طلسم رفع ترس


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم رفع ترس | در نهایت، این تنها چیزی است که واقعاً می توانید به آن اعتماد کنید، و یک معلم خوب به شما کمک می کند تا آن را پیدا کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بله درست است؛ حتی شما یک گورو در درون خود دارید. همانطور که عیسی گفت: «بجویید و خواهید یافت. در بزن و در به رویت باز می شود.» خوب، در اینجا تمرینی برای جستجو و یافتن وجود دارد: 1. با آرام نشستن شروع کنید.

طلسم رفع ترس

طلسم رفع ترس | چشمان خود را ببندید؛ و چند نفس آهسته و عمیق بکشید و با هر بازدم کمی آرام شوید. 2. چند دقیقه وقت بگذارید و خود را در مکانی امن، راحت، آرامش بخش و آرام تصور کنید و از تمام حواس خود استفاده کنید تا تجربه را تا حد امکان زنده کنید.

استاد | با کاوش در این مکان آرام، ممکن است حضور یک موجود خردمند و دلسوز را احساس کنید. بدانید که این موجود نشان دهنده خود برتر یا عمیق ترین حقیقت شماست.

طلسم رفع ترس | قبل از اینکه به دنبال یک معلم معنوی بگردید، ممکن است بخواهید منبع درونی راهنمایی و خرد خود را بررسی کنید.

در صورت تمایل از هر کلمه ای که ترجیح می دهید برای نامگذاری این موجود استفاده کنید. ممکن است این حضور را در جایی از بدن خود حس کنید یا ممکن است فقط احساس کنید که آنجاست.

طلسم رفع ترس | اگر بلافاصله این حضور را احساس نکردید، همچنان که از این حضور دعوت می کنید تا برای شما ظاهر شود، از مکان آرام خود لذت ببرید.

READ  طلسم گنج

تصور کنید که در یک نقطه خاص مستقر شده اید و در حالتی آرام و باز به بیرون خیره شده اید. 5. کم کم این موجود عاقل و دلسوز در فضای روبروی شما متجلی می شود.

طلسم رفع ترس | توجه کنید که چگونه به نظر شما می رسد. ممکن است به شکل یک پیرمرد یا پیرمرد خردمند یا یک ذن باشد. ممکن است به شکل یک پیرمرد یا پیرزن خردمند یا یک استاد ذن یا متفکر مسیحی باشد.

یا ممکن است به صورت گل رز یا درخت ظاهر شود یا (اگر تمایلی به بصری ندارید) صرفاً احساسی در شکم یا قلب شما باشد.

طلسم رفع ترس | یا ممکن است نسخه قدیمی تر و عاقلانه شما باشد. 6. هر شکلی که به نظرتان می رسد را در نظر بگیرید و با احترام و احترامی که برای یک معلم روحانی قائل هستید رفتار کنید.

توجه: اگر این موجود به هر نحوی انتقادی یا تنبیهی به نظر می‌رسد، آن موجودی نیست که به دنبالش هستید، بنابراین از آن بخواهید کنار بکشد و واقعی را دعوت کنید تا ظاهر شود.

طلسم رفع ترس | چند دقیقه سکوت را در محضر این موجود دانا و دلسوز بگذرانید. ممکن است تصور کنید که نور و عشق را در همه جهات تابش می کند.

همانطور که در سکوت آنچه را که ارائه می دهد دریافت می کنید. 8. چند دقیقه یا بیشتر وقت بگذارید تا هر سوالی دارید بپرسید و پاسخ دریافت کنید.

طلسم رفع ترس | اگر این تبادل در ابتدا عجیب یا ناخوشایند به نظر می رسد نگران نباشید. با تمرین، متوجه خواهید شد که این موجود صدای خود را ایجاد می کند.

READ  نوشتن دعا در ساعت سعد

قبل از خداحافظی، ممکن است از این موجود بخواهید هدیه ای به شما بدهد که دقیقاً نمایانگر ویژگی هایی است که در حال حاضر به آن نیاز دارید.

طلسم رفع ترس | هنگامی که احساس می کنید کامل هستید، از این موجود تشکر کنید که امروز با شما وقت می گذراند.

به آن بگویید که دوست دارید در آینده دوباره ملاقات کنید و فعلا خداحافظی کنید. 11. به تدریج آگاهی خود را به تجربه حسی خود تغییر دهید و چشمان خود را باز کنید.

طلسم رفع ترس | کمی وقت بگذارید و در مورد تجربه خود و پاسخ ها و هدایایی که دریافت کرده اید فکر کنید. چگونه یک معلم پیدا کنیم روند پیدا کردن معلم می تواند به اندازه خود سفر معنوی مرموز باشد.

برای برخی افراد، این امر بسیار شبیه یافتن یک معشوق یا همسر است – شامل ترکیبی پیچیده از شانس، در دسترس بودن و شیمی است.

طلسم رفع ترس | برای دیگران، این موضوع صرفاً پیروی از توصیه یک دوست یا حضور در مکان مناسب در زمان مناسب است.

من اولین معلمم را بعد از جستجوی ذن در دفترچه تلفن محلی ملاقات کردم. افراد دیگری که من می شناسم، قبل از اینکه با معلمان خود روبرو شوند، در خواب ملاقات کردند.

طلسم رفع ترس | به قول یک عبارت رایج هندی، “وقتی دانش آموز آماده است، معلم ظاهر می شود.” در نهایت، هنگام انتخاب معلم باید به شهود خود، دانش درونی خود اعتماد کنید – این تنها تجهیزات قابل اعتمادی است که برای پیمایش در این جهان خارق العاده ما دارید.

READ  شکستن طلسم سنگین

بهترین نصیحتی که از یک معلم دریافت کردم، از یک لاما تبتی بود که سینه ام را نزدیک قلبم لمس کرد و گفت: “گورو واقعی درون توست.” (برای راهنمایی در مورد نحوه ملاقات با معلم درونی خود، به نوار کناری “مشاوره با استاد درون شما” مراجعه کنید، یا به آهنگ 11 گوش دهید.)

طلسم رفع ترس | به دلیل ویژگی هایی که به نظر می رسد معلمان از خود منعکس می شوند، به طور شهودی جذب معلمان شده ام.

از سوی دیگر، من به طور غیرمنتظره ای از طریق یک توالی تصادفی از وقایع با معلمان برخورد کرده ام. باز باشید اما ساده لوح نباشید، شکاک باشید اما بدبین نباشید.

طلسم رفع ترس | با خیال راحت سؤال بپرسید، منتظر پاسخ های خوب باشید و وقت خود را صرف کنید. به گفته دالایی لاما، دانش‌آموزان تبتی ممکن است سال‌ها به بررسی معلمان بپردازند تا مطمئن شوند که آموزه‌هایی را که از آنها حمایت می‌کنند تجسم می‌دهند.

همانطور که در ازدواج عجله نمی‌کنید، نباید در رابطه با یک معلم معنوی عجله کنید. کشف آسمان ذهن در اینجا یک مدیتیشن مختصر وجود دارد که می توانید در هر زمانی که در خارج از منزل هستید انجام دهید تا طعم وسعت طبیعت ضروری خود را بچشید، که مردم ذن به اندازه کافی آن را “ذهن بزرگ” می نامند.

طلسم رفع ترس | ترجیحا در یک روز صاف، بنشینید یا دراز بکشید و به آسمان نگاه کنید. فعلاً ذهن تحلیلی خود را کنار بگذارید و هر آنچه فکر می کنید در مورد آسمان می دانید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 11 =

نوشته های مشابه