طلسم زبان بند مادر شوهر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند مادر شوهر | با نشستن راحت، بستن چشم ها و چند نفس عمیق شروع کنید و با هر بازدم کمی استراحت کنید. اجازه دهید شکمتان نرم شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | توجه خود را به قلب خود جلب کنید و به درد یا رنجی که ممکن است در آنجا تحمل کنید توجه کنید. به آرامی با آگاهی در این مکان دردناک در قلب خود نفس بکشید.

طلسم زبان بند مادر شوهر

طلسم زبان بند مادر شوهر | حضور یک چهره زنانه بی نهایت دلسوز – مادر بزرگ را تصور کنید. احساس کنید که آغوش او شما را احاطه کرده و شما را در آغوش گرم، حمایت کننده و پرورش دهنده اش نگه می دارد.

استاد | می توانید کاملا رها شوید و در آغوش او استراحت کنید. دیگر نیازی به نگه داشتن خود نیست. 4. با هر دم، عشق او را به شکل نور گرم و مایع در قلب خود دم کنید.

طلسم زبان بند مادر شوهر | او این ظرفیت را دارد که درد شما را با شفقت خود کاهش دهد و به شما کمک کند تا به طور کامل بهبود پیدا کنید.

با هر بازدم، تمام رنج و بیماری خود را به شکل دوده سیاه که به طور طبیعی دریافت می کند و به نور تبدیل می شود، بیرون دهید.

طلسم زبان بند مادر شوهر | اگر احساس می کنید که از در میان گذاشتن درد خود با او در قالب کلمات یا اشک ناراحت هستید، ادامه دهید. قلب بیکران او مملو از شفقت است.

او از رنج شما به گونه ای استقبال می کند که گویی از آن رنج می برد. 6. به تسلیم کردن خود در آغوش او ادامه دهید و عشق او را در قلب خود دریافت کنید، زیرا رنج و اندوه خود را رها می کنید.

READ  دعانویس در تهرانسر

طلسم زبان بند مادر شوهر | با هر نفس، احساس کامل تر، کامل تر، بهبودی بیشتر می کنید. به تدریج، احساس می کنید که قلب خود را در قلب او حل می کنید.

به تدریج، احساس می کنید که قلب خود را در قلب او حل می کنید. 7. به اندازه نیاز خود را در حضور مادر بزرگ بگذرانید.

طلسم زبان بند مادر شوهر | وقتی کارتان تمام شد، تصور کنید او وارد شما می شود و شما را با حضورش پر می کند. شما مادر بزرگ هستید (چه مرد باشید چه زن) – قلب او قلب شماست.

از این قلب، شما می توانید نور گرم شفقت و شفا را به همه موجودات در همه جا ساطع کنید. باشد که همه موجودات شاد، آرام و عاری از رنج باشند.

طلسم زبان بند مادر شوهر | ایجاد امواج بزرگ هنگامی که داشتم متن قدیمی ذن را مرور می کردم، به داستان واقعی برخوردم که قدرت مدیتیشن را برای بهبود عملکرد نشان می دهد.

به نظر می رسد یک کشتی گیر سومو به نام امواج بزرگ آنقدر قدرتمند و ماهر بود که می توانست حتی معلم خود را شکست دهد، اما در ملاء عام هم اعتماد به نفس و هم در مسابقات خود را از دست داد.

طلسم زبان بند مادر شوهر | او تصمیم گرفت به دنبال یک استاد محلی ذن برای راهنمایی بگردد. استاد پس از گوش دادن به داستان کشتی گیر، به او گفت که شب را در معبد در مدیتیشن بگذراند و خود را “امواج بزرگ” نام خود تصور کند.

استاد توصیه کرد: “تصور کنید که همه چیز را با قدرت خود جارو می کنید.” “در آن صورت شما کشتی گیر بزرگی خواهید بود.

READ  دعانویسی فال بینی

طلسم زبان بند مادر شوهر | که قرار بود باشید.” در طول شب، امواج بزرگ توجه خود را بر روی تصویر آب قدرتمند متمرکز کرد. کم کم ذهنش یک نقطه شد و تا صبح به خود اقیانوس تسلیم ناپذیر تبدیل شد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − شش =

نوشته های مشابه