طلسم زبان بند خانواده شوهر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند خانواده شوهر | چه ورزش یا تجارت، باغبانی یا مطالعه، یا صرفاً شستن ظروف یا جارو کردن زمین. در اینجا لیست مختصری از ویژگی ها و مهارت هایی وجود دارد که می توانید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آن ها را پرورش دهید: افزایش تمرکز و تمرکز: این یک چیز بیهوده است: از آنجایی که در انجام وظیفه در حین دنبال کردن نفس ها یا خواندن مانترا ماهر می شوید.

طلسم زبان بند خانواده شوهر

طلسم زبان بند خانواده شوهر | به راحتی می توانید این مهارت را به کار کردن در رایانه یا بازی تنیس با دوستان. برای فواید تمرکز، فقط به ورزشکاران بزرگی مانند سرنا ویلیامز، لبرون جیمز یا تام بردی نگاه کنید.

استاد | حداقل حواس پرتی: این مزیت کوچک طرف مقابل مورد قبل است: هر چه منظم تر مدیتیشن کنید، وقتی ذهن شما آرام می گیرد و یک نقطه می شود، عوامل حواس پرتی سریعتر در پس زمینه محو می شوند.

طلسم زبان بند خانواده شوهر | مدیتیشن همچنین به شما می‌آموزد که چگونه ویژگی‌ها و مهارت‌های خاصی را پرورش دهید که به طور طبیعی به بهتر شدن شما در کار مورد علاقه‌تان کمک می‌کنند.

نیازی به گفتن نیست که شما بدون اینکه میلیون ها فکر بی ربط در ذهنتان به گوش می رسد، کار یا بازی موثرتری دارید.

طلسم زبان بند خانواده شوهر | همانطور که یوگی برا یک بار در مورد بیسبال گفت: “چطور می توانید همزمان فکر کنید و ضربه بزنید؟” در لحظه بودن، فارغ از انتظارات: حتی اگر ممکن است هدف خاصی در ذهن داشته باشید.

READ  دعانویس در کرج

برای مثال، برنده شدن در مسابقه، تکمیل پروژه، فرود آوردن توپ در یک فنجان کوچک در فاصله 300 یاردی – پارادوکس این است که شما بیشتر هستید.

طلسم زبان بند خانواده شوهر | اگر انتظارات خود را کنار بگذارید و توجه خود را بر روی حرکات یا وظایف دقیقی که در حال حاضر باید انجام دهید متمرکز کنید، احتمالاً موفق خواهید شد.

فیل جکسون، مربی سابق لس آنجلس لیکرز، آن را «اعتماد به لحظه» می‌خواند. افزایش وضوح ذهنی و ادراکی: یکی از عوارض جانبی تصادفی نگه داشتن ذهن در لحظه این است که حواس شما تیزتر می شود و ذهن شما سریعتر و بیشتر با جزئیات ظریف هماهنگ می شود.

طلسم زبان بند خانواده شوهر | که نیازی به گفتن نیست، زمانی که شما کاملاً مفید است. تلاش برای انجام کاری خوب استقامت بیشتر و دامنه توجه بیشتر: همانطور که به تدریج طول مدیتیشن خود را از 10 به 15 تا 20 دقیقه یا بیشتر افزایش می دهید، به تدریج قدرت خود را برای توجه طولانی تر می کنید.

در نتیجه، ممکن است متوجه شوید که وقتی توجه خود را به یک پروژه کاری طولانی یا سایر فعالیت‌های سخت معطوف می‌کنید، به این راحتی دچار سوختگی یا دلسردی نمی‌شوید.

طلسم زبان بند خانواده شوهر | تجربه جریان: در ورزش، به آن لحظات یا دوره های طولانی که احساس می کنید.

کاملاً با بدن خود و محیط اطراف خود هماهنگ هستید، منطقه نامیده می شود. در سایر زمینه های زندگی به آنها جریان می گویند.

طلسم زبان بند خانواده شوهر | به نظر می رسد زمان کند می شود، احساس خوب بودن و لذت بیشتر می شود، شما همه چیز را به وضوح همانطور که (یا حتی قبل از آن) اتفاق می افتد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − پنج =

نوشته های مشابه