلی داشته باشید که به توجه شما نیاز دارد، به خاطر داشته باشید که شما حق دارید زمان خود را به دلخواه خود تقسیم کنید.

طلسم زیرخاکی | هر روز مدتی را برای مدیتیشن اختصاص دهید. مدیتیشن به شما می آموزد که چگونه حضور داشته باشید و موثرترین پیش غذا را در قلمرو بی زمان ارائه می دهد.

اگر هر روز نیم ساعت برای مدیتیشن وقت بگذارید، دیگران را در زندگی خود فریب نمی دهید. به عنوان مثال، پیشنهاد می‌کند که در سکوت آیه زیر را به زبان بیاورید تا هوشیاری خود را تقویت کنید و تنفس آگاهانه خود را به فرصتی برای استراحت و لذت بردن از زندگی خود تبدیل کنید: با نفس کشیدن، بدنم را آرام می‌کنم.

READ  طلسم زیرخاکی طلا

طلسم زیرخاکی | با نفس بیرون آوردن، لبخند می زنم. با ساکن شدن در لحظه حال، می دانم که این لحظه فوق العاده ای است. خط اول را با دم، خط دوم را با بازدم و غیره هماهنگ کنید.

حتما کاری را که می گویید انجام دهید. یعنی بدنتان را آرام کنید، به خودتان لبخند بزنید (نوار کناری این فصل «تمرین نیم لبخند» را ببینید) و از لحظه حال قدردانی کنید.

طلسم زیرخاکی | وقتی استعداد را به دست آوردید، می توانید به سادگی بگویید: «آرام، لبخند، لحظه حال، لحظه فوق العاده». اگر اصطلاحات را قبول ندارید.

می‌توانید برای موقعیت‌های روزمره مانند تنفس، غذا خوردن، حمام کردن، کار کردن و حتی صحبت کردن با تلفن یا رفتن به دستشویی، آیات خود را بسازید.

طلسم زیرخاکی | توجه به اینکه موقعیت‌ها چگونه بر شما تأثیر می‌گذارند وقتی شروع به گسترش تمرین رسمی ذهن‌آگاهی از تنفس خود به طیف کامل تجربه حسی خود می‌کنید (به فصل‌های 7 و 12 مراجعه کنید)، می‌توانید این آگاهی درونی را به سایر فعالیت‌های خود نیز بیاورید.

به جای اینکه در حین تماشای تلویزیون یا رانندگی با ماشین یا کار با رایانه، ارتباط خود را با خود از دست دهید، می توانید آگاهی دوگانه یا آگاهی همزمان از آنچه در اطراف شما می گذرد و اینکه موقعیت یا فعالیت بر شما تأثیر می گذارد حفظ کنید.

طلسم زیرخاکی | به تدریج ممکن است متوجه شوید که رانندگی با سرعت زیاد باعث تنش شما می شود، یا تماشای برنامه های تلویزیونی خاص شما را عصبی یا آشفته می کند.

یا اینکه ساعت ها صحبت با تلفن به جای اینکه شما را سرزنده کند، انرژی شما را کاهش می دهد. شما نیازی به قضاوت یا اصلاح بر اساس آنچه کشف می کنید ندارید.

READ  دعانویس لاکچری تهران

طلسم زیرخاکی | فقط به آرامی توجه داشته باشید. اگر انگیزه بالایی برای بهره‌مندی از مزایای مدیتیشنی که با جدیت انجام می‌دهید دارید.

به طور طبیعی از موقعیت‌هایی (از جمله عادت‌ها، فعالیت‌های اوقات فراغت، افراد و محیط‌های کاری) که شما را تحت فشار قرار می‌دهند دور می‌شوید و به سمت موقعیت‌هایی گرایش پیدا می‌کنید که از شما در احساس آرامش، آرامش، هماهنگی و ارتباط با خود و دیگران حمایت می کند.

طلسم زیرخاکی | زمانی که رنج و استرس شما بر اساس الگوهای همیشگی و احساسات دشوار شماست (به فصل 12 مراجعه کنید)، می‌توانید از آگاهی دوگانه برای توجه به واکنش‌پذیری خود استفاده کنید و فضایی را برای تجربه و دوست‌یابی با آن ایجاد کنید، به‌جای اینکه آن را در رابطه با آن عمل کنید.

دیگران. استفاده از مدیتیشن در فعالیت های آشنا هر کاری که انجام می دهید یا تجربه می کنید می تواند فرصتی برای تمرین ذهن آگاهی در اختیار شما قرار دهد.

طلسم زیرخاکی | اما ممکن است بخواهید با برخی از فعالیت‌های معمول خود شروع کنید – آن‌هایی که ممکن است در حال حاضر با خلبان خودکار انجام دهید، در حالی که خیال‌پردازی می‌کنید.

از فضا بیرون می‌روید یا وسواس دارید. حقیقت این است که حتی معمولی ترین کارها نیز زمانی می توانند لذت بخش و نشاط آور باشند که آنها را با دقت و توجه کامل انجام دهید.

طلسم زیرخاکی | در بخش‌های بعدی، فعالیت‌های رایج را با چند پیشنهاد برای القای ذهن آگاهی فهرست می‌کنم.

استفاده از مدیتیشن برای کار با شما با ضرب‌الاجل‌های تنگاتنگ، بررسی عملکرد، بیکاری بالا و تهدید دائمی کوچک‌سازی، محیط کاری بسیار رقابتی امروزی فشارهای فوق‌العاده‌ای بر کارکنان و مدیران وارد می‌کند.

READ  طلسم بیقراری

طلسم زیرخاکی | حتی شاغلین مشاغل باثبات سنتی مانند تدریس و پزشکی با ظهور تست‌های استاندارد، اندازه کلاس‌های رو به رشد، ثبت سوابق کامپیوتری و سهمیه‌های زیاد بیماران، استرس کاری بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کنند.

اما موقعیت شغلی شما هر چه باشد، می توانید با رعایت نکات زیر برای مدیتیشن در حین کار استرس خود را کاهش دهید: هر روز صبح قبل از رفتن به محل کار، عزم خود را برای حفظ آرامش و آرامش تا حد امکان تقویت کنید.

طلسم زیرخاکی | اگر می توانید، قبل از اینکه از در بیرون بروید، لحن روز را با مدیتیشن، حتی مختصر، تنظیم کنید. با توجه به تجربه‌تان، می‌توانید موقعیت‌هایی را که واقعاً به شما استرس می‌دهند، کشف کنید و سپس تا آنجا که ممکن است از آنها اجتناب کنید یا آنها را تغییر دهید.

کار می‌تواند به اندازه کافی سخت باشد، بدون اینکه بیش از توانایی شما متحمل شوید. توجه کنید که چگونه ذهن شما بر استرس می افزاید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =

نوشته های مشابه