طلسم زبان بند همسر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند همسر | از آن زمان به بعد، داستان نتیجه می گیرد، هیچ کس در تمام ژاپن نمی تواند او را شکست دهد. مدیتیشن می‌تواند عملکرد شما را در محل کار و بازی برای بسیاری از افراد SA افزایش دهد

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به او بفهمانید که در هر زمانی می تواند به سادگی با بالا بردن بازوی خود به آن پایان دهد. 2. با دراز کشیدن فرد دریافت کننده نفس روی زمین یا روی تخت شروع کنید.

طلسم زبان بند همسر

طلسم زبان بند همسر | کنارش می نشینی، نزدیک تنه اش اما به او دست نمی زنی. 3. طرف مقابل را تشویق کنید تا در حالی که آمدن و رفتن نفس او را مشاهده می کنید آرام و راحت نفس بکشد.

استاد | حالا تمام ارتباطات کلامی را کنار بگذارید تا تمرین تمام شود. 4. شروع به همگام سازی نفس خود با نفس او کنید. وقتی او نفس می کشد، شما دم می کنید.

طلسم زبان بند همسر | قبل از شروع، تمرین را برای شریک خود توصیف کنید و مطمئن شوید که او در انجام آن با شما احساس راحتی می کند.

وقتی او بازدم می کند، شما بازدم کنید. با ریتم همیشه در حال تغییر نفس او هماهنگ بمانید و ریتم خود را بر این اساس تنظیم کنید.

طلسم زبان بند همسر | پس از هشت یا ده دم به این صورت، صدای آههه را در هنگام بازدم به آرامی و ملایم اما شنیدنی شروع کنید.

با هر بار تکرار، اجازه دهید صدا از جای عمیق تری در بدن شما بیاید تا زمانی که آههه از پایین شکم شما منشا می گیرد.

READ  دعای جاودانگی قدرتمند

طلسم زبان بند همسر | با هم در سکوت نفس بکشید و سپس در بازدم آههه صدا کنید. (شریک شما مجبور نیست صدا را تکرار کند.) 6. این مدیتیشن مشترک را تا زمانی که هر دو احساس راحتی می کنید ادامه دهید.

وقتی کارتان تمام شد، کمی وقت بگذارید و درباره تجربیات خود با همسرتان صحبت کنید. این روش مشترک ممکن است هر تعداد پاسخ را در پی داشته باشد.

طلسم زبان بند همسر | برخی افراد عمیق تر از همیشه آرامش می یابند. برخی دیگر متوجه ترس از رها شدن یا نزدیک شدن به شخص دیگری می شوند.

برخی دیگر در زیر همه آشفتگی ها و نگرانی های معمول آرامش عمیقی را مشاهده می کنند. هر چه شما یا آرامش عمیق در زیر همه آشفتگی و نگرانی های معمول.

طلسم زبان بند همسر | هر چه شما یا شریک زندگیتان تجربه کنید، می توانید (تا حد امکان) با صراحت و پذیرش بدون قضاوت از آن استقبال کنید.

مادر بزرگ بسیاری از سنت‌های مدیتیشن یک شخصیت زنانه کهن الگو را نشان می‌دهند که درد دیگران را پرورش می‌دهد، التیام می‌بخشد و حمل می‌کند.

طلسم زبان بند همسر | در سنت مسیحی، او مریم، مادر غم و اندوه است. در بودیسم، او کوان یین نامیده می شود که فریادهای جهان را می شنود و به آنها پاسخ می دهد.

با الگوبرداری از مادر خوبی که فرزندانش را بدون قید و شرط دوست دارد، مادر بزرگ را می توان به هر شکلی که برای شما راحت تر است، فراخوانی کرد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 9 =

نوشته های مشابه