طلسم زبان بند قوی شوهر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند قوی شوهر | در مورد سایر انواع مدیتیشن، مانند استفاده از مانترا، چطور؟ در این کتاب مراقبه ذهن آگاهی را آموزش می دهیم که شامل یک مانترا نیست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما راه های زیادی برای مدیتیشن وجود دارد. این واقعاً یک موضوع ترجیح شخصی است. در تمرین مانترا که معروف‌ترین آن در مدرسه‌ای به نام مدیتیشن متعالی (TM) تدریس می‌شود.

طلسم زبان بند قوی شوهر

طلسم زبان بند قوی شوهر | به یک عبارت کوتاه تکراری در ذهن خود توجه می‌کنید. برای بسیاری از افراد، این یک راه قدرتمند برای ثابت ماندن و تمرکز است.

استاد | بنابراین در ذهن آگاهی تنها کاری که انجام می دهیم این است که به نفس خود توجه کنیم؟ این اولین حرکت است. تمرین اصلی. اما چند مورد دیگر وجود دارد.

طلسم زبان بند قوی شوهر | فقط به خاطر داشته باشید که موسیقی طلسم می کند و می تواند به راحتی باعث از دست دادن ذهن آگاهی شما شود.

بگذارید آن را در چارچوب قرار دهم. بیشتر سنت‌ها پیشرفت منطقی تکنیک‌ها را آموزش می‌دهند که هر کدام از سنت‌های قبلی ساخته شده است.

طلسم زبان بند قوی شوهر | این همان کاری است که ما در اینجا با سه مرحله اساسی انجام خواهیم داد. مرحله اول: با تمرکز بر نفس، ذهن را متمرکز کرده و آرام می کنیم.

در مدیتیشن-گفتار، ما چیزی را که روی مراقبه تمرکز می‌کنیم «ابژه» می‌نامیم. اگر نفس را دوست ندارید، گزینه های دیگری را ارائه خواهم کرد.

طلسم زبان بند قوی شوهر | این مدیتیشن “پایه خانه” ما خواهد بود. تمرکز مهم است، زیرا اگر ذهن شما مانند یک سنجاب دیوانه روی یک ورقه مشمع کف اتاق در همه جا پرت می‌شود.

READ  طلسم ازدواج زن بیوه

نمی‌توانید در مدیتیشن دور شوید. (اگرچه برخی از پرتاب کردن اجتناب ناپذیر است.) مرحله دوم: هنگامی که ذهن ما کمی تثبیت شد، توجه خود را بیشتر می کنیم تا افکار، تمایلات و احساسات خود را در بر گیرد.

طلسم زبان بند قوی شوهر | وقتی بتوانید الگوهای ذهنی خود را به وضوح ببینید، آنقدرها قدرتی بر شما ندارند. این یک مهارت بسیار مفید است.

مرحله سوم: ما چند مراقبه تخصصی را بررسی خواهیم کرد: در مورد حرکت، در مورد صدا، در مورد شفقت، و موارد دیگر. از آنجایی که دن دوست دارد نقاشی های مزخرفی بسازد.

طلسم زبان بند قوی شوهر | در اینجا تعدادی از کارهای من آورده شده است. اگر تمرکز ساده پایه اصلی خانه باشد… … آنگاه ما به شکل بیرونی می‌سازیم.

از آگاهی پایدارتر و متعادل‌تر خود برای دیدن الگوهای منحصربه‌فرد تفکر و احساس و واکنش خود استفاده می‌کنیم.

طلسم زبان بند قوی شوهر | در نهایت، در سرتاسر کتاب، به تکنیک‌های تخصصی ماهواره‌ای می‌پردازم که می‌توان در صورت نیاز از آنها استفاده کرد: اما همانطور که گفتم، ما با تمرکز شروع می‌کنیم.

این مهارت اساسی است. بسیاری از افراد ارتباط منفی با تمرکز دارند. به نظر سخت می رسد. غیر سرگرم کننده.

طلسم زبان بند قوی شوهر | مانند زمانی که معلمان ما به ما فریاد می زدند، “توجه کنید!” طنز اینجاست که میوه تمرکز در واقع یکی از سرگرم کننده ترین قسمت های مراقبه است.

حس خوبی داره تمرکز در منطقه است، توجه را به یک جریان واحد از فعالیت متحد می کند. همه چیز را در درون آرام می کند، که برای بسیاری از ما تسکین بزرگی است.

READ  دعانویس فوری

طلسم زبان بند قوی شوهر | تنها زمانی که از انحراف ذهنی بی‌پایان نظرات، وسواس‌ها و هیجان‌های خود فاصله می‌گیریم.

متوجه می‌شویم که وضعیت به اصطلاح عادی ما چقدر کاملاً خسته‌کننده است. ذهن دائماً در حال یافتن و ایجاد مشکلات است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نوزده =

نوشته های مشابه