طلسم زبان بند زیر سنگ


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند زیر سنگ | هر کس هر از گاهی (یا حتی اغلب) در مدیتیشن خود آشفتگی یا ناراحتی را تجربه می کند. در واقع، مدیتیشن مانند آینه ای عمل می کند که شما را به سمت خود منعکس می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | باور کنید یا نه، این یکی از خوبی های آن است. هنگامی که زندگی پرمشغله خود را برای چند دقیقه متوقف می کنید و ساکت می نشینید.

طلسم زبان بند زیر سنگ

طلسم زبان بند زیر سنگ | ممکن است ناگهان متوجه انرژی عصبی و افکار دیوانه وار شوید که شما را تحت فشار قرار داده است. به دنیای مدیتیشن خوش آمدید!

استاد | برای دستورالعمل های اساسی مراقبه، به فصل 7 مراجعه کنید یا به آهنگ 4 گوش دهید. به تدریج، ممکن است متوجه شوید که بیقراری و ناراحتی شما به خودی خود شروع به فروکش می کند.

طلسم زبان بند زیر سنگ | اگر هنگام مدیتیشن احساس بی قراری یا ناراحتی می کنید، ممکن است متوجه شوید که تنها نیستید.

در ابتدا، مدیتیشن شامل تمرکز توجه شما بر روی یک شی (مانند نفس کشیدن یا کلمه یا عبارتی که به عنوان مانترا شناخته می شود) و به آرامی توجه خود را مانند یک توله سگ بازیگوش هر زمان که سرگردان شد، برمی گرداند.

طلسم زبان بند زیر سنگ | هنگامی که تمرکز شما عمیق تر می شود، می توانید آگاهی خود را گسترش دهید تا ابتدا احساسات و سپس افکار و احساسات خود را شامل شود.

در این مرحله می توانید شروع به کاوش کنید، با آنها دوست شوید و در نهایت بی قراری و ناراحتی خود را بپذیرید. اگرچه این فرآیند ممکن است آسان نباشد.

READ  شماره دعانویس قوی

طلسم زبان بند زیر سنگ | اما پیامدهای گسترده ای دارد زیرا به شما انعطاف پذیری و آرامش خاطر را برای پذیرش مشکلات اجتناب ناپذیر در هر زمینه از زندگی خود می آموزد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد دوست یابی با تجربه خود، به فصل 12 مراجعه کنید.)

اگر در حین مدیتیشن همچنان به خواب می روم چه کاری باید انجام دهم؟ مانند بی قراری، خواب آلودگی یک مانع رایج در سفر مراقبه است. (برای اطلاعات بیشتر در مورد موانع، به فصل 13 مراجعه کنید.)

طلسم زبان بند زیر سنگ | حتی مراقبه گران بزرگ گذشته گزارش دادند که با خواب دست و پنجه نرم می کردند.

برخی از آنها حتی برای بیدار ماندن تدابیر شدیدی اندیشیدند، مانند بستن موهای خود به سقف یا مراقبه روی لبه صخره. از قاطعیت صحبت کنید!

طلسم زبان بند زیر سنگ | افراد معمولی مانند من و شما این گزینه را داریم که از وسایل ملایم‌تر استفاده کنند تا افراد عادی مانند من و شما این گزینه را داریم که از ابزارهای ملایم‌تری برای بیدار نگه داشتن خودمان در حین مدیتیشن استفاده کنند.

ابتدا، ممکن است بخواهید کمی خواب آلودگی را بررسی کنید. کجا آن را در بدن خود تجربه می کنید؟ آیا این فقط کسالت روحی است یا از نظر جسمی نیز خسته هستید؟

طلسم زبان بند زیر سنگ | شاید شما باید به جای مدیتیشن چرت بزنید! اگر تصمیم دارید به راه خود ادامه دهید.

می توانید سعی کنید چشمان خود را کاملا باز کنید و تا جایی که ممکن است صاف بنشینید تا انرژی خود را افزایش دهید.

READ  ابطال طلسم از راه دور

طلسم زبان بند زیر سنگ | اگر هنوز احساس خواب آلودگی می کنید، مقداری آب سرد به صورت خود بپاشید یا در حالت ایستاده یا راه رفتن مدیتیشن کنید.

در هر صورت، خواب آلودگی لزوماً نباید مانع از مدیتیشن شما شود. به هر حال، مدیتیشن خواب آلود بهتر از عدم مراقبه است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

نوشته های مشابه