طلسم زبان بند برای مادر شوهر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند برای مادر شوهر | ظرفیت دیدن چیزها به صورت چند بعدی: در مدیتیشن، بدون گم شدن در جزئیات، شاهد یا مشاهده تجربه خود را تمرین می کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برای اطلاعات بیشتر در مورد جریان، به فصل های 1 و 16 مراجعه کنید. این آگاهی گسترده‌تر و جهانی به طور طبیعی به شما اجازه می‌دهد تا عقب‌نشینی کنید و تصویر کامل را ببینید.

طلسم زبان بند برای مادر شوهر

طلسم زبان بند برای مادر شوهر | می بینید و دقیقاً می دانید چه کاری باید انجام دهید. بعد. با پرورش قدرت تمرکز خود در مدیتیشن، توانایی ورود به جریان یا منطقه را در هر موقعیتی آسان‌تر می‌کنید.

استاد | که می‌تواند زمانی که می‌خواهید مشکلی را حل کنید یا تیم مقابل را از بین ببرید یا فقط عملکرد خود را ارزیابی و بهبود بخشید، بسیار مفید باشد.

طلسم زبان بند برای مادر شوهر | برخی از ورزشکاران بزرگ حتی گزارش می دهند که می توانند کل بازی را به گونه ای ببینند که انگار از بالا در هنگام بازی هستند.

ذهن آگاهی از رفتارهای خودتخریب کننده: وقتی آگاهی خود را در مدیتیشن گسترش دهید تا احساسات و فرآیندهای ذهنی را در بر گیرد.

طلسم زبان بند برای مادر شوهر | متوجه الگوهای تکراری تفکر و احساس می شوید که باعث استرس شما می شود یا از بیان کامل خود جلوگیری می کنید (به فصل 13 مراجعه کنید).

با بسط دادن این ذهن آگاهی به عملکرد خود (در محل کار یا بازی)، می توانید الگوهای خود را شکست دهید و آنها را با جایگزین های مؤثرتر و مؤثرتر جایگزین کنید.

READ  دعا نویسی برای رسیدن به عشق

طلسم زبان بند برای مادر شوهر | خودپذیری و رهایی از انتقاد از خود: هیچ چیز بیشتر از تمایلی که بیشتر افراد برای تحقیر خود دارند، به ویژه تحت فشار، شور و شوق را کاهش نمی دهد و عملکرد مؤثر را مهار نمی کند.

از طریق مدیتیشن منظم، شما تمرین می‌کنید که خودتان را همان‌طور که هستید بپذیرید و به قضاوت‌هایی که به وجود می‌آیند توجه کنید.

طلسم زبان بند برای مادر شوهر | سپس، زمانی که کار سخت شد، می‌توانید از مهارت‌های مدیتیشن خود برای خنثی کردن ملایمت خود انتقادی استفاده کنید.

زیرا بر انجام بهترین کار شخصی خود تمرکز می‌کنید. شفقت و کار گروهی: فیل جکسون در کتاب پرفروش خود Hoops مقدس توضیح می دهد که چگونه یک تیم بسکتبال قهرمان جهان را بر اساس اصول و درس هایی که در مطالعه خود در مورد مراقبه ذن آموخته است، تشکیل داد.

طلسم زبان بند برای مادر شوهر | جکسون علاوه بر تمرکز، تمرکز حواس و سایر عوامل ذکر شده در اینجا، بر نقش شفقت تأکید می کند (که می تواند عمداً در مدیتیشن پرورش داده شود؛ به فصل 11 مراجعه کنید).

او می نویسد: «هنگامی که تمرین [مراقبه] من به بلوغ رسید، من شروع به درک اهمیت بازی با قلب باز کردم.

طلسم زبان بند برای مادر شوهر | عشق نیرویی است که روح را شعله ور می کند و تیم ها را به هم پیوند می دهد.» علاوه بر مزایای تمرین منظم مدیتیشن که در اینجا ذکر شده است.

می توانید مراقبه هایی را نیز انجام دهید که به طور خاص برای بهبود عملکرد طراحی شده اند. به طور خاص، می توانید از تصاویر هدایت شده برای کمک به y استفاده کنیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

نوشته های مشابه