طلسم زبان بند همگان قوی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند همگان قوی | می‌توانید آهسته‌تر از حد معمول غذا خوردن را در برخی از سنت‌های رهبانی آزمایش کنید. یا فقط با سرعت معمول خود غذا بخورید، اما تا می توانید مراقب باشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کاملاً آگاه باشید زیرا اولین لقمه غذا وارد دهان شما می شود و جوانه های چشایی شما را پر از احساسات می کند.

طلسم زبان بند همگان قوی

طلسم زبان بند همگان قوی | به تمایل ذهن خود برای قضاوت در مورد طعم توجه کنید: “خیلی تند یا شور است” یا “آن چیزی که انتظار داشتم نیست.” به هر احساسی که تحریک می شود توجه کنید: ناامیدی، تسکین، عصبانیت یا شادی. مراقب هرگونه موج لذت یا گرما یا سایر احساسات فیزیکی باشید.

استاد | نوش جون! اگر در حین غذا خوردن صحبت می کنید، توجه کنید که چگونه صحبت کردن بر شما تأثیر می گذارد.

طلسم زبان بند همگان قوی | هنگامی که اولین لقمه غذا را روی لب های خود می برید، هوشیاری خود را به دست خود بیاورید.

آیا موضوعات خاصی باعث ایجاد تنش یا سوء هاضمه در شما می شود؟ آیا صحبت شما را از لذت خوردن غذا دور می کند یا می توانید هر دو را بخورید؟

طلسم زبان بند همگان قوی | در حین خوردن تدریجی وعده غذایی خود، مراقب هر لقمه باشید. این مرحله احتمالاً سخت‌ترین مرحله است، زیرا بیشتر مردم وقتی می‌دانند طعم غذایشان چگونه است.

تمایل دارند که از آن فاصله بگیرند. اما می‌توانید به تازگی، لقمه پس از لقمه، از طعم آن لذت ببرید. (اگر حواس‌تان پرت شد، قبل از شروع دوباره غذا خوردن، یک یا دو لحظه توقف کنید و نفس بکشید.)

READ  زمان نوشتن دعای رزق و روزی

طلسم زبان بند همگان قوی | پرورش مهربانی پرورش محبت‌آمیز این مدیتیشن به شما کمک می‌کند قلب خود را باز کنید و جریانی از عشق بی‌قید و شرط (همچنین به عنوان مهرورزی شناخته می‌شود) را به خود و دیگران آغاز کنید.

ممکن است بخواهید با 5 یا 10 دقیقه مدیتیشن اولیه مانند پاسخ آرام سازی یا دنبال کردن نفس خود شروع کنید تا تمرکز خود را عمیق تر و تثبیت کنید.

طلسم زبان بند همگان قوی | برای نسخه کاملتر این مراقبه، به فصل 11 مراجعه کنید یا به آهنگ 7 گوش دهید. 1. با بستن چشمان خود، چند نفس عمیق و آرام کردن بدن خود شروع کنید.

زمانی را به یاد بیاورید که عمیقاً احساس می کردید که دوست دارید. چند دقیقه ای را صرف این خاطره کنید و اجازه دهید قلبتان پاسخ دهد.

طلسم زبان بند همگان قوی | به قدردانی و عشقی که نسبت به شخصی که شما را دوست داشته است توجه کنید. 3. اجازه دهید این احساسات محبت آمیز سرریز شود و به تدریج تمام وجود شما را فرا گیرد.

به خودتان اجازه دهید پر از عشق شوید. همچنین ممکن است بخواهید خواسته ها و نیاتی را که زیربنای این عشق است بیان کنید.

طلسم زبان بند همگان قوی | برای مثال، ممکن است مانند بودایی‌ها به خود بگویید: «انشاالله خوشحال باشم.

باشد که آرام باشم باشد که از رنج رها شوم.» با خیال راحت از هر کلمه ای که برای شما مناسب به نظر می رسد استفاده کنید.

طلسم زبان بند همگان قوی | به عنوان گیرنده، مطمئن شوید که عشق را به خوبی ابراز کنید. وقتی فعلاً احساس می‌کنید که با خودتان کامل شده‌اید، تصور کنید که آن را گسترش دهیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 1 =

نوشته های مشابه