طلسم

طلسم زبان بند

طلسم زبان بند | در واقع، برخی از سنت‌ها، مانند ذن بودیسم، آموزش می‌دهند که یکی از اهداف اولیه تمرین مراقبه، آماده کردن شما برای گذار نهایی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا |

طلسم زبان بند

طلسم زبان بند | مطمئناً اکثر سنت ها موافق هستند که نحوه زندگی شما به تعیین چگونگی مرگ شما کمک می کند. به عنوان مثال، اگر در زندگی تمایل به ترس یا عصبانیت دارید.

استاد | احتمالاً از مرگ می ترسید یا عصبانی می شوید. و اگر تمایل به آرامش یا دوست داشتن یا شادی دارید، این ویژگی ها احتمالاً در هنگام مرگ نیز وجود شما را پر خواهد کرد.

طلسم زبان بند | بسیاری از معلمان در مورد نقش قدرتمندی که مدیتیشن می تواند در کمک به مردم برای پر کردن شکاف بین زندگی و مرگ داشته باشد، نوشته اند.

بسیاری از روایات همچنین بر این باورند که لحظه مرگ خود می‌تواند عاملی تعیین کننده در تعیین اتفاق بعدی باشد. (البته، وقتی نوبت به توصیف گام بعدی می رسد، تمایل دارند از هم جدا شوند!)

طلسم زبان بند | اگر نگران نحوه مرگ خود هستید، می توانید با استفاده از مدیتیشن برای کمک به ایجاد صلح و هماهنگی بیشتر برای مرگ آماده شوید.

زندگی شما در حال حاضر مراقبه‌های ارائه شده در سراسر این کتاب مهارت‌هایی را آموزش می‌دهند که قطعاً وقتی به آستانه بین زندگی و مرگ نزدیک می‌شوید، مفید هستند.

طلسم زبان بند | در اینجا چند روش وجود دارد که مدیتیشن می تواند به شما (و کسانی که دوستشان دارید) کمک کند تا با عشق و آگاهی بیشتری بمیرند.

به یاد داشته باشید: مدیتیشن ممکن است مرگ را راحت‌تر و ترسناک‌تر کند، اما هیچ راه درست یا غلطی برای انجام آن وجود ندارد.

READ  طلسم استاد سیف

هر کسی به روش منحصر به فرد خود زندگی می‌کند و می‌میرد. حضور: نیازی به گفتن نیست، ترس، پشیمانی، و وقتی به ناشناخته نهایی نزدیک می شوید، سایر احساسات منفی ممکن است هزاران برابر بزرگ شوند.

طلسم زبان بند | با بازگرداندن هوشیاری خود به نفس یا هر شی دیگری، می‌توانید به آرامش ذهن خود کمک کنید و از تبدیل شدن آن به سمت منفی‌گرایی جلوگیری کنید.

طلسم زبان بند | استقبال از هر چیزی که پیش می آید: هفته ها، روزها و لحظات منتهی به مرگ ممکن است پر از احساسات دردناک و احساسات دشوار و حالات ذهنی باشد. وقتی از طریق مدیتیشن این ظرفیت را ایجاد کردید که با تجربه خود همراه باشید، هر چه که باشد.

طلسم زبان بند | بهتر برای این زمان چالش برانگیز آماده می شوید. باز کردن قلب: اگر تمرین کنید که قلب خود را به روی خود و دیگران باز کنید (به فصل 11 مراجعه کنید)، آماده خواهید بود که در صورت نیاز به عشق دسترسی پیدا کنید – و چه زمانی ممکن است بیشتر به آن نیاز داشته باشید؟

طلسم زبان بند | بسیاری از سنت ها می آموزند که عشق به پل زدن بین این زندگی و زندگی بعدی کمک می کند. علاوه بر این، افرادی که در عشق می میرند، میراث بی اندازه عشق را به کسانی که از خود بر جای می گذارند، می بخشند.

رها کردن: هنگامی که به نفس خود یا هر موضوع دیگری از مدیتیشن باز می‌گردید، عادت می‌کنید افکار، احساسات، مشغله‌های فکری، علاقه‌مندی‌ها و دوست نداشتن‌های خود را رها کنید – و در نهایت، شاید حتی رها کردن آن‌هایی که فکر می‌کنید هستید.

READ  دعای جاودانگی

طلسم زبان بند | در ذن، آنها می گویند که وقتی در بالشتک مراقبه خود به این شکل مرده شوید، مرگ واقعی هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

یا همانطور که استفان لوین در کتاب شفای زندگی و مرگ می‌گوید، «رها کردن آخرین لحظه و ورود با تمام وجود به لحظه‌ی بعد، مردن در زندگی است.

طلسم زبان بند | یعنی شفا دادن به مرگ». اعتماد به افراد بی مرگ: همانطور که از طریق تمرین مراقبه ارتباط خود را با هستی عمیق تر می کنید (بر خلاف تفکر یا انجام دادن)، ممکن است به بعد معنوی یا مقدسی بیدار شوید که به این زندگی معنا می بخشد اما در عین حال از آن فراتر می رود.

طلسم زبان بند | خواه این بعد را خود واقعی یا ماهیت ذاتی، خدا یا روح، یا صرفاً یگانه بنامید، اکنون می دانید (به جای اینکه فقط باور داشته باشید) که چیزی بسیار بزرگتر از وجود جداگانه شما، زندگی شما را آگاه می کند و از مرگ شما جان سالم به در می برد.

طلسم زبان بند | همانطور که می توانید تصور کنید، این درک، رویارویی با مرگ را بسیار آسان تر می کند. علاوه بر اینکه شما را برای رویارویی با مرگ خود آماده می کند.

مدیتیشن می تواند به شما بیاموزد که چگونه می توانید منبع حمایتی برای عزیزان و دوستان خود باشید که به مرگ نزدیک می شوند.

طلسم زبان بند | فقط اصول فهرست شده در اینجا را در زمانی که با آنها می گذرانید به کار ببرید، یا با به اشتراک گذاشتن آنچه در مراقبه خود کشف کرده اید (اگر آنها تمایل به شنیدن آن دارند) یا با حضور در کنار آنها با همان عشق، آگاهی، اعتماد، باز بودن، و رها کردن تا جایی که می توانید.

READ  طلسم ازدواج سریع

همچنین می‌توانید با تمرین «نفس آه» با آنها رها کردن آنها را آسان کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مراقبه و روند مردن، شفای زندگی و مرگ اثر استفان لوین یا کتاب تبتی زندگی و مردن اثر سوگیال رینپوچه را بخوانید. .

طلسم زبان بند | استقبال از قدرت شفابخش تصویرسازی، بلروث ناپارستک، روان درمانگر و پیشگام در تصویرسازی راهنما، در کتاب خود با تصویرسازی هدایت شده خوب بمانید، به تحقیقات گسترده ای اشاره می کند که سه اصل اساسی را در پس قدرت شفابخش تصویرسازی ایجاد می کند.

طلسم زبان بند | این اصول به توضیح اثربخشی مراقبه های ارائه شده در این فصل که به طور گسترده از تصویرسازی استفاده می کنند، کمک می کند.

طلسم زبان بند | (اتفاقا، تصویرسازی ممکن است شامل تصاویر بصری باشد یا نباشد؛ برای مثال، اگر حرکتی یا شنوایی بیشتری دارید، ممکن است به جای دیدن آنها، «تصاویر» را بشنوید یا حس کنید.)

در اینجا سه ​​اصل وجود دارد: بدن شما به حسی پاسخ می دهد. تصاویری که انگار واقعی هستند اگر مطمئن نیستید منظورم چیست.

طلسم زبان بند | فقط آخرین باری را که فانتزی جنسی داشتید یا خاطرات تعطیلات را به یاد آوردید و تمام احساسات و عواطف واقعه واقعی را داشتید را به یاد بیاورید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + شانزده =