طلسم زیبایی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زیبایی | که با هر اتفاقی که می‌افتد باشید. حرکت نفس، تجربه بدن و بی‌ثباتی افکار همگی به طور همزمان اتفاق می‌افتند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بدیهی است که وقتی فکر می کنید، نفس خود را متوقف نمی کنید. ذهن‌آگاهی در اینجا مفهوم بزرگ‌تری از پوشش دادن همه بخش‌های تنفس و الگوهای فکری است.

طلسم زیبایی

طلسم زیبایی | تمرکز معمولاً به این معنی است که ما به جای تقسیم آگاهی خود بین بیش از یک شی در یک زمان، یک تمرکز داریم.

استاد | اما در این مورد، در سطح ذهن آگاهی ذهن، تمرکز یا آگاهی کلی ما می تواند کیفیت پانورامایی بیشتری ایجاد کند.

طلسم زیبایی | ممکن است هسته سخت نفس را از بین ببرید. اما احساسات فقط شاخک‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را ترشی کرد!* بنابراین تکنیک ذهن‌آگاهی ذهن این است.

این یک پرتو نور است که با انعکاس یک جسم منبسط یا بزرگ می شود. با پرتو نور ذهن آگاهی خود، نقاط برجسته احساسات و افکار را لمس می کنیم.

طلسم زیبایی | نقاط برجسته نفس را لمس می کنیم، و هر دو به طور همزمان توسط ذهن آگاهی دیده می شوند. ممکن است صداهایی بشنوید.

شما ممکن است رؤیاها و مناظر مختلف را ببینید. شما ممکن است الگوهای فکری از همه نوع داشته باشید. همه اینها توسط یک عامل الزام آور، که ذهن است، به هم مرتبط هستند.

طلسم زیبایی | بنابراین، هر زمان که ذهنی وجود داشته باشد، به جای اینکه تمرکز تمرکز خود را به تنهایی به یک سطح کاهش دهیم، امکان آگاهی از آنچه در حال رخ دادن است وجود دارد.

READ  شکستن طلسم سنگین

به طور کلی، این همان چیزی است که ما از تمرکز حواس داریم * هشدار اسپویلر. اگر می‌خواهید بازی کلمات را برای خودتان انجام دهید، این پاورقی را جدا نکنید.

طلسم زیبایی | به نظر این ویراستار، نویسنده می‌گوید که احساسات ما را می‌توان حفظ کرد (ترشی کرد)، نه از بین بردن. به نظر می رسد که او در حال ساختن یک بازی با کلمه در مورد ایده ترشی است.

به ترشی ها کنسرو نیز می گویند. ذهن، جایی که ذهن شناختی در واقع با دقت کامل خود عمل می کند. آگاهی از اجمالی شفافیت در ذهن نیز مستقیم و ساده است.

طلسم زیبایی | وقتی ذهن درگیر یک موضوع عاطفی است که شخصاً شما را درگیر می کند، شما به شدت درگیر آن مشغله هایی هستید که به وجود می آیند.

برخلاف این افکار، شکاف هایی وجود دارد که اهمیت چندانی در مورد شما ایجاد نمی کند. شکاف فقط یک تغییر یا تغییر است. مانند انتقال وزن از پای راست به پای چپ است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − چهار =

نوشته های مشابه