طلسم زبان بند و مطیع شدن


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند و مطیع شدن | در صورت امکان هر روز، یک روز را در اینجا یا آنجا وقت بگذارید (و یکشنبه‌ها کمی دیر بخوابید). دلیل این توصیه این نیست که شما را به یک خودکار تبدیل کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بلکه به شما فرصتی می دهد تا از مزایای شگفت انگیز مدیتیشن مانند کاهش استرس و تمرکز بیشتر لذت ببرید.

طلسم زبان بند و مطیع شدن

طلسم زبان بند و مطیع شدن | مانند بلند کردن وزنه یا تمرین یک آلت موسیقی، مدیتیشن واقعاً تأثیری ندارد مگر اینکه آن را ادامه دهید و آن را به طور منظم حفظ کنید. همانطور که به طور مداوم در طول روزها و هفته ها مدیتیشن می کنید.

استاد | ممکن است متوجه تغییرات کمی در زندگی خود شوید، مانند لحظات آرامش یا آرامش یا هماهنگی که ممکن است از دوران کودکی تجربه نکرده باشید.

طلسم زبان بند و مطیع شدن | هر زمان که برای شما بهترین کار را دارد، مهم‌ترین چیز این است که به طور منظم مدیتیشن کنید.

و هر چه بیشتر از تمرین مدیتیشن خود سود ببرید، انگیزه بیشتری برای اختصاص دادن زمان خواهید داشت (و شاید زمان را از 10 دقیقه به 15، 20 یا حتی 30 دقیقه افزایش دهید).

طلسم زبان بند و مطیع شدن | آیا می توانم به جای پاهای ضربدری روی زمین، روی صندلی مدیتیشن کنم یا دراز بکشم؟ آره. شما می توانید در موقعیت های مختلف مدیتیشن کنید.

حالت های مدیتیشن سنتی شامل نشستن، ایستادن، راه رفتن، دراز کشیدن و حرکت در الگوهای خاص (مثلاً تای چی یا رقص صوفی) است.

READ  غسل ابطال طلسم

طلسم زبان بند و مطیع شدن | اساساً، هر وضعیتی که بتوانید به راحتی حفظ کنید، برای مدیتیشن مناسب است. (برای یافتن وضعیتی که برای شما مناسب است، فصل 8 را بررسی کنید.) البته، دراز کشیدن جنبه منفی خود را دارد.

احتمال اینکه بخوابید بیشتر است. بنابراین ممکن است مجبور شوید تلاش ویژه ای انجام دهید (یعنی بدون تنش در مورد آن) هوشیار و متمرکز بمانید.

طلسم زبان بند و مطیع شدن | یک تکنیک مفید این است که در حین مدیتیشن، زانوهای خود را خم کنید. اگر آنها شروع به حرکت به طرفین کنند، می دانید که در حال حرکت کردن هستید.

به دلایل واضح، بهتر است روی یک تشک یا فرش دراز بکشید تا روی تخت – مگر اینکه ترجیح دهید بخوابید! مهمتر از اینکه برای مدیتیشن بنشینید.

طلسم زبان بند و مطیع شدن | دراز بکشید یا بایستید این است که با پشت خود چه می کنید. خم شدن به سمت جلو یا کج شدن به پهلو به طوری که بدن شما با نیروی جاذبه مبارزه کند ممکن است در نهایت دردناک باشد و ادامه تمرین را در طول هفته ها و ماه ها دشوار کند.

درعوض، می‌توانید عادت کنید که ستون فقرات خود را دراز کنید (همانطور که در فصل 8 توضیح داده شد)، که به وضعیت بدنی خوب در سایر فعالیت‌های شما نیز کمک می‌کند.

طلسم زبان بند و مطیع شدن | در مورد بی قراری یا ناراحتی بی قراری یا ناراحتی که در حین مدیتیشن تجربه می کنم چه باید بکنم؟نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 16 =

نوشته های مشابه