طلسم زبان بند با نخ


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند با نخ | یکی از مهارت‌های ذهن‌آگاهی بسیار عالی و مسلماً کاملاً غیر شهودی که در حال یادگیری هستیم، توانایی تمایز بین تفکر و آگاهی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برای استفاده از یک استعاره کلاسیک از مطالعات آگاهی، آگاهی مانند مرحله خالی است. اندیشیدن یکی از بازیگرانی است که در کنار دیدن، شنیدن، چشیدن و لمس کردن روی صحنه می رود.

طلسم زبان بند با نخ

طلسم زبان بند با نخ | وقتی حواس‌مان باشد، از نقطه نظر آگاهی، بازی فکری را تماشا می‌کنیم. آگاهی دیدگاه وسیع تری است. اکثر مردم متوجه نمی شوند که این دیدگاه گسترده تر است زیرا تفکر بسیار شبیه به آگاهی است.

استاد | کاملا استتار شده است اما وقتی واقعاً شروع به توجه به تفکر می کنیم، می توانیم متوجه جزئیات شبح مانند این بازیگر مهم شویم.

طلسم زبان بند با نخ | از آنجایی که مسئله تفکر بیش از حد اجباری بسیار رایج است، در اینجا یک مراقبه اختصاصی از جف آورده شده است.

ما متوجه می شویم که در واقع، تفکر اغلب ملموس و قابل پیگیری است. این از تصاویر مبهم زودگذر و صحبت های درونی در حال چرخش و ایده های ناگهانی و کشش احساسات که به عنوان احساسات در بدن ما پخش می شود تشکیل شده است.

طلسم زبان بند با نخ | هنگامی که در حال فکر کردن هستیم، حتی ممکن است متوجه کمی تنش ظریف در صورت و بدن خود شویم، زیرا هر فکر وظیفه خود را انجام می دهد.

خوشبختانه، ما می‌توانیم یاد بگیریم که دوربین را به عقب برگردانیم و متوجه شویم که هر یک از این اتفاقات رخ می‌دهد.

READ  شکستن طلسم بچه دار نشدن

طلسم زبان بند با نخ | برای استفاده از استعاره‌ای که دان قبلاً به آن اشاره کرد، می‌توانیم جای خود را در پشت آبشار بازیابی کنیم. و اتفاقاً این حرکت ما را از فکر کردن باز نمی دارد.

این فقط به ما اجازه می دهد انتخاب کنیم که آیا می خواهیم یک تک گویی فکری خاص را تقویت کنیم یا نه. نکته خنده دار در اینجا این است که خود فکر کردن اغلب سعی می کند ما را متقاعد کند که چقدر مهم است.

طلسم زبان بند با نخ | و گاهی هم هست. اما در زمان‌های دیگر غیرقابل اعتماد و پر از درام غیر ضروری است، درامی که ما را از دیدن آنچه واقعاً در جریان است باز می‌دارد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نه =

نوشته های مشابه