طلسم زبان بند همگان سوزاندنی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | که برای شفا فریاد می زنند: 1. با نشستن و مدیتیشن به روش معمول خود برای چند دقیقه شروع کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها فقط راه های متفاوتی هستند که ما به دور از تمامیت و سلامت اساسی خود منقبض می شویم. در اینجا تمرینی برای هدایت قدرت حیات بخش نور به مکان هایی در بدن و ذهن شما وجود دارد.

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | اگر راه معمولی ندارید، می توانید آن را در فصل 7 بیابید. یا به سادگی بنشینید، چشمان خود را ببندید و چند نفس آهسته و عمیق بکشید و در هر بازدم کمی استراحت کنید.

استاد | یک کره درخشان از نور سفید را تصور کنید که حدود یک فوت بالای سر شما و کمی جلوتر از شما معلق است.

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | بسیاری از سنت‌های مدیتیشن نشان می‌دهند که بیماری جسمی و رنج عاطفی فقط جنبه‌های مختلف یک مشکل اساسی هستند.

مانند یک خورشید، این کره تمام ویژگی های مثبت، شفابخش و هماهنگ را که در حال حاضر بیشتر می خواهید در زندگی خود نشان دهید.

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | مجسم می کند و تابش می کند. (ممکن است در ابتدا بخواهید خاص باشید.

مانند تصور قدرت، وضوح، صلح و عشق؛ اما در نهایت، می توانید فقط نور را روشن کنید.) اگر آن را مفید می دانید، می توانید موجودی روحانی مانند عیسی را تصور کنید.

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | یا بودا در جای (یا داخل) کره تصور کنید که تمام این ویژگی ها را با نور شفابخش جذب می کنید، انگار که در حال آفتاب گرفتن هستید.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج دختر

تصور کنید این کره انرژی تمام نیروهای خیرخواه جهان را که از رشد و تکامل شما حمایت می کنند به سمت خود می کشد.

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | این انرژی مثبت و شفابخش را تجسم کنید که از کره مانند نور هزار خورشیدی که در بدن و ذهن شما جاری می شود، می تابد.

تصور کنید انرژی تمام منفی ها و تنش ها، تاریکی و افسردگی، نگرانی و اضطراب را از بین می برد. و آنها را با درخشندگی، سرزندگی، آرامش و تمام خصوصیات مثبت دیگری که به دنبال آن هستید جایگزین کنید.

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | به تصور اینکه این نور قدرتمند و شفابخش به تمام سلول ها و مولکول های وجود شما سرازیر می شود، ادامه دهید.

هرگونه انقباض و مکان های گیر کرده ای را که ممکن است از آنها آگاه باشید حل می کند و شما را تمیز، شفاف و آرام می گذارد.

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | این کره درخشان را تجسم کنید که به تدریج در قلب شما فرود می آید، جایی که همچنان این نور قدرتمند را تابش می کند.

خود را موجودی نورانی با کره ای از نور در قلب خود تصور کنید که دائماً شفافیت، هماهنگی و خلوص را می تاباند – ابتدا به هر سلول و ذره وجود خود و سپس از طریق شما به هر موجود دیگری در هر جهت.

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | شما می توانید احساسات و تصاویری که این تمرین القا می کند را در بقیه روز خود حمل کنید.

زمین‌گیری در زمین زمین‌گیری در زمین هنگامی که احساس می‌کنید پراکنده شده‌اید یا فاصله دارید و ارتباط خود را با سطح زمینی وجود از دست داده‌اید.

READ  شکستن طلسم ماهی

طلسم زبان بند همگان سوزاندنی | ممکن است استفاده از مراقبه زیر برای شما مفید باشد. برای دستورالعمل‌های دقیق، به آهنگ 10 گوش دهید.

در صورت امکان روی زمین بنشینید و پشت خود را نسبتاً صاف نگه دارید (برای اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت های نشستن به فصل 8 مراجعه کنید).نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 10 =

نوشته های مشابه