طلسم زبان بند قوی مادر شوهر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند قوی مادر شوهر | در صورت امکان، چند روز یا یک هفته یا بیشتر قبل از اجرا، تمرین آن را شروع کنید تا زمان کافی برای آماده شدن داشته باشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با انجام مراقبه «مکان آرام» که قبلاً در این فصل توضیح داده شد، شروع کنید. یا می توانید راحت بنشینید، چشمان خود را ببندید و چند نفس عمیق بکشید و در هر بازدم کمی استراحت کنید.

طلسم زبان بند قوی مادر شوهر

طلسم زبان بند قوی مادر شوهر | چند دقیقه را به این طریق به تنفس و استراحت اختصاص دهید. 2. زمانی را به یاد بیاورید که عملکرد مشابه یا مشابهی را با موفقیت انجام دادید.

استاد | اگر قبلاً چنین کاری را انجام نداده اید، فقط زمانی را به یاد بیاورید که اگر قبلاً چنین کاری را انجام نداده اید، فقط زمانی را به یاد بیاورید که کاری را به خصوص خوب و با موفقیت انجام داده اید.

طلسم زبان بند قوی مادر شوهر | مدیتیشن زیر بدن شما را آرام می کند، روحیه شما را بالا می برد و شما را در یک چارچوب ذهنی مثبت برای اجرای آینده قرار می دهد.

برای یادآوری این اجرای موفق تا جایی که ممکن است، زمان بگذارید. کجا بودید؟ چی پوشیده بودی؟ دقیقا داشتی چیکار میکردی؟ بدنت چه حسی داشت؟

طلسم زبان بند قوی مادر شوهر | چه کسی دیگر آنجا بود؟ این اجرای موفق چه نوع احساساتی را برانگیخت؟ 4. هنگامی که به طور کامل در حافظه غوطه ور هستید و احساسات مثبت شما به اوج خود می رسد.

READ  دعا نویسی تاثیر دارد

یک حرکت فیزیکی پیدا کنید که بر این احساسات تأکید کند. به عنوان مثال، ممکن است دو انگشت خود را با هم لمس کنید یا دست خود را روی شکم خود قرار دهید.

طلسم زبان بند قوی مادر شوهر | به تدریج حافظه را رها کنید، به هوشیاری عادی برگردید و چشمان خود را باز کنید. 6. این مدیتیشن را چندین بار از هم اکنون تا اجرای واقعی تمرین کنید و هر بار ژست فیزیکی را تکرار کنید.

با شروع اجرای واقعی، برای لحظه ای چشمان خود را ببندید و ژست فیزیکی را تکرار کنید. از اینکه متوجه شوید که احساسات مثبت در یک لحظه باز می گردند، شگفت زده خواهید شد.

طلسم زبان بند قوی مادر شوهر | تمرین اوج اجرا این یک چیز است که هنگام اجرا در ذهن خود مثبت باشید، اما اینکه دقیقاً چه کاری انجام می دهید کاملاً چیز دیگری است. وقتی احساس آرامش می‌کنید.

می‌توانید از اصول مدیتیشن برای تنظیم دقیق عملکرد خود از قبل استفاده کنید تا زمانی که به صفحه ضرب المثل می‌روید به اوج می‌رسید.

طلسم زبان بند قوی مادر شوهر | در اینجا یک مدیتیشن مشابه تمریناتی است که ورزشکاران استفاده می کنند. به نقل از جک نیکلاوس از کتاب گلف من وای: “من هرگز یک شوت را حتی در تمرین، بدون تصویر بسیار تیز و متمرکز از آن در سرم نخوردم.” حتماً قبل از اجرای واقعی زمان زیادی برای تمرین به خود اختصاص دهید. 1. با انجام مراقبه «مکان آرام» که قبلاً در این فصل توضیح داده شد، شروع کنید.

طلسم زبان بند قوی مادر شوهر | یا می توانید راحت بنشینید، چشمان خود را ببندید و چند نفس عمیق بکشید و در هر بازدم کمی استراحت کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =

نوشته های مشابه