طلسم زیاد شدن خواستگار


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زیاد شدن خواستگار | موسیقی بدیهی است سرگرم کننده است و می تواند باعث شود که دویدن سریعتر بگذرد، اما نکته اینجاست که این کار را انجام ندهید، «خودتان را از دست ندهید»، همانطور که امینم در حماسی ترین سرود دویدن جهان رپ می زند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در عوض، شما می خواهید سعی کنید به طور کامل با کل تجربه حسی حضور داشته باشید. هنگامی که شروع به دویدن کردید، عمداً احساسی را برای تمرکز روی آن انتخاب کنید.

طلسم زیاد شدن خواستگار

طلسم زیاد شدن خواستگار | می توانید انتخاب کنید که با یک نوع احساس بمانید، یا می توانید توجه خود را به اطراف منتقل کنید. من دومی را انجام می دهم.

استاد | من با توجه به احساس هوا روی پوستم شروع می کنم. توجه کردن کمک می کند – خنکی یا گرما – با سرعتی که برای شما مفید است.

طلسم زیاد شدن خواستگار | شاید پنج دقیقه باشد، شاید کل اجرا باشد. در حین انجام این کار، از موسیقی یا پادکست انصراف دهید.

هنگام حرکت چقدر می توانید احساس حساسیت کنید؟ وقتی ذهنت سرگردان شد، آن را برگردان. بعد چند دقیقه داخل می شوم.

طلسم زیاد شدن خواستگار | من متوجه نفس در بدنم – تنفس – یا احساس تماس پاهایم با زمین – لمس کردن – یا هرگونه احساس جریان انرژی و تلاش از طریق قلبم – احساس می شوم.

در نقطه‌ای تغییر می‌کنم و متوجه می‌شوم که تمام بدنم در فضا حرکت می‌کند – در حال حرکت – یک احساس گیج‌کننده و تقریباً سرگیجه‌آور از بودن در مرکزم حتی وقتی که منظره در حال ردیابی است.

READ  دعانویس برای ثروتمند شدن

طلسم زیاد شدن خواستگار | من متوجه می شوم که محیط اطراف – شنیدن – همانطور که در داخل حباب صوتی خود حرکت می کنم – حرکت می کند – بین بیرون – شنیدن – و درون – حرکت می کند.

شما ایده را دریافت می کنید. همه اینها ممکن است مانند تفکر به نظر برسد، و این درست است که یادداشت فکر کردن است. اما حداقل است و در خدمت مراقبه است.

طلسم زیاد شدن خواستگار | من در واقع آنقدر که در اینجا پیشنهاد کرده‌ام استراتژی نمی‌کنم. به طور کلی من توجه خود را به جایی که خود به خود می رود رها می کنم.

متوجه می‌شوم و دنبال می‌کنم، سعی می‌کنم تا جایی که می‌توانم به عمق احساس و شنوایی برسم، حتی زمانی که افکارم در پس‌زمینه نفوذ می‌کنند (یا مستقر می‌شوند).

طلسم زیاد شدن خواستگار | بنابراین این ذهن آگاهی و تمرکز و وضوح است. همچنین یک قطعه سکون وجود دارد که در آن تمام تلاش خود را می کنید تا در حین حرکت، حالت شل و آرامی را در بدن حفظ کنید.

شما می توانید سفت و ناراحت باشید و همچنان آرامش را تمرین کنید، اما شل بودن قطعا تفاوت زیادی ایجاد می کند. شگفت‌انگیز است که چقدر تنش غیرضروری برای ورزش ایجاد می‌کنیم.

طلسم زیاد شدن خواستگار | مثل روبات‌ها حرکت می‌کنیم، مثل اینکه داریم با هوای اطرافمان می‌جنگیم. ترکیب قدرتمند آرامش، آرامش، و تمرکز – بدون شک، همراه با دوز جامد از اندورفین‌های محرک سرخوشی – می‌تواند.

تجربه‌ای ایجاد کند که در آن تمام احساسات فیزیکی از طریق هسته و اندام‌ها (تنفس، احساس، لمس، حرکت) ایجاد شود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + بیست =

نوشته های مشابه