طلسم زبان بند با فلفل


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم زبان بند با فلفل | رزمی‌کاران این منطقه را می‌نامند و معتقدند که نقطه کانونی برای انرژی زندگی یا چی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این منطقه را با توجه آگاهانه کاوش کنید و به احساس آن توجه کنید. 3. نفس خود را به این ناحیه هدایت کنید، هنگام دم آن را منبسط کنید و هنگام بازدم آن را منقبض کنید.

طلسم زبان بند با فلفل

طلسم زبان بند با فلفل | آگاهانه و عمداً به مدت پنج دقیقه یا بیشتر در درون خود نفس بکشید و به آگاهی و انرژی شما اجازه دهید در آنجا متمرکز شود.

استاد | توجه کنید که چگونه مرکز ثقل شما از قسمت بالایی بدن به سمت t’an t’ien تغییر می کند. 4. در ادامه نفس کشیدن با t’an t’ien خود، تصور کنید که درختی هستید با ریشه هایی که به اعماق زمین می روند.

طلسم زبان بند با فلفل | احساس کنید و تجسم کنید که این ریشه ها از سرچشمه می گیرند و از پایه ستون فقرات شما به زمین رشد می کنند و تا آنجا که می توانید تصور کنید در خاک پخش می شوند.

هوشیاری خود را روی قسمت پایین شکم خود متمرکز کنید، در نقطه ای حدود 2 اینچ زیر ناف و 1.5 اینچ در داخل بدن.

طلسم زبان بند با فلفل | احساس کنید و تصور کنید که این ریشه ها در حین دم انرژی را از زمین به درون شما می کشند و در هنگام بازدم انرژی پخش شده از طریق ریشه ها را احساس کنید.

به احساس و تجسم این گردش انرژی – بالا در هنگام دم، پایین در هنگام بازدم – برای پنج یا ده دقیقه ادامه دهید.

READ  تعبیر نوشتن دعا

طلسم زبان بند با فلفل | زمانی که t’an t’ien شما احساس بارگیری و قدرت می کند، می توانید برخیزید و به انجام روز خود بپردازید. هرازگاهی به خود یادآوری کنید که برای یک یا دو دقیقه دوباره با شکم نفس بکشید.

تمرین نیم لبخند معلم بودایی ویتنامی Thich Nhat Hanh می گوید که شما در واقع می توانید خلق و خوی خود را تغییر دهید و شادی ذاتی خود را با لبخند زدن آگاهانه بازیابی کنید.

طلسم زبان بند با فلفل | حتی زمانی که روحیه شما ضعیف است. تحقیقات علمی معاصر موافق است، و نشان می دهد که لبخند زدن صدها ماهیچه صورت را آرام می کند و همان تأثیر شادی واقعی را بر سیستم عصبی دارد.

علاوه بر این، لبخند زدن دیگران را به لبخند زدن و شاد بودن نیز تشویق می کند. چند لحظه وقت بگذارید و لب هایتان را به صورت نیمه لبخند درآورید.

طلسم زبان بند با فلفل | توجه داشته باشید که سایر قسمت های بدن شما چگونه پاسخ می دهند. آیا شکم شما شل می شود؟ آیا پشت شما به طور طبیعی کمی صاف می شود؟

آیا خلق و خوی شما به روش های ظریف تغییر می کند؟ همچنین توجه داشته باشید که اگر مقاومتی در برابر لبخند زدن دارید، زمانی که «شما واقعاً ناتوان هستیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =

نوشته های مشابه