طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی | یک تکنیک معتبر که در صومعه ها و مراکز مراقبه در سراسر جهان انجام می شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مدیتیشن پیاده روی راهی عالی برای کشف چگونگی ترجمه تمرکزی که روی بالشتک یا صندلی خود می آموزید به حالت عادی است. دنیای حرکت و فعالیت اگر آب و هوا اجازه می دهد.

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی | حتماً بیرون بروید. یا اگر دوست دارید می توانید در خانه خود به این طرف و آن طرف بروید. 1. با راه رفتن با سرعت معمول خود شروع کنید و در حین راه رفتن نفس خود را دنبال کنید.

استاد | تنفس خود را با راه رفتن هماهنگ کنید. به عنوان مثال، شما می توانید سه مرحله برای هر دم و سه مرحله برای هر بازدم. اگر می خواهید سرعت راه رفتن خود را تغییر دهید.

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی | اگر تمایلی به یک جا نشستن ندارید، می توانید مدیتیشن را در حین راه رفتن امتحان کنید. (برای راهنمایی در مورد مدیتیشن پیاده روی، به آهنگ 6 گوش دهید.)

فقط تعداد قدم ها را در هر نفس تغییر دهید. اما هر بار که راه می روید همان سرعت را حفظ کنید. (اگر طول دم و بازدم شما متفاوت است، کافیست راه رفتن خود را مطابق با آن تطبیق دهید.)

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی | علاوه بر تنفس، حواستان به پاها و پاهایتان نیز باشد که آنها را بلند و حرکت می دهید. به تماس پاهای خود با زمین یا زمین توجه کنید. با زاویه 45 درجه به جلو نگاه کنید.

READ  طلسم زبان بند و مطیع شدن

اگر به نظرتان خیلی پیچیده است که تنفس خود را دنبال کنید و همزمان مراقب پاهای خود باشید، کافی است یک یا آن فوکوس را انتخاب کنید و به آن بچسبید.

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی | هنگام راه رفتن آرام، آسان و راحت باشید. 4. تا زمانی که می خواهید از راه رفتن مداوم و آگاهانه خود لذت ببرید. اگر توجه شما از بین رفت یا شروع به عجله کردید.

به آرامی توجه خود را به راه رفتن خود برگردانید. غذا خوردن آگاهانه آیا تا به حال یک وعده غذایی را تمام کرده اید و فکر می کنید که چه اتفاقی برای غذا افتاده است؟

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی | خوب، در اینجا یک مراقبه برای توجه به آنچه در دهان خود قرار می دهید وجود دارد.

نه تنها از غذای خود مانند قبل لذت خواهید برد، بلکه خوردن آگاهانه با کاهش تنش یا استرسی که به غذا وارد می‌کنید.

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی | هضم غذا را تسهیل می‌کند و با کاهش تنش یا استرسی که روی میز وارد می‌کنید، هضم شما را تسهیل می‌کند.

شما احتمالاً نمی خواهید همیشه به این اندازه مراقبه غذا بخورید، اما همچنان می توانید در هر وعده غذایی، صرف نظر از اینکه چقدر غیررسمی باشد، کمی مراقب باشید.

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی | قبل از شروع غذا خوردن، چند لحظه وقت بگذارید و از غذای خود قدردانی کنید. . شما ممکن است بخواهید در زمین و آفتابی که به این غذا و مردم و تلاشی که آن را به سفره شما آورده است، فکر کنید.

READ  ابطال طلسم با قلیاب

یا می توانید از خدا یا روح تشکر کنید. یا به سادگی می توانید ساکت بنشینید و به خاطر داشته هایتان احساس قدردانی کنید.

طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی | اگر با دیگران غذا می خورید، ممکن است بخواهید دستان خود را بگیرید، به یکدیگر لبخند بزنید یا به روش دیگری ارتباط برقرار کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

نوشته های مشابه