طلسم زبان بند یهودی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند یهودی | همچنین می تواند خسته کننده باشد که مجبور شوید بارها و بارها و بارها شروع کنید. اما فقط بدانید: این دقیقاً همان چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یعنی درست انجامش میدی لازم نیست به وضعیت خاصی برسید. گم شدن و شروع دوباره، حداقل در ابتدا مدیتیشن است.

طلسم زبان بند یهودی

طلسم زبان بند یهودی | و همچنین مهم است که بدانید با گذشت زمان آسان تر می شود. به خاطر داشته باشید که در اینجا در حال ایجاد یک مهارت جدید هستید.

استاد | من همیشه از اینکه مردم چقدر سریع به این نتیجه می رسند که نمی توانند مدیتیشن کنند شگفت زده می شوم.

طلسم زبان بند یهودی | شکی نیست که برای مدیتیشن‌کنندگان تازه‌کار، دیدن وسعت دیوانگی درونی واقعاً ترسناک است.

اگر من یک فلوت به شما می دادم، انتظار ندارید که بتوانید فوراً تک نوازی فلوت یک آهنگ Jethro Tull را تکان دهید.

طلسم زبان بند یهودی | به همین ترتیب، اولین باری که مدیتیشن می کنید، انتظار شفافیت درخشان نداشته باشید. بنابراین، دوباره: شما مجبور نیستید از فکر کردن دست بکشید.

فقط باید رابطه خود را با تفکر خود تغییر دهید. در واقع، شما می توانید یاد بگیرید که رابطه خود را با تمام ویزیگوت های ذهنی که در سرتان می خوانند و می چرخند، از جمله افکار، عواطف و احساسات فیزیکی تغییر دهید.

طلسم زبان بند یهودی | نام نوع جدیدی از رابطه ای که می توانید با محتویات آگاهی خود ایجاد کنید “تعادل” است. این کلمه مورد علاقه تمام دوران جف است.

READ  نوشتن دعا برای محبت

در واقع، او اخیراً یک خبرنامه ایمیلی به نام راه اندازی کرده بود. (من برای ریشه یابی کرده بودم). این مانند یک صافی درونی یا بدون اصطکاک است.» او توضیح داد که وقتی سنجاب درونی جف فعال بود، از طریق مدیتیشن این توانایی را پیدا کرده بود که بنشیند و «فقط اجازه دهید همه چیز انجام شود.

طلسم زبان بند یهودی | به نوعی مانند این است که با بی قراری خود کمی ماساژ درونی می گیرید. دیگر تبدیل به چیزی نمی شود که شما را آزار می دهد، و شروع به تبدیل شدن به چیزی می کند که به آرامی و با محبت نسبت به آن کنجکاو هستید.

مانند یک موجود کوچک در بدن شما.» برای پائولا بسیار جذاب بود، که احساس می کرد در زندگی خود به میلیون ها جهت کشیده شده است و سه فرزند خردسالش را با شغل بیش از تمام وقت خود متعادل می کند (به غیر از لنگر انداختن نسخه آخر هفته GMA، او همچنین یکی از مجریان برنامه The View است. و گزارشگر بسیاری از برنامه های اصلی ما).

طلسم زبان بند یهودی | او گفت: «چیزی که من واقعاً به دنبال آن هستم، بی‌نظیری است. جف به او اطمینان داد که این دقیقاً همان چیزی است که مدیتیشن برای کمک به آن طراحی شده است: توانایی مقابله با چالش‌های درونی و بیرونی، عاقلانه‌تر. «می‌دانی این چیزی شبیه خال زدن است.

می‌دانی؟ در زندگی، به طور معمول شما اینطور هستید، هک! ضربت زدن ضربت خوردن!» او گفت و در حال پانتومیم کردن بچه ای بود که دیوانه وار با پتک می کوبید.

READ  دعا شکستن طلسم قوی

طلسم زبان بند یهودی | اما با مدیتیشن، او گفت: «شما بیشتر شبیه، احمق، احمق، احمق هستید. مثل این است که شما به جای یک گروه سینت دهه هشتادی در یک گروه رگی هستید.

پائولا گفت: “این شرایط شما را تغییر نمی دهد، فقط واکنش شما را به آن شرایط تغییر می دهد؟” “درست!” من فریاد زدم. “این به طرز درخشانی گفته شده است.” من عاشق این چیزها هستم هیچ چیز هیجان انگیزتر از دیدن روشن شدن چراغ ها برای کسی نیست.

طلسم زبان بند یهودی | به خصوص کسی که به او اهمیت می دهید. نکته مهم در مورد تفکر این است که می توانید از آن جدا شوید و بدون تغذیه آن را تماشا کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 14 =

نوشته های مشابه