طلسم روانی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم روانی | ممکن است به مسیر بصیرت کشیده شوید. هر سنت مذهبی نسخه یا همتای خود را دارد – مسیحیت از طریق منفی (روش منفی) پدران صحرا دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یهودیت شامل اعمال عرفانی کابالا است، هندوئیسم آموزه های غیر دوگانه خود را دارد (مانند Advaita Vedanta)، و بودیسم در درجه اول بر پرورش و پرورش این سنت ها تمرکز دارد.

طلسم روانی

طلسم روانی | بینش، بصیرت، درون بینی. بر خلاف عبادت، که ذهن را بر نمایشی از الوهیت متمرکز می کند، مسیر بصیرت از تحقیق مستقیم و آگاهی از تجربه حاضر استفاده می کند تا فراتر از ظواهر سطحی را به واقعیت عمیق تری که زیربنای آنهاست، ببیند.

استاد | وقتی به پرسش و بررسی عمیق در آنچه ظاهراً واقعی است ادامه می دهید، ناگزیر به واقعیت نهایی می پردازید – جوهر بی شکل و نابود نشدنی همه ظواهر. (مثلاً پوست کندن لایه‌های پیاز است.)

طلسم روانی | اگر متوجه شدید که به دنبال پاسخ برای سؤالات معنوی اصلی مانند “من کیستم؟” یا “واقعیت چیست؟” اما علاقه خاصی به خدا یا عبادت نداشته باشید.

حالا هدف این رویکرد انکار واقعیت نسبی افراد و چیزهای معمولی (از جمله من و شما) نیست. بلکه راه بصیرت عموماً می آموزد که واقعیت دو سطح دارد: نسبی و مطلق.

طلسم روانی | (همچنین به نوار کناری “جایی که عمود با افقی برخورد می کند” در ابتدای این فصل مراجعه کنید.) در سطح نسبی، مهم است که زندگی خود را بپردازید، صورتحساب ها را پرداخت کنید، وقت خود را با خانواده یا دوستان خود بگذرانید – اگر وانمود می کنید که خویشاوند نیست.

READ  شکستن طلسم کار

واقعاً، شما با مشکلاتی روبرو خواهید شد. (دادگاه راهنمایی و رانندگی و ورشکستگی فوراً به ذهن متبادر می شود!) همانطور که صوفیان می گویند: “به خدا توکل کن، اما شتر خود را حتما به تیرک ببند.” در عین حال، یک سطح مطلق وجود دارد.

طلسم روانی | یک حضور الهی یا بعد مقدس که زیربنای این جهان است و به آن معنا می بخشد. وقتی با این سطح مواجه می‌شوی، واقعیت عمیق‌تر اشیا را می‌بینی، همان‌طور که عارف به هر کجا که نگاه می‌کند، خدا را می‌بیند.

مسیر بصیرت در تجسم های مختلف آن، چه مستقیم و چه تدریجی، شما را به تجربه یا شناخت این سطح مطلق از واقعیت هدایت می کند.

طلسم روانی | در شرق، آنها این را روشنگری یا رهایی می نامند. در غرب، آن را gnosis می نامند – کلمه یونانی که “دانستن” از آن گرفته شده است. بسیاری از شیوه های اصلی برجسته شده در این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه تجربه فعلی خود را بررسی کنید.

تا بتوانید در نهایت بصیرت خود را توسعه دهید. برای اینکه نگاهی اجمالی به سطح مطلق داشته باشید، در اینجا سه ​​تمرین طراحی شده است تا از طریق روش معمول شما در درک چیزها به منظور آشکار کردن واقعیت عمیق تر طراحی شده است.

طلسم روانی | به طور کلی، آنها پس از تمرین برخی از تکنیک های مدیتیشن اولیه مانند دنبال کردن نفس یا خواندن یک مانترا، بهترین عملکرد را دارند.

گسترش مرزهای خود با برداشتن از جایی که مدیتیشن بدن انرژی پایان می یابد (به نوار کناری “بازی با بدن انرژی خود” در ابتدای این فصل مراجعه کنید)، این تکنیک به شما نشان می دهد که به پوست خود پایان نمی دهید.

READ  طلسم عاشق کردن

طلسم روانی | یا با دورترین لبه های بدن راه شیری، برای این موضوع. 1. با آرام نشستن، بستن چشم ها و چند نفس آرام و عمیق شروع کنید و در هر بازدم کمی استراحت کنید.

استحکام و چگالی بدن خود را همانطور که معمولاً درک می کنید احساس کنید. 3. در حین دم، تصور کنید که سرتان پر از غبار نرم و شفاف است.

طلسم روانی | و در حین بازدم، تصور کنید که تمام استحکام و چگالی از سر شما خارج می‌شود و آن را به طرز دلپذیری خالی، جادار و برای احساس و انرژی حیاتی می‌گذارد.

نگران نباشید؛ ناپدید نخواهی شد 4. غبار را در گردن و گلوی خود تنفس کنید و هر گونه تنش یا تراکم را بیرون دهید و ناحیه را جادار و باز بگذارید.

طلسم روانی | به اعمال این مدیتیشن در قفسه سینه، ریه ها و قلب خود ادامه دهید. بازوها و دستان شما؛ شکم و اندام های داخلی شما؛ لگن، باسن و اندام تناسلی شما؛ و ران ها، ساق پاها و پاهای شما. 6. تمام بدن خود را کاملاً خالی، جادار و به روی جریان انرژی زندگی باز کنید.

طلسم روانی | بدون فکر و تحلیل برای چند لحظه در این احساس استراحت کنید. از وزوز لذت ببرید! 7. اگر نواحی خاصی همچنان متراکم یا جامد هستند.

در آن‌ها نفس بکشید تا زمانی که خالی و باز شوند. ممکن است متوجه شوید که مرزهای بدن شما در حال حاضر پراکنده شده است – مطمئن نیستید که کجا رها کرده اید و دنیای بیرون شروع می شود.

READ  دعا نویسی قوی

طلسم روانی | مرزهای بدن و آگاهی خود را گسترش دهید تا جایی که کل اتاق و هر چیزی که در آن وجود دارد را شامل شود.

بسط دهید تا کل ساختمان، سپس کل بلوک، کل شهر یا شهر و ایالت را شامل شود. با هر باز کردن چند دقیقه وقت بگذارید.

طلسم روانی | حتی بیشتر گسترش دهید تا زمین، سپس منظومه شمسی، کهکشان راه شیری، جهان و فراتر از دورترین مرزهای جهان شناخته شده را در بر گیرد.

باز هم، چند دقیقه را در هر سطح صرف کنید. شما فراتر از اندازه گسترده هستید – همه چیز را در خود دارید. اجازه دهید هر فکر، احساس یا احساسی در این گستره وسیع ایجاد شود.

طلسم روانی | پس از گذراندن چند دقیقه در وسعت، می توانید شروع به توجه به احساس خود کنید. اگر پیدا کردن احساسات برایتان دشوار است، خوب است.

فقط چند دقیقه دیگر از گسترش لذت ببرید! سپس با بدن خود بررسی کنید: آیا احساس آرامش و آرامش بیشتری نسبت به زمانی که شروع کردید دارید؟


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

نوشته های مشابه