طلسم زبان بند شوهر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند شوهر | احساس آرامش و شادابی بیشتری نسبت به زمانی خواهید داشت که به سراغ جو بروید. با افرادی که دوست دارید ناهار بخورید یا به تنهایی یک ناهار آرام بخورید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همچنین می توانید در طول استراحت خود پیاده روی کنید یا ورزش دیگری انجام دهید. این یک راه عالی برای از بین بردن استرس شما است.

طلسم زبان بند شوهر

طلسم زبان بند شوهر | هر ساعت، چند لحظه وقت بگذارید تا کاری را که انجام می دهید متوقف کنید، چند نفس عمیق بکشید، تنفس خود را دنبال کنید، و بلند شوید و کشش دهید یا راه بروید.

استاد | استفاده از نیم لبخند را تمرین کنید تا به خود و همکارانتان خوشبختی بدهید (به نوار کناری این فصل «تمرین نیم لبخند» مراجعه کنید). وقتی با دیگران ارتباط دارید.

طلسم زبان بند شوهر | به جای اینکه دور ماشین قهوه بچرخید و کافئین را به لیست طولانی عوامل استرس زا اضافه کنید، از استراحت خود برای مدیتیشن آرام در دفتر یا اتاقک استفاده کنید.

این کار را با نگرش گرم و دوستانه انجام دهید. یکی از مراقبه‌کننده‌ای که من می‌شناسم گزارش داد که به‌تنهایی با لبخند زدن عمدی و ایجاد حسن نیت، حال و هوای منفی را در دفترش تغییر داد.

طلسم زبان بند شوهر | شستن ظروف اگر قضاوت خود را کنار بگذارید، که ممکن است اصرار داشته باشد که باید با وقت خود کار معنادار یا سازنده تری انجام دهید.

و در عوض به سادگی ظروف را بشویید – یا کف را جارو بکشید یا وان را بشویید – ممکن است متوجه شوید که واقعا از این کار لذت می برید. فعالیت.

READ  روش باطل کردن طلسم با مدفوع سگ؟

طلسم زبان بند شوهر | خطوط بشقاب ها و کاسه ها را هنگام تمیز کردن آنها احساس کنید. به بوی و لیز بودن صابون، صدای ظروف، احساس رضایت بخش از بین بردن غذاهای قدیمی و تمیز و آماده گذاشتن ظروف توجه کنید.

کار با رایانه هنگامی که درگیر اطلاعاتی می شوید که روی صفحه نمایش شما چشمک می زند، ممکن است متوجه شوید که ارتباط خود را با بدن و محیط اطراف خود از دست می دهید.

طلسم زبان بند شوهر | هر از چند گاهی مکث کنید تا تنفس خود را دنبال کنید و متوجه نحوه نشستن خود شوید. اگر شروع به کشش و خم شدن سر خود به جلو کرده اید.

به آرامی ستون فقرات خود را صاف کنید (همانطور که در فصل 8 توضیح داده شد) و بدن خود را شل کنید. در طول شکاف های مکرر در جریان کار، به بدن خود بازگردید، نفس بکشید و استراحت کنید.

طلسم زبان بند شوهر | رانندگی با ماشین شما چه چیزی می تواند استرس زاتر از حرکت در یک خودرو در ترافیک سنگین باشد؟ علاوه بر توقف و رفتن مداوم، باید از مشکلات احتمالی در هر جهت آگاه باشید.

که هر یک از آنها می تواند امنیت شما را تهدید کند. با این حال، زمانی که برای رسیدن به مقصد سریع‌تر از آنچه که واقعاً می‌توانید عجله می‌کنید.

طلسم زبان بند شوهر | بر استرس رانندگی اضافه می‌کنید و سپس در این فرآیند عصبانی و بی‌صبر می‌شوید. به عنوان یک پادزهر برای استرس، هنگام رانندگی تمرکز حواس را تمرین کنید.

قبل از شروع چند نفس عمیق بکشید و بارها و بارها به تنفس خود بازگردید زیرا آگاهانه تنش و استرس را رها می کنید.

READ  بهترین دعانویس در بوشهر

طلسم زبان بند شوهر | فرمان را در دستان خود، فشار پاهای خود به پدال ها، وزن دست های بدن خود، فشار پاهای خود را در برابر پدال ها، وزن بدن خود را در برابر صندلی احساس کنید.

به هر گونه تمایل به انتقاد از سایر رانندگان، فاصله گرفتن، یا عصبانی شدن یا بی حوصلگی توجه کنید. توجه داشته باشید که موسیقی یا برنامه های گفتگو که گوش می دهید چگونه بر روحیه شما در حین رانندگی تأثیر می گذارد.

طلسم زبان بند شوهر | وقتی از خواب بیدار می شوید و توجه می کنید، ممکن است متعجب شوید که متوجه شوید شما و اطرافیانتان واقعاً در حال هدایت این قطعات 2000 پوندی پلاستیک و فولاد با موجودات گرانبها و آسیب پذیر هستید.

و در نتیجه ممکن است تمایل بیشتری به رانندگی آگاهانه و ایمن داشته باشید. صحبت کردن با تلفن همانطور که در حال مکالمه هستید، با تنفس خود در ارتباط باشید و متوجه شوید که چگونه تحت تأثیر قرار می گیرید.

طلسم زبان بند شوهر | آیا موضوعات خاصی باعث خشم، ترس یا غم می شود؟ آیا دیگران لذت می برند یا شادی؟ آیا واکنشی می شوید یا تدافعی؟

همچنین توجه کنید که چه چیزی شما را برای صحبت کردن تحریک می کند یا انگیزه می دهد. آیا سعی دارید به طریقی بر این شخص تأثیر بگذارید یا متقاعد کنید؟

طلسم زبان بند شوهر | آیا یک برنامه پنهان از حسادت یا رنجش یا احتمالاً تمایل به دوست داشته شدن یا قدردانی دارید؟ یا آیا شما به سادگی به آنچه در لحظه گفته می شود.

READ  دعانویس برای جلب معشوق

بدون پوشش گذشته یا آینده پاسخ می دهید؟ تماشای تلویزیون درست مانند زمانی که با کامپیوتر کار می کنید.

طلسم زبان بند شوهر | به راحتی می توانید فراموش کنید که بدن خود را با تنظیم کردن لوله. (برای اطلاعات بیشتر در مورد مدیتیشن و تلویزیون، به فصل 9 مراجعه کنید.) در حین تبلیغات بازرگانی استراحت کنید تا صدا را کم کنید.

تنفس خود را دنبال کنید و آگاهی خود را در لحظه کنونی مستقر کنید. قدم بزنید، از پنجره به بیرون نگاه کنید، با اعضای خانواده خود ارتباط برقرار کنید.

طلسم زبان بند شوهر | مثل بسیاری از افراد، ممکن است در حین تماشای تلویزیون از غذا برای تثبیت بدن خود استفاده کنید، اما تا زمانی که حواستان به چیزی باشد که می خورید، از غذا استفاده نمی کند.

کاناپه سیب زمینی می تواند به شما بگوید. انجام تمرینات بدنی به شما فرصتی فوق العاده می دهد تا آگاهی خود را از ذهن خود به حرکات ساده و تکراری بدن خود تغییر دهید.

طلسم زبان بند شوهر | متأسفانه، بسیاری از افراد فقط هدفون را روی هدفون می گذارند، پخش کننده موسیقی خود را روشن می کنند و فضا را خالی می کنند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

نوشته های مشابه