طلسم روانی ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم روانی ازدواج | همیشه خوب است که با چند نفس عمیق طولانی شروع کنید، فقط برای کمک به آرامش و خنک کردن سیستم عصبی. درست در آغاز ما به دنبال ایجاد یک آرامش درونی و آرامش در نحوه نگهداری از تجربه خود هستیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر در حال مدیتیشن نشسته هستید، می توانید این کار را برای چند دقیقه انجام دهید، نفس را به عنوان لنگر خود احساس کنید، تنش را در بازدم ها ثابت کنید و طبق معمول بیرون دهید.

طلسم روانی ازدواج

طلسم روانی ازدواج | اگر این اتفاق در جمع کسی رخ می‌دهد، این نفس‌های طولانی هنوز هم برای انجام دادن خوب است—همانطور که قرار می‌گیرید و حضور بیشتری پیدا می‌کنید.

استاد | به او کمک می‌کنید تا جا بیفتد و حضور بیشتری پیدا کند. این بخشی از طنین همدلانه است. ارتعاشاتی که می فرستیم و ارتعاشی که دریافت می کنیم مسری هستند.

طلسم روانی ازدواج | این مدیتیشن را می توان زمانی که تنها هستید انجام داد، یا می توان آن را در حین پرواز انجام داد، زمانی که در واقع با کسی هستید که به نوعی آسیب می بیند.

ما با این درک ماهرانه کار می کنیم. حالا تصویر کسی را که می‌شناسید به خاطر بیاورید که به عشق نیاز دارد. کسی که از نظر جسمی یا عاطفی شرایط سختی دارد.

طلسم روانی ازدواج | شاید نام آنها را در ابتدا در اینجا بگویید و آنها را به طور کامل در تجربه خود بیاورید. اگر این کار را به صورت زنده انجام می دهید، بدیهی است که نیازی به انجام این کار ندارید – آنها دقیقاً آنجا هستند.

توجه داشته باشید که هنگام ارتباط با موقعیت آنها، در بدن و ذهن شما واکنش های احساسی دلسوزانه وجود دارد یا خیر. این خوب است – در هر احساسی که ممکن است وجود داشته باشد نفس بکشید.

READ  نوشتن دعا با زعفران برای بچه دار شدن

طلسم روانی ازدواج | همانطور که به بخش اصلی تمرین می رویم، از این به عنوان یک سکوی پرشی استفاده خواهیم کرد.

سعی کنید به آرزوی صادقانه خود – قصد خود – برای پایان دادن به آسیب این شخص متصل شوید. مانند مراقبه شفقت به خود، یک عبارت کوتاه می تواند کمک کند.

طلسم روانی ازدواج | چیزی مثل ممکن است خوب باشید یا قوی باشید. یا شاید زبان شما مستقیم تر باشد: اشکالی ندارد یا من اینجا هستم. جمله ای را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد و آن را در سکوت تکرار کنید.

زمان زیادی را صرف مشورت نکنید – اگر چیزی مناسب به ذهنتان نمی رسد، از یکی از این موارد استفاده کنید. این نیت است که اهمیت دارد.

طلسم روانی ازدواج | ایده این است که به میل بسیار منطقی برای پایان دادن به آسیب و چالش این شخص متصل شوید. ما به دنبال ایجاد یک واکنش عاطفی نیستیم.

اگرچه احساسات می توانند اتفاق بیفتند و مورد استقبال قرار می گیرند. ما همچنین سعی در رفع آن شخص یا «مشکل» نداریم. دلسوزی شما به هیچ نوع نتیجه ای وابسته نیست.

طلسم روانی ازدواج | به خاطر خودش مراقبت می کند. ما فقط آرزو می کنیم که آن فرد خوب باشد. این یک تمرین تمرکز است.

به این معنی که دائماً قصد را از نو برقرار کنید و به خودتان اجازه دهید آنچه را که احساس می کنید احساس کنید.

طلسم روانی ازدواج | برای چند دقیقه آینده – یا تا زمانی که منطقی است اگر با آن شخص هستید – عبارت خود را تکرار کنید، باشد که خوب باشید، با سرعتی که برای شما راحت است.

READ  دعانویس در اصفهان دامنه

اگر ذهنتان سرگردان است، دوباره با نیت ساده خود شروع کنید: انشالله که خوب باشید. صبور – نه در عجله. بیانی ثابت از آرامش دیدن و حضور. من اینجا هستم.

طلسم روانی ازدواج | در اینجا این درک وجود دارد که همه دوران سختی را پشت سر می گذارند، فراز و نشیب های زندگی خارج از کنترل ما است. شما در درون همه اینها محکم می نشینید یا می ایستید.

انشالله که خوب باشی این یک تمرین اساساً فعال است – شما به طور منفعلانه در احساس غوطه ور نیستید. بلکه شما به طور فعال قصد و حضور و مراقبت خود را ارائه می دهید.

طلسم روانی ازدواج | این یک انجام است. ما در حال تمرین هستیم که چگونه به روشی حمایتی به دیگران پاسخ دهیم. مانند هر مراقبه در این کتاب، این هم یک کاوش و هم یک آموزش است.

زمانی که زمان مناسب است، توقف کنید. اتصال به نفس و بدن، احساس پاهای خود بر روی زمین، تنفس عمیق اما طبیعی. انشالله که خوب باشی انشالله حال هممون خوب باشه برگه تقلب 1. این مدیتیشن را می توان به صورت زنده، در مقابل کسی که روزگار سختی دارد انجام داد.

طلسم روانی ازدواج | یا می‌توان این کار را در حالی انجام داد که نشسته‌اید و فردی را در شرایط سخت تصور می‌کنید. در هر صورت، چند نفس عمیق بکشید تا آرام شوید.

سعی کنید به یک نیت صادقانه متصل شوید تا آسیب این شخص پایان یابد. تکرار یک عبارت ساکت در ذهنتان می تواند کمک کند: انشالله که خوب باشی، یا اشکالی ندارد، یا من اینجا هستم. 3. اگر احساسات اتفاق بیفتد، مشکلی نیست. بگذارید حضور داشته باشند.

READ  طلسم های روانی

طلسم روانی ازدواج | اما آنها مورد نیاز نیستند. این همه در مورد نیت است که برای برخی افراد بسیار منطقی و آرام است. 4. عبارت خود را تکرار کنید—انشالله که خوب باشید—با سرعتی که برای شما راحت است.

اگر ذهنتان سرگردان است، دوباره با نیت ساده خود شروع کنید. در هیچ عجله ای نیست. این همه مربوط به حضور ثابت و بالغ شما و نیت دلسوزانه شما برای خوب بودن این شخص است.

طلسم روانی ازدواج | روز بعد از جلسه آشتی گروهی ما، همه برای خودشان وقت داشتند. ما تصمیم گرفتیم تمام فیلمبرداری ها را لغو کنیم و یک روز سلامت روانی را انتخاب کنیم.

صبح، در سالن بدنسازی هتلمان در آستین، تگزاس به ادی برخورد کردم. او به طرز باورنکردنی روانی طناب می پرید.

طلسم روانی ازدواج | همانطور که اتفاق افتاد، من خودم چند ماه قبل طناب زدن را یاد گرفته بودم و تمام لطف یک میمون زوزه کش کور را داشتم.

در مقابل، به نظر می رسید ادی شناور است. مرد ما برگشته بود. بعد از ناهار، همه برای رانندگی روزانه خود سوار اتوبوس شدیم.

طلسم روانی ازدواج | بدون هیچ کار واقعی برای انجام، من فرصتی داشتم که بنشینم و از این تجربه قدردانی کنم. ما فقط از نیمه راه سفرمان گذشته بودیم و من می خواستم از همه آن لذت ببرم.

عیب های حموم اتوبوس که واقعاً بو گرفته بود. سوغاتی های دیوانه (یک شیشه ترشی بامیه تند یک استندو بود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

نوشته های مشابه