طلسم

طلسم زبان بند جمیع خلایق

طلسم زبان بند جمیع خلایق | وقتی با افرادی ملاقات می‌کنم که به‌نظر می‌رسند حاضر، مستدل و راضی هستند، همیشه کنجکاو هستم که چگونه به این راه رسیده‌اند؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شاید این سوالی باشد که فقط کسی می پرسد که برای مدت طولانی اینطور نبوده است. من می‌دانم که برخی از آن‌ها مربوط به ژن‌ها است.

طلسم زبان بند جمیع خلایق

طلسم زبان بند جمیع خلایق | و برخی از آن‌ها درباره چیزهای اولیه‌ای است که در دوران کودکی ما اتفاق می‌افتد. اما من همچنین می‌دانم که تمرین – روش‌های مختلفی که در زمان اختصاص داده شده به ما متعهد می‌شویم.

استاد | می‌تواند نقش مهمی ایفا کند. گاهی اوقات این اعمال صریح هستند (نماز، کمک، هنرهای رزمی، و غیره)، اما به همان اندازه، من فکر می‌کنم.

طلسم زبان بند جمیع خلایق | من عاشق مدیتیشن هستم، اما اشتیاق واقعی من این است که بفهمم چه چیزی باعث رضایت مردم می شود.

در روشی که ما برای زندگی انتخاب می‌کنیم، ضمنی هستند. زیرا این کاری است که انسان ها انجام می دهند، حداقل خردمندان. اون ها یاد میگیرن. توجه می کنند.

طلسم زبان بند جمیع خلایق | تعدیل می کنند. آنها زندگی را تمرین خود می کنند. چیزی که برای من بسیار جالب است این است که بسیاری از مهارت‌هایی که مردم در سطح کلان زندگی خود به دست می‌آورند.

در واقع همان مهارت‌هایی هستند که مدیتیشن در سطح خرد لحظه به ما می‌آموزد. بنابراین تمرکز، توانایی نگه داشتن یک جهت را، علیرغم شکست، می بینید.

طلسم زبان بند جمیع خلایق | خونسردی، مهارت رها کردن و اعتماد کردن، مبارزه نکردن با همه چیز، گوش دادن به زندگی به جای تنها دلبستگی های خودمان.

READ  بهترین دعانویس در قزوین

شفقت، تمرین مراقبت از خود و دیگران، و مهارت در مورد نحوه عمل به این مراقبت؛ و در نهایت وضوح و ذهن آگاهی، تمرین نگاه با تشخیص به پاسخ ها و عادات خود و در نهایت یافتن دیدگاه بیشتر.

طلسم زبان بند جمیع خلایق | مدیتیشن مانند مهارت های زندگی برای آدمک هاست. من یک آدمک برتر هستم تصویر بزرگ من را تحت تأثیر قرار می دهد.

این باعث می‌شود مانند مرغ بی‌سری که توضیحاتی را بیرون می‌پرد، به دور و برم بگردم و سعی کنم به یک «نتیجه‌گیری» منظم فکر کنم، در آن نقطه همه چیز برای همیشه خوب خواهد بود. این یک تعریف کاربردی از جنون نیست.

طلسم زبان بند جمیع خلایق | نبوغ مدیتیشن این است که اساساً می‌گوید: «هی، آرام باش، غنچه، تمام چیزی که باید نگرانش باشی همین لحظه است.

آیا می توانید کمی تمرکز پیدا کنید؟ مقداری دوستی؟ کمی دیدگاه؟» بله، می توانم، مدیتیشن، متشکرم. و حدس بزنید چه؟

طلسم زبان بند جمیع خلایق | به اندازه کافی لحظات را کنار هم بگذارید، یک زندگی به دست می آورید. برو شکل خوب، بیایید در مورد آموزش لحظه به لحظه صحبت کنیم.

وقتی مردم می گویند “دویدن مراقبه من است”، چگونه می توانند به گونه ای بدوند که این موضوع را بیش از پیش واقعی کند؟

طلسم زبان بند جمیع خلایق | خوب، از نظر قصد و تعهدش در حال حاضر یک تمرین است: بهبود سلامت، اتصال به بدن، طبیعت و هر چیز دیگری که ممکن است وجود داشته باشد.

می‌توانید با افزودن عمدی برخی از مهارت‌های مدیتیشن ما، آن را توربو تقویت کنید. چگونه؟ با تعیین هدفی برای مدت زمانی که می خواهید قطعه مدیتیشن را تمرین کنید، شروع کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =