طلسم

طلسم زبان بند همگان

طلسم زبان بند همگان | آنها فقط راه های متفاوتی هستند که ما به دور از تمامیت و سلامت اساسی خود منقبض می شویم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در اینجا تمرینی برای هدایت قدرت حیات بخش نور به مکان هایی در بدن و ذهن شما وجود دارد که برای شفا فریاد می زنند.

طلسم زبان بند همگان

طلسم زبان بند همگان | با نشستن و مدیتیشن به روش معمول خود برای چند دقیقه شروع کنید. اگر راه معمولی ندارید، می توانید آن را در فصل 7 بیابید.

استاد | یا به سادگی بنشینید، چشمان خود را ببندید و چند نفس آهسته و عمیق بکشید و در هر بازدم کمی استراحت کنید.

طلسم زبان بند همگان | بسیاری از سنت‌های مدیتیشن نشان می‌دهند که بیماری جسمی و رنج عاطفی فقط جنبه‌های مختلف یک مشکل اساسی هستند.

یک کره درخشان از نور سفید را تصور کنید که حدود یک فوت بالای سر شما و کمی جلوتر از شما معلق است. مانند یک خورشید، این کره تمام ویژگی های مثبت، شفابخش و هماهنگ را که در حال حاضر بیشتر می خواهید در زندگی خود نشان دهید.

طلسم زبان بند همگان | مجسم می کند و تابش می کند. (ممکن است در ابتدا بخواهید خاص باشید، مانند تصور قدرت، وضوح، صلح و عشق؛ اما در نهایت، می توانید فقط نور را روشن کنید.) اگر آن را مفید می دانید.

می توانید موجودی روحانی مانند عیسی را تصور کنید. یا بودا در جای (یا داخل) کره. 3. تصور کنید که تمام این ویژگی ها را با نور شفابخش جذب می کنید، انگار که در حال آفتاب گرفتن هستید.

READ  نوشتن دعا برای خوشبختی

طلسم زبان بند همگان | تصور کنید این کره انرژی تمام نیروهای خیرخواه جهان را که از رشد و تکامل شما حمایت می کنند به سمت خود می کشد.

این انرژی مثبت و شفابخش را تجسم کنید که از کره مانند نور هزار خورشیدی که در بدن و ذهن شما جاری می شود، می تابد.

طلسم زبان بند همگان | تصور کنید انرژی تمام منفی ها و تنش ها، تاریکی و افسردگی، نگرانی و اضطراب را از بین می برد. و آنها را با درخشندگی، سرزندگی، آرامش و تمام خصوصیات مثبت دیگری که به دنبال آن هستید جایگزین کنید.

به تصور اینکه این نور قدرتمند و شفابخش به تمام سلول ها و مولکول های وجود شما سرازیر می شود، ادامه دهید.

طلسم زبان بند همگان | هرگونه انقباض و مکان های گیر کرده ای را که ممکن است از آنها آگاه باشید حل می کند و شما را تمیز، شفاف و آرام می گذارد.

این کره درخشان را تجسم کنید که به تدریج در قلب شما فرود می آید، جایی که همچنان این نور قدرتمند را تابش می کند.

طلسم زبان بند همگان | خود را موجودی نورانی با کره ای از نور در قلب خود تصور کنید که دائماً شفافیت، هماهنگی و خلوص را می تاباند – ابتدا به هر سلول و ذره وجود خود و سپس از طریق شما به هر موجود دیگری در هر جهت.

شما می توانید احساسات و تصاویری که این تمرین القا می کند را در بقیه روز خود حمل کنید. زمین‌گیری در زمین زمین‌گیری در زمین هنگامی که احساس می‌کنید پراکنده شده‌اید یا فاصله دارید و ارتباط خود را با سطح زمینی وجود از دست داده‌اید.

READ  بهترین دعانویس در بوشهر

طلسم زبان بند همگان | ممکن است استفاده از مراقبه زیر برای شما مفید باشد. برای دستورالعمل‌های دقیق، به آهنگ 10 گوش دهید.

در صورت امکان روی زمین بنشینید و پشت خود را نسبتاً صاف نگه دارید (برای اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت های نشستن به فصل 8 مراجعه کنید).

طلسم زبان بند همگان | هوشیاری خود را روی قسمت پایین شکم خود متمرکز کنید، در نقطه ای حدود 2 اینچ زیر ناف و 1.5 اینچ در داخل بدن.

رزمی‌کاران این منطقه را t’an t’ien (یا hara) می‌نامند و معتقدند که نقطه کانونی برای انرژی زندگی یا چی است. این منطقه را با توجه آگاهانه کاوش کنید و به احساس آن توجه کنید.

طلسم زبان بند همگان | نفس خود را به این ناحیه هدایت کنید، هنگام دم آن را منبسط کنید و هنگام بازدم آن را منقبض کنید.

آگاهانه و عمداً به مدت پنج دقیقه یا بیشتر در درون خود نفس بکشید و به آگاهی و انرژی شما اجازه دهید در آنجا متمرکز شود.

طلسم زبان بند همگان | توجه کنید که چگونه مرکز ثقل شما از قسمت بالایی بدن به سمت t’an t’ien تغییر می کند.

در ادامه نفس کشیدن با t’an t’ien خود، تصور کنید که درختی هستید با ریشه هایی که به اعماق زمین می روند.

طلسم زبان بند همگان | احساس کنید و تجسم کنید که این ریشه ها از t’an t’ien سرچشمه می گیرند و از پایه ستون فقرات شما به زمین رشد می کنند و تا آنجا که می توانید تصور کنید در خاک پخش می شوند.

احساس کنید و تصور کنید که این ریشه ها در حین دم انرژی را از زمین به درون شما می کشند و در هنگام بازدم انرژی پخش شده از طریق ریشه ها را احساس کنید.

READ  شکستن طلسم مرگ

طلسم زبان بند همگان | به احساس و تجسم این گردش انرژی – بالا در هنگام دم، پایین در هنگام بازدم – برای پنج یا ده دقیقه ادامه دهید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =