طلسم زبان بند همگان


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند همگان | آنها فقط راه های متفاوتی هستند که ما به دور از تمامیت و سلامت اساسی خود منقبض می شویم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در اینجا تمرینی برای هدایت قدرت حیات بخش نور به مکان هایی در بدن و ذهن شما وجود دارد که برای شفا فریاد می زنند.

طلسم زبان بند همگان

طلسم زبان بند همگان | با نشستن و مدیتیشن به روش معمول خود برای چند دقیقه شروع کنید. اگر راه معمولی ندارید، می توانید آن را در فصل 7 بیابید.

استاد | یا به سادگی بنشینید، چشمان خود را ببندید و چند نفس آهسته و عمیق بکشید و در هر بازدم کمی استراحت کنید.

طلسم زبان بند همگان | بسیاری از سنت‌های مدیتیشن نشان می‌دهند که بیماری جسمی و رنج عاطفی فقط جنبه‌های مختلف یک مشکل اساسی هستند.

یک کره درخشان از نور سفید را تصور کنید که حدود یک فوت بالای سر شما و کمی جلوتر از شما معلق است. مانند یک خورشید، این کره تمام ویژگی های مثبت، شفابخش و هماهنگ را که در حال حاضر بیشتر می خواهید در زندگی خود نشان دهید.

طلسم زبان بند همگان | مجسم می کند و تابش می کند. (ممکن است در ابتدا بخواهید خاص باشید، مانند تصور قدرت، وضوح، صلح و عشق؛ اما در نهایت، می توانید فقط نور را روشن کنید.) اگر آن را مفید می دانید.

می توانید موجودی روحانی مانند عیسی را تصور کنید. یا بودا در جای (یا داخل) کره. 3. تصور کنید که تمام این ویژگی ها را با نور شفابخش جذب می کنید، انگار که در حال آفتاب گرفتن هستید.

READ  نوشتن دعا برای جذب دختر

طلسم زبان بند همگان | تصور کنید این کره انرژی تمام نیروهای خیرخواه جهان را که از رشد و تکامل شما حمایت می کنند به سمت خود می کشد.

این انرژی مثبت و شفابخش را تجسم کنید که از کره مانند نور هزار خورشیدی که در بدن و ذهن شما جاری می شود، می تابد.

طلسم زبان بند همگان | تصور کنید انرژی تمام منفی ها و تنش ها، تاریکی و افسردگی، نگرانی و اضطراب را از بین می برد. و آنها را با درخشندگی، سرزندگی، آرامش و تمام خصوصیات مثبت دیگری که به دنبال آن هستید جایگزین کنید.

به تصور اینکه این نور قدرتمند و شفابخش به تمام سلول ها و مولکول های وجود شما سرازیر می شود، ادامه دهید.

طلسم زبان بند همگان | هرگونه انقباض و مکان های گیر کرده ای را که ممکن است از آنها آگاه باشید حل می کند و شما را تمیز، شفاف و آرام می گذارد.

این کره درخشان را تجسم کنید که به تدریج در قلب شما فرود می آید، جایی که همچنان این نور قدرتمند را تابش می کند.

طلسم زبان بند همگان | خود را موجودی نورانی با کره ای از نور در قلب خود تصور کنید که دائماً شفافیت، هماهنگی و خلوص را می تاباند – ابتدا به هر سلول و ذره وجود خود و سپس از طریق شما به هر موجود دیگری در هر جهت.

شما می توانید احساسات و تصاویری که این تمرین القا می کند را در بقیه روز خود حمل کنید. زمین‌گیری در زمین زمین‌گیری در زمین هنگامی که احساس می‌کنید پراکنده شده‌اید یا فاصله دارید و ارتباط خود را با سطح زمینی وجود از دست داده‌اید.

READ  دعانویس دفع همزاد

طلسم زبان بند همگان | ممکن است استفاده از مراقبه زیر برای شما مفید باشد. برای دستورالعمل‌های دقیق، به آهنگ 10 گوش دهید.

در صورت امکان روی زمین بنشینید و پشت خود را نسبتاً صاف نگه دارید (برای اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت های نشستن به فصل 8 مراجعه کنید).

طلسم زبان بند همگان | هوشیاری خود را روی قسمت پایین شکم خود متمرکز کنید، در نقطه ای حدود 2 اینچ زیر ناف و 1.5 اینچ در داخل بدن.

رزمی‌کاران این منطقه را t’an t’ien (یا hara) می‌نامند و معتقدند که نقطه کانونی برای انرژی زندگی یا چی است. این منطقه را با توجه آگاهانه کاوش کنید و به احساس آن توجه کنید.

طلسم زبان بند همگان | نفس خود را به این ناحیه هدایت کنید، هنگام دم آن را منبسط کنید و هنگام بازدم آن را منقبض کنید.

آگاهانه و عمداً به مدت پنج دقیقه یا بیشتر در درون خود نفس بکشید و به آگاهی و انرژی شما اجازه دهید در آنجا متمرکز شود.

طلسم زبان بند همگان | توجه کنید که چگونه مرکز ثقل شما از قسمت بالایی بدن به سمت t’an t’ien تغییر می کند.

در ادامه نفس کشیدن با t’an t’ien خود، تصور کنید که درختی هستید با ریشه هایی که به اعماق زمین می روند.

طلسم زبان بند همگان | احساس کنید و تجسم کنید که این ریشه ها از t’an t’ien سرچشمه می گیرند و از پایه ستون فقرات شما به زمین رشد می کنند و تا آنجا که می توانید تصور کنید در خاک پخش می شوند.

احساس کنید و تصور کنید که این ریشه ها در حین دم انرژی را از زمین به درون شما می کشند و در هنگام بازدم انرژی پخش شده از طریق ریشه ها را احساس کنید.

READ  دعانویس یهودی

طلسم زبان بند همگان | به احساس و تجسم این گردش انرژی – بالا در هنگام دم، پایین در هنگام بازدم – برای پنج یا ده دقیقه ادامه دهید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 16 =

نوشته های مشابه