طلسم زبان بند شوهر یهودی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند شوهر یهودی | انجام دهید، می توانید انجام کارها را به صورت مراقبه ای تمرین کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی مدیتیشن در زندگی روزمره، به فصل 17 مراجعه کنید.)

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در طول دوره های روزانه مراقبه خاموش، متوجه می شوید که چگونه در میان هجوم افکار، عواطف و احساسات منحرف کننده، تا حد امکان حاضر بمانید.

طلسم زبان بند شوهر یهودی

طلسم زبان بند شوهر یهودی | سپس، هنگامی که پشت فرمان ماشین خود می لغزید یا جلوی رایانه خود می نشینید.

استاد | می توانید حداقل مقداری از همان حضور آگاهانه و با دقت را برای مذاکره در مورد ترافیک در ساعات شلوغی یا تهیه گزارش اعمال کنید.

طلسم زبان بند شوهر یهودی | اگر چه شما نمی توانید مدیتیشن رسمی را در حالی که درگیر فعالیت های معمولی هستید.

متوجه خواهید شد که فعالیت را با تلاش و فشار کمتری انجام می دهید و بیشتر از خودتان لذت می برید. این مانند تمرین ورزشی مانند تنیس است.

طلسم زبان بند شوهر یهودی | ابتدا باید بارها و بارها روی بک هند کار کنید. سپس، وقتی با یک دوست وارد مسابقه می‌شوید، دقیقاً می‌دانید چه کاری باید انجام دهید.

حتی اگر شرایط چالش‌برانگیزتر و پیچیده‌تر باشد. آیا برای مدیتیشن باید از اعتقادات مذهبی خود دست بکشم؟

طلسم زبان بند شوهر یهودی | قطعا نه. شما می توانید اصول و تکنیک های اساسی مراقبه را (همانطور که در این کتاب و آهنگ های صوتی آموزش داده شده است)

در هر سنت یا جهت گیری معنوی یا مذهبی به کار ببرید. در واقع، بسیاری از مردم متوجه می‌شوند که روش‌های مراقبه با ریشه‌های شرقی در واقع با تکمیل دعا و اعتقاد با تجربه مستقیم عشق و حضور خدا، پیوند آنها را با ایمان غربی خود عمیق‌تر می‌کند.

READ  دعا نویسی خوبه یا بد

طلسم زبان بند شوهر یهودی | مدیتیشن به سادگی شامل مکث در زندگی پرمشغله، چند نفس عمیق کشیدن، ساکت نشستن و معطوف کردن توجه شما به درون است.

آنچه کشف می کنید ذن یا صوفی یا هندو نیست، بلکه شما هستید – با تمام اعتقادات، وابستگی ها و ویژگی های شخصیتی خود کامل! اگر عزیزانم از تمرین مدیتیشن من حمایت نکنند.

طلسم زبان بند شوهر یهودی | چه کاری باید انجام دهم؟ اگر عزیزان شما آشکارا مخالف هستند، ممکن است لازم باشد در مورد حیله گری یا با یک گروه یا کلاس ثابت خارج از خانه خود مراقبه کنید.

اما اگر آنها صرفاً مقاومت می کنند یا تمایل دارند در لحظات نامناسب حرف شما را قطع کنند یا وقتی می خواهید ساکت شوید توجه شما را می طلبند، ممکن است بخواهید با آنها صحبت کنید و علاقه خود را به مدیتیشن توضیح دهید.

طلسم زبان بند شوهر یهودی | به آنها اطمینان دهید که آنها را کمتر دوست ندارید فقط به این دلیل که هر روز مدتی را در سکوت می گذرانید. مزایای بسیاری که به خوبی تحقیق شده است را که مدیتیشن به همراه دارد، توضیح دهید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

نوشته های مشابه