طلسم رفع ترس


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم رفع ترس | در نهایت، این تنها چیزی است که واقعاً می توانید به آن اعتماد کنید، و یک معلم خوب به شما کمک می کند تا آن را پیدا کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بله درست است؛ حتی شما یک گورو در درون خود دارید. همانطور که عیسی گفت: «بجویید و خواهید یافت. در بزن و در به رویت باز می شود.» خوب، در اینجا تمرینی برای جستجو و یافتن وجود دارد: 1. با آرام نشستن شروع کنید.

طلسم رفع ترس

طلسم رفع ترس | چشمان خود را ببندید؛ و چند نفس آهسته و عمیق بکشید و با هر بازدم کمی آرام شوید. 2. چند دقیقه وقت بگذارید و خود را در مکانی امن، راحت، آرامش بخش و آرام تصور کنید و از تمام حواس خود استفاده کنید تا تجربه را تا حد امکان زنده کنید.

استاد | با کاوش در این مکان آرام، ممکن است حضور یک موجود خردمند و دلسوز را احساس کنید. بدانید که این موجود نشان دهنده خود برتر یا عمیق ترین حقیقت شماست.

طلسم رفع ترس | قبل از اینکه به دنبال یک معلم معنوی بگردید، ممکن است بخواهید منبع درونی راهنمایی و خرد خود را بررسی کنید.

در صورت تمایل از هر کلمه ای که ترجیح می دهید برای نامگذاری این موجود استفاده کنید. ممکن است این حضور را در جایی از بدن خود حس کنید یا ممکن است فقط احساس کنید که آنجاست.

طلسم رفع ترس | اگر بلافاصله این حضور را احساس نکردید، همچنان که از این حضور دعوت می کنید تا برای شما ظاهر شود، از مکان آرام خود لذت ببرید.

READ  ابطال طلسم دفن شده

تصور کنید که در یک نقطه خاص مستقر شده اید و در حالتی آرام و باز به بیرون خیره شده اید. 5. کم کم این موجود عاقل و دلسوز در فضای روبروی شما متجلی می شود.

طلسم رفع ترس | توجه کنید که چگونه به نظر شما می رسد. ممکن است به شکل یک پیرمرد یا پیرمرد خردمند یا یک ذن باشد. ممکن است به شکل یک پیرمرد یا پیرزن خردمند یا یک استاد ذن یا متفکر مسیحی باشد.

یا ممکن است به صورت گل رز یا درخت ظاهر شود یا (اگر تمایلی به بصری ندارید) صرفاً احساسی در شکم یا قلب شما باشد.

طلسم رفع ترس | یا ممکن است نسخه قدیمی تر و عاقلانه شما باشد. 6. هر شکلی که به نظرتان می رسد را در نظر بگیرید و با احترام و احترامی که برای یک معلم روحانی قائل هستید رفتار کنید.

توجه: اگر این موجود به هر نحوی انتقادی یا تنبیهی به نظر می‌رسد، آن موجودی نیست که به دنبالش هستید، بنابراین از آن بخواهید کنار بکشد و واقعی را دعوت کنید تا ظاهر شود.

طلسم رفع ترس | چند دقیقه سکوت را در محضر این موجود دانا و دلسوز بگذرانید. ممکن است تصور کنید که نور و عشق را در همه جهات تابش می کند.

همانطور که در سکوت آنچه را که ارائه می دهد دریافت می کنید. 8. چند دقیقه یا بیشتر وقت بگذارید تا هر سوالی دارید بپرسید و پاسخ دریافت کنید.

طلسم رفع ترس | اگر این تبادل در ابتدا عجیب یا ناخوشایند به نظر می رسد نگران نباشید. با تمرین، متوجه خواهید شد که این موجود صدای خود را ایجاد می کند.

READ  طلسم قفل

قبل از خداحافظی، ممکن است از این موجود بخواهید هدیه ای به شما بدهد که دقیقاً نمایانگر ویژگی هایی است که در حال حاضر به آن نیاز دارید.

طلسم رفع ترس | هنگامی که احساس می کنید کامل هستید، از این موجود تشکر کنید که امروز با شما وقت می گذراند.

به آن بگویید که دوست دارید در آینده دوباره ملاقات کنید و فعلا خداحافظی کنید. 11. به تدریج آگاهی خود را به تجربه حسی خود تغییر دهید و چشمان خود را باز کنید.

طلسم رفع ترس | کمی وقت بگذارید و در مورد تجربه خود و پاسخ ها و هدایایی که دریافت کرده اید فکر کنید. چگونه یک معلم پیدا کنیم روند پیدا کردن معلم می تواند به اندازه خود سفر معنوی مرموز باشد.

برای برخی افراد، این امر بسیار شبیه یافتن یک معشوق یا همسر است – شامل ترکیبی پیچیده از شانس، در دسترس بودن و شیمی است.

طلسم رفع ترس | برای دیگران، این موضوع صرفاً پیروی از توصیه یک دوست یا حضور در مکان مناسب در زمان مناسب است.

من اولین معلمم را بعد از جستجوی ذن در دفترچه تلفن محلی ملاقات کردم. افراد دیگری که من می شناسم، قبل از اینکه با معلمان خود روبرو شوند، در خواب ملاقات کردند.

طلسم رفع ترس | به قول یک عبارت رایج هندی، “وقتی دانش آموز آماده است، معلم ظاهر می شود.” در نهایت، هنگام انتخاب معلم باید به شهود خود، دانش درونی خود اعتماد کنید – این تنها تجهیزات قابل اعتمادی است که برای پیمایش در این جهان خارق العاده ما دارید.

READ  طلسم مرگ مجرب

بهترین نصیحتی که از یک معلم دریافت کردم، از یک لاما تبتی بود که سینه ام را نزدیک قلبم لمس کرد و گفت: “گورو واقعی درون توست.” (برای راهنمایی در مورد نحوه ملاقات با معلم درونی خود، به نوار کناری “مشاوره با استاد درون شما” مراجعه کنید، یا به آهنگ 11 گوش دهید.)

طلسم رفع ترس | به دلیل ویژگی هایی که به نظر می رسد معلمان از خود منعکس می شوند، به طور شهودی جذب معلمان شده ام.

از سوی دیگر، من به طور غیرمنتظره ای از طریق یک توالی تصادفی از وقایع با معلمان برخورد کرده ام. باز باشید اما ساده لوح نباشید، شکاک باشید اما بدبین نباشید.

طلسم رفع ترس | با خیال راحت سؤال بپرسید، منتظر پاسخ های خوب باشید و وقت خود را صرف کنید. به گفته دالایی لاما، دانش‌آموزان تبتی ممکن است سال‌ها به بررسی معلمان بپردازند تا مطمئن شوند که آموزه‌هایی را که از آنها حمایت می‌کنند تجسم می‌دهند.

همانطور که در ازدواج عجله نمی‌کنید، نباید در رابطه با یک معلم معنوی عجله کنید. کشف آسمان ذهن در اینجا یک مدیتیشن مختصر وجود دارد که می توانید در هر زمانی که در خارج از منزل هستید انجام دهید تا طعم وسعت طبیعت ضروری خود را بچشید، که مردم ذن به اندازه کافی آن را “ذهن بزرگ” می نامند.

طلسم رفع ترس | ترجیحا در یک روز صاف، بنشینید یا دراز بکشید و به آسمان نگاه کنید. فعلاً ذهن تحلیلی خود را کنار بگذارید و هر آنچه فکر می کنید در مورد آسمان می دانید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

نوشته های مشابه